Skocz do zawartości
mateuszek

Aver Tv Studio 303

Rekomendowane odpowiedzi

zamienilem prolinka pixelviev na tegop avera i nie dzila nic - mam juz tego serdecznie dosyc

 

mial ktos takie problemy?

wyswietla sie interfejs tunera ale bez jakichkolwiek mozliwosci ustawienia kanalow

dodam tylko ze nie chce instalowac oprogramowania alternatywnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamienilem prolinka pixelviev na tegop avera i nie dzila nic - mam juz tego serdecznie dosyc

 

mial ktos takie problemy?

wyswietla sie interfejs tunera ale bez jakichkolwiek mozliwosci ustawienia kanalow

dodam tylko ze nie chce instalowac oprogramowania alternatywnego

1359740[/snapback]

Mialelem to samo pod Win XP

Mialem wsumie 2 karty AVER TV Studio i Phone 98 i z obiema mialem problemy ze sterownikami. Ale po wielu probach udalo mi sie je uruchomic . Obecnie mam w kompie AverTV Phone 98 i wszystko ladnie dziala

 

Problem u ciebie tkwi w sterownikach- tez mialem takie objawy

Sprobuj poszukac na tej stronce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AVerMedia TVCapture98 pod win98se sprawia się bardzo bobrze, nie zmienił bym jej na nic innego, ale pod XP zaczyna się kaszana, nie mogłem ustawić zgrywania, komp się wieszał wyprawiał cyrki, z obrazem było ok

Miałem kupić Aver Tv Studio 303 ale z tego co widzę to będzie pomyłka.

@gralmi ma rację sterowniki oprócz tego możesz poprzekładać ją w inne sloty powinno pomóc. Karta TV lubi się gryść z grafiką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem avermedia nie lubi byc na pierwszym slopie pod agp i na ostanim (mowa oczywiscie o slotach pci ;) ) wedlug mnie avermedia ma troche nieudane modele tunerow poniewaz prawie z kazdym sa jakies problemy. jak nie z tym ze gryzie sie z innymi urzadzeniami, to problemy z dostrojeniem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walcze od wczoraj i niby dziala ale obraz do bani

sprobuje jeszcze dscalera i zobaczymy

co do slotow to mam tylko jeden wiec nie mam zbytniego wyboru

poza tym kierowalem sie wyborem z tego forum i po przeczytaniu ze jest jedna z najlepszych na rynku .... jestem lekko zly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym kierowalem sie wyborem z tego forum i po przeczytaniu ze jest jedna z najlepszych na rynku .... jestem lekko zly

1361589[/snapback]

 

mialem kiedys tuner avermedi ale bardzo sie na nim zawiodlem poniewaz jak juz pisalem wyzej jest z nimi sporo problemow. dlatego teraz uzywam tunera winfast tv 2000XP Expert. bardzo fajny tunerek. polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisałem w googlach "aver media studio 303 driver" i któryś tam z kolei bo z płytki coś nie szło <_< a co do obrazu to różnie np. na vivie albo tvn turbo obraz lepszy niż na tv a np. tvp1 to tragedia śnierzy jak #$@%# :mur:

Edytowane przez bjabrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość voldenet

Dziwne, ale mi działa normalnie. Z płyty. Nie wie ktoś jak skonfigurować "to", żeby dało się nagrywać przez movie makera,wmencodera?

Bo ja już mam doświadczenie, i nie chce mi się z tym "winem" :D gadać <_< :angry: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...