Skocz do zawartości
pidzama1x

160 Fsb Athlon Xp Palomino

Rekomendowane odpowiedzi

witam dostałem ostatnio od admina tygodniowego bana. wiec zaczełem z nudów dłubac w rurce PCv zamontowałem ją na stałe W obudowie ATx mojej :0 dałem jeszcze 4 80-tki i zaczełem ciskac napięcie 1,80 Fsb 157 powyzej zwiecha . mam nadzieje że jak dam mu 1,825 to go nie sfajcze procek to xp1700+ palomino :)

Wiec mam nadzieje moze ze 177 osiagnąć :0 w reazie czego mge wzucić skrenki tej konstyrukcji i i AIDA32 zco do FSB i napiecia :)

Edytowane przez pidzama1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawy oc sie klaniaja. Wrozki nie znajdziesz i Ci nikt nie pomoze nie wiedzac jaki masz sprzed dokladnie. I powinienes dopuscic mysl, ze procek moze sie slabo krecic, mozesz miec lipny zasilacz oraz wiele innych mozliwosci...

Poza tym chyba niewiele Cie ten banan nauczyl... Bo zakladasz bezsensowny topic.

Edytowane przez n4rcyz3|<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak

Procek 1700+ (1466 /133FSB Napiecie orginalne 1,75)

Płyta ASUS A7N8X Deluxxe gold

zasił Modecom 350 ATx Nie żaden fell

Wentyl Frezone Rura pcv + 4 80-tki :)

256 PC 3200 Sprawdzone w cięzkich stresach

SB LIVE 1024

gainward ti4200 ,,Golden Sample,, dzisiaj wruciła z serisu MMV Już podrasowana 250/513@300/600

Edytowane przez pidzama1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem o co ci chodzi?? krec az sprawdzisz sam ile mozesz, zreszta palomino strasznie zle sie kreca i 155 to juz jest sporo jak na palomino, ja mialem atnka 2000 palomino to 144 max bylo stablinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wotam wszystkich na 157 FSB lata mi stabiklnie windowza. 3d mark przechodzi mp3 idzie i to wszystko co ma bycpotrzebne bede walił więcej jak sie uda :) Pozdro i powodzenia mi zyczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam stabilnie zaczą mi chodzić na fsb 158 naszczeście powyzej czyli 159 zaczyna sie XP sypac. A na 160 czarny ekran widze. Alee to nie jest problem .Gdyz jak założe mu jakomś miedziana blaszke na rdzen lub m,oduł peltiera to moze przy dobrych wiatrach 166 osiagne to tylko kwestia czasu. A co do mobila to zaczynam sie naprawde bardzo powazniee przymiezać do takiego proca. Ale rekord na palemce bedzie nalezał do mnie :)

Edytowane przez pidzama1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam stabilnie zaczą mi chodzić na fsb 158 naszczeście powyzej czyli 159 zaczyna sie XP sypac. A na 160 czarny ekran widze. Alee to nie jest problem .Gdyz jak założe mu jakomś miedziana blaszke na rdzen lub m,oduł peltiera to moze przy dobrych wiatrach 166 osiagne to tylko kwestia czasu. A co do mobila to zaczynam sie naprawde bardzo powazniee przymiezać do takiego proca. Ale rekord na palemce bedzie nalezał do mnie :)

1365845[/snapback]

lol

niesadze by udalo Ci sie dojsc do 166 jak przy 160 nie wstaje nawet. :?

miedziana blaszke - Copper Shim? to tez Ci chyba nie da 8 fsb wiecej.

petlier? moze ale tez raczje nie... no chyba ze puscisz na 1,95V :twisted:

 

ps. a jak ram masz puszczony? (timingi, fsb, voltage...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ramu to optymalnie ale vcore na ramku mam 2,8 i w płycie wiecej już nie ma a co do szybkosci to 133% procka. Kosci to infleon na hynix-ie :) a i osiagnełem stabilne 160 Fsb . 161,162 FSB komp wstaje ale winda sie krzaczy na poczatku już .A przy 163,164 bios zalicza zwiche na prubie zmiany czegos w nim vcore to 1,85 :) A co do screen-a to może umieścic z 160Mhz na blasce FSB na palemce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry pomyliłem sie kazdemu sie zdaza :( Vdimm :) A co do FSB stabilmnie chodzi 3dmark 01 przechodzi bez bulu winnamp chodzi itp... na obrubce grafiki w 3dstudio max nie miałem zwiechy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemacie 1,85 vcore to max na moim mobo :( Uroki asus-a. A co do FSB to stabilnie lata tylko dysk mi powoli umiera... 9gwarancja bedzie pewno nie bawem ) :0 A co do 16MB to postaram sie dozucić jakos na dniach a tempa w ciezkim stresie to 49C jeszcze do 50 nie skoczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...