Skocz do zawartości
kaer_one

Grafika Do 900zł(max)obojetnie Czy Nv Ati

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie wiec jutro jade kupic grafike mam do wydania max 1100zl ale planowalem dokupic ramu bo mam 256mb hynix'y reszta configa to CeleronD 335 2.8@3,3

<_< i pytanie jaka grafika interesuja mnie gry bo w windowsie to se moge siedziec na fx5200...

Prosze o pomoc problem ejst powazny a to zastawienie jest juz chyba lekko nieatkualne!Czekam jak jakies info potrzebne to pisac mam caly czas wlaczona strone forum (prawie) wiec jaka grafe jakiej najlepiej firmy zeby chodzily hl2 i bla bla nowe gry...:P(zreszta wiecie o co chodzi) aaa i jaka cena danego modelu

 

ps. AGP czywiscie:)

Edytowane przez kaer_one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800le modowany na przynajmniej 12 potoków

możesz kupić w areście a jak się nie zmoduje odesłać

i spróbować w esc jeśli od nich też sie nie zmoduje

to pozostaje komsad. Karta kosztuje około 840 zł

Jeśli za każdym trafi się niemodowlana to stracisz góra 60 zł

na przesyłki choć szansa że 3 pod rząd nie pójdą na 12p

jest niewielka (ale zawsze jest).

 

Jak mieszkasz w większym mieście to nie będzie chyba problemu

ze znalezieniem sklepu gdzie mają asusa 6800le i przetestowaniem

karty w sklepie pod jakimkolwiek pretekstem.

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam się natknąłem na half-life 2, wbrew pozorom wystarczający sprzęt do grania na high bez aa i anizo to r9600pro/xt

grać z wodotryskami ;) wystarczy Ci r9800pro np w esc masz hisa ice q za 669 zł z super chłodzonkiem.

jeżeli więcej pykasz w doom 3 to oczywiście gf6600gt

jezeli jesteś wielkim fanem oc to możesz zaryzykować jak wcześniej mowiono gf 6800 le - ale to IMO niepewny wybór - niikt Ci nie zagwarantuje że go zmodujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh...a ja nie wiem ile razy już mówiłem, że granie w HL2 czy DOOOM3 bez aa i anizo...to porażka....

 

ALE: wg mnie of korse, więc ja radzę: 9800PRO, 6600GT to wg mnie strata kasy.... na agp, bo na pcix jak najbardziej (za rok druga karta i heja!! ).

 

Radziłbym kupno 6800LE, ale to już na granicy twojej wypłacalności, więc nie radzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 699 masz w arrescie 6600 Gt,2lata gwary i taktowania 500/500 !Nie ma lepszego wyboru w tej cenie.Do tego masz na 512 ramu za 160 zl w arrescie.

1363118[/snapback]

No i w tym samym arescie jest r9800 pro za 665 :P i zostaje 34 zl na... piwo? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nic nie zmienilo to 6600 gt oferuje osiagi podobne, czasem nawet lepsze (i nie mowie tu o doom3) co x800 xt wiec, narazie mozna zapomniec o ati, troche chlopaki przyspali w tej kanadzie na zime ;)

1371240[/snapback]

no pod tym linkiem do tomshardware widac ze się myslisz

od gf6600gt był lepszy uwaga! - w każdym teście

ale przecież to nie ten zakres cenowy, wiec dlaczego miałby być wydajnościowy <_<

no i zmiany na prowadzeniu gf6800 i X800Xt należało się spodziwać, raz jeden raz drugi lepszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nic nie zmienilo to 6600 gt oferuje osiagi podobne, czasem nawet lepsze (i nie mowie tu o doom3) co x800 xt wiec, narazie mozna zapomniec o ati, troche chlopaki przyspali w tej kanadzie na zime ;)

1371240[/snapback]

 

6600 gt podobne lub lepsze od x800 xt?? Oby to byla literowka z 6800 gt, to zrozumiem, ale nie 6600 gt, szanujmy sie :)

 

BTW: Edytuj posty zamiast pisac nastepne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6600 gt podobne lub lepsze od x800 xt??  Oby to byla literowka z 6800 gt, to zrozumiem, ale nie 6600 gt, szanujmy sie :)

 

BTW: Edytuj posty zamiast pisac nastepne :P

1371857[/snapback]

WLacz link i sam zobacz. Zamiast bez sensu komentowac.

no pod tym linkiem do tomshardware widac ze się myslisz

od gf6600gt był lepszy uwaga! - w każdym teście

Call of duty

Doom 3

wiec jednak nie w kazdym, patrzec trzeba uwazniej ;) no chyba ze licza sie dla ciebie tylko syntetyczne.

 

Ps. Nie twierdze ze 6600 gt jest zawsze i wszedzie lepszy/podobny, niemniej srednio 5-10% wyzszosc X800 w osiagach, za 100% wyzsza cene to lekkie przegiecie.

Edytowane przez ComeToDaddy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecam jednak modowalnego (najlepiej) 6800le. bez moda bedzie mial podobna wydajnosc co 6600GT a po modzie np na 12 jak pojdzie slabiej to zostawi go dalllleeeekko w tyle. nie wspomne juz co bedzie jesli sie zmoduje na 16potokw :lol: :lol: na allegro modowalne na 16 byly po 950zl. a na licytacji wyczaisz jakiegos modujacego sie na 12 za jakies 800zl :rolleyes: :rolleyes:

EDIT: Za 899 zl na alegro jest 6800LE modowalny na 16p!! moze w czerwcu bede go mial :rolleyes: :rolleyes:

Edytowane przez Myszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...