Skocz do zawartości
drake87

System Stron Drake87

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! sprawdzcie moje stronki.. jeżeli jakaś sie nie wyświetli zrób odśwież!

 

Ta strona jest o wszechstronnej tematyce: Takiej jak łacina, pomoc szkolna, humor itp. Drake87

 

Ta stronka zaś.. jest o Dodge'u ViperzeDodge Viper

 

Tę stronkę poświęciłem narkotykom.. w sensie nie jak brać tylko jak unikać!Narkotyki

 

Strona Poświęcona pamiętnej polskiej jeździe Husaria

 

Tę stronę poświęciłem Materiałom wybuchowymMat. Wybuchowe

 

Nie bede sie specjalnie rozpisywac o kazdej... jednak szczerze polecam odwiedzić choćby z czystej ciekawosci :lol:

 

Było by mile widziane wskazać mi zauważone przez was błędy :rolleyes:

Edytowane przez drake87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od końca:

Wybuchowe:

Czcionka w bannerze jakaś "nie ta"- kolor i kształt.

Nie wiem jak się ma prognoza pogody do tematyki strony- no chyba że: twój dom wyleciał w powietrze... uśmiechnij się... jutro 22stopnie i słońce.

Reszta ok.

Husaria:

O ile toleruję nieużywanie polskich ogonków na forach i w komunikatorach, to na stronie www nie. Charset iso-8859-2. Jeżeli nie masz konwertera, to jakiś ściągnij.

Linki "nie ma"- lepiej wywalić i wstawić   albo wogóle zwykłą " "[spację ;) ]. Poza tym czcionka jakaś taka... niedopasowana. Była jakaś taka ozdobna systemowa. Nie pamiętam nazwy.

Zdjęcia- super że się otwierają w nowym oknie, ale dlaczego wszystkie na raz?! Zrób miniatury i jakąś galerię (edhtml ma w pakiecie kreator galerii- polecam, jeżeli nie korzystasz z php). Jeszcze fajnie by było, gdyby poszczególne działy miały taki sam wygląd jak główna strona. Do kolorystyki nie mam zastrzeżeń. Tabelki w głównej też fajne.

narkotyki:

Znowu banner. Nie masz antialiasingu dla czcionek? I znowu nieszczęsna pogoda. Tym razem "dzisiaj będzie padać, więc nie zapalę trawy bo mi deszcz zagasi". Reszta ok. Może brakować jedynie adresów dostawców ;)

Viper:

Banner- kiepska kompresja jpg. Widać kwadraty. Tapety- jak w husarii. Naprawdę polecam pakiet edHTML i program edGaleria. I naucz się robić miniatury.

A oto linki do moich innych stronek

rozjaśnij a:hover i będzie ok. Reszta w porządku. Fajne linki z lewej.

Drake87: polskie krzaczki + antialiasing w bannerze. W alkomacie ikonka z pijakami wyjeżdża poza obrys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...