Skocz do zawartości
Gość

Neverwinter Nights

Rekomendowane odpowiedzi

oki mam problem jestem w 2 akcie w miescie luskan :>

no i zabilem tego capitana na przystani, zabralem sie za drugiego :> on sie teleportowal do swojej komnaty

poszlem do wyzszego poziomu tam jakies resurekcje itp :> szkieletory :> i inne cuda niewidy :P i nie mam klucza do pewnych dzwi i niewiem skad go ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> :P mosze jakas solucja???

 

PS. byly tam 2 narcomanki :> i cos tam se przerabialy :> jedna mnie zaczela atakowac a druga nie kce :) sa 2 takie tabliczki w innym pomieszczeniu ( obok z ta niania od 9 dzieci :P ) i na srodu taka krata :) a za nia jakis oltarzyk i wychodza z tej karty kosciotrupy w postaci ducha :P

 

PS.2 sorka za tek przepiekny opis :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe proste to. idziesz do komnaty tam gdzie sa takie ołtarze czy inne kamienne tablice. rozpieprzasz je, i popylasz korytarzem spowrotem. zaatakuje cie ta Yuan-Ti co stala po lewej stronie. Zarabiesz ja to ona ma kluczyk...wchodzisz tam zabijasz nastepnego kapitana i popylasz do wiezy magow.(tam bedzie fajna rozroba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe proste to. idziesz do komnaty tam gdzie sa takie ołtarze czy inne kamienne tablice. rozpieprzasz je, i popylasz korytarzem spowrotem. zaatakuje cie ta Yuan-Ti co stala po lewej stronie. Zarabiesz ja to ona ma kluczyk...wchodzisz tam zabijasz nastepnego kapitana i popylasz do wiezy magow.(tam bedzie fajna rozroba)

Nie pomyslalem ;) zeby je rozjedwabic :) dziekowa narka :>

 

oki tera mam inny problem :)

 

jestem w 3 akcie :) i misja bodajrze pierwsza. trzeba wywolac Water element zeby uwolnic Nax'a ktory da mi Snow globe czy cus takiego. i nie wiem jak je wszkrzesic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki temat.

Podgórze poziom 2 północ.

Drzwi z kolorowymi łańcuchami.

Znalazłem wszystkie założyłem,przełączyłem dźwignie w pomieszczeniu z gnolami a te france dalej zamknięte.

JAK JE OTWORZYĆ

:?:

Grrrrr :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chcialem zakladac nopwego topicu wiec pisze tu. Kuzyn poprosil mnie abym mu sciagnal opis przejscia do Newerwinter Night, ale zwyklego nie zadnego dodatku. Ja szukalem lecz nigdzie nie znalazlem. Jesli ktos wie skad bym mogl zassac opis przejscia normalnego Newerwinter Night to byl bym wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze solucje / porady do co po ciekawszych gier znajduja sie tu:http://www.uhs-hints.com/

wrzuc nazwe w szukanie. Hinty mozna sciagnac (potrzebny jest UHS reader bynajmniej nie darmowy)  

lub ogladac on-line : http://www.uhs-hints.com/uhsweb/nwn.php

Wielkie dzieki za linka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich milosnikow gry Never Winter Nights!

Przeszedelm ta gre i nie zabardzo wiem jak dalej grac ta postacia, ktora przeszedlem NWN!????

moze ktos mi udzieli odpowiedzi na to pytanie!?

Czekam z niecierpliwoscia

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam, to albo przy ekranie z savowaniem, albo charakterystyka postaci jest cos w rodzaju 'Export Character'. Potem twoja postac bedzie dostepna w kreatorze postaci przy wybieraniu z tych predefiniowanych przez gre. Poprawcie mnie jezeli sie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram od jakiegos czasu w to i jestem juz w 3 rozdziale , i ostatnio trafilem w necie na liste przedmiotow ktore moge dac poszczegolnm naemnikom , no i tu sie zaczyna drobny problem ... jak to zrobic ?? musza mnie o te przedmioty poprosic czy co ? mam juz 3 przedmioty dla 3 najemnikow ale nijak nie moge im ich dac ... chyba ze musze im dawac od 1 rozdzialy no to wtedy kicha . jesli ktos wie jak to zrobic to bede wdzieczny za pomoc z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie problem w tym ze trafilem na spis przedmiotow wlasnie w oparciu o podstawowa wersje nwn bez dodatkow... no i w sumie wszystkie te specjalne przedmioty zdobywam tam , i za kazdy dany przedmiot dostaje od najemnika jakis magiczne cos (buty , pierscienie itp) plus punkty doswiadczenia , no tylko jest problem jak to dac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie dasz najemnikowi przedmiotu jezeli ten nie bedzie miał odpowiedniego poziomu doswiadczenia z tego co pamietam to sam cie poprosi jak zagadasz go po zdobyciu tego poziomu doswiadczenia.

Nie pamietam gdzie to było ale daj znac na maila to przesle solucje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo w Neverku (dodatek Shadows of Undertide)

Chodzi mi o tą misję, w której trzeba było dać deekinowi (ten kobold) wolność. Poszedłęm do smoka Tymoffarara i zabiłem go. Wróciłem do sklepu w którym powinien być deekin i.... pusto. co mam teraz zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tam juz go nie ma... Gralem to z 3 miesiac temu takze dobrze nie pamietam, ale nie wiem czy nie ma go przypadkiem w tym miescie z ktorego zaczynalo sie gierke (albo gdzies w okolicy)... Mam nadzieje ze go znajdziesz...Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Niedawno kupilem :P sobie NWN +oba dodatki,nigdy wczesniej nie gralem i zastanawiam sie jak moge to instalowac... czy od razu z dodatkami czy najpierw skonczyc normalne NWN.... Podpowiedzcie prosze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno musisz najpierw zainstalowac normalne NWN :D , jak skoczysz to zainstaluj sobie pierwszy dodatek i zaimportuj swojego bohatera, a pozniej jak skonczysz zrob to samo z 2 dodatkiem.....tak chyba bedzie najlepiej.....oczywiscie nic w miedzy czasie nie odinstalowuj tylko instaluj 1dodatek na normalny NWN a 2 dodatek na to co juz bedziesz mial (NWN+1dodatek)...Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...