Skocz do zawartości
Gość

Gf4mx440se Wejdzie Na Plyte Lx?

Rekomendowane odpowiedzi

otoz mam gf4mx440se ktory jest na zlacze AGP 4x (no chyba - w kazdym badz razie nie "nizej" bo ma "wylamany" zabek tak jak karty AGP x4)...

 

i pytanie..czy moge wsadzic go w plyte glowna z chipsetem LX (PII 266)??? wejsc w gnizdo to wiem ze wejdzie:)) ale nic sie nie sfajczy?? cos ponoc jest tam z napieciami pokombinowane i jest roznica ..ale nie wiem..czytalem (FAQ Entera chyba), ze karte AGPx4 mozna wlozyc we wszystkie gniazda AGP jakie istnieja..problem ponoc moze byc dopiero z kartami AGPx8...ktos probowal??

 

gdzies mi sie chyba obil o uszy taki temat na forum ale za chiny ludowe nie moge znalezc (szukajka nowa suxxx:/)..a nie chce nic zjarac..thx :D

Edytowane przez lukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie działac!!

1361851[/snapback]

 

hmmm..moze cos zle rozumiem ale:

 

jesli plyta ma gniazdo w standardzie AGP 1.0 to karta AGPx4 nie zadziala chyba....bo agp obsluguje 3.3V karty..a karta AGPx4 ma 1,5V...czy karta sie moze przystosuje do agp 3,3V?? bo nie chce wsadzic karty 1,5V w gniazdo ktore daje 3,3V i karta odpłynie w siną dal :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The AGP 2.0 specification defined 1x, 2x and 4x speeds with the 3.3v, or 1.5v keyed connector

AGP 4x moze pracowac zarowno na 3.3V jak i na 1.5V

1362045[/snapback]

hehehe...nie rozumiemy sie..popatrz..

 

AGP 2.0 (czyli port AGP NA PLYCIE) wspiera karty AGPx1 x2 i x4...po prostu dostosowyje napiecie w zaleznosci czy karta jest na AGP x2 czy na x4...to nie oznacza (chyba) ze karta AGPx4 moze pracowac na 3,3V...pracuje na 1,5V

 

i nastepne: A CO JESLI plyta ma AGP 1.0??? ktopre wspiera teoretycznie tylko 3,3V???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok weszla:)) i dziala..tylko dziwnie jest na pocztatku jak wlacza sie kompa..otoz zapala sie lamka monitora i zaczyna migac..tak z 30 sekund po czym zapala sie i komp postuje:///

 

grafa smiga na PII 266, 96MB ramu..i mozna ogladac wszytskie nawet najnowsze filmy bez problemow (Windows 2000 Pro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...