Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Będzie 3 Zlot Tweak.pl?

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobia Ci psikusa i zlot bedzie w Warszawie :P

1362592[/snapback]

Warszawa nie była by dobrym miejscem na zlot według mnie. Nad morzem można się % i iść na plaże. A choć na % po Warszawie - odrazu przypał <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak ktoś będzie jechał z Wawki to mógłby mnie zabrać?? :] niestety jakoś sami rodzice mnie nie puszczą :P a chętnie bym sie wybrał na zlocik :]

1362834[/snapback]

He he he :) W środe mam egzaminek :D Więc może się uda (tfu tfu tfu) :) W razie co to ni ma problema :) A jak coś mi nie wyjdźie to z miłą chęcią osobiście się zabiore z kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde muszę się kiedyś wybrać :] Jedzie ktoś ze świętokrzyskiego ?? Składka na paliwo i jedziemy moim samochodem :] Ale max 3 osoby + ja bo mam zarejestrowany na ciężarowy :]

 

EDIT - to nie był dobry pomysł :rolleyes: 550km w lini prostej w jedną stronę, na 100km spali za 30zł... ma ktoś diesla ?? :D

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiecień ja mieszam kolo Starachowic, wiec do Ciebie mam nie tak daleko. W sumei to by nie byl glupi pomysl. ALe diesla nie mam, a czy bede mial prawko to sie okaze :) (nie no mam zamiar zdac niedlugo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mapka kto gdzie jest i kto może się z kim zabrać, bedzie przejzyscie :D [taką ogólną moge zrobić]

 

btw, ten Dziwnów jest kolo wyspy Wolin czy mi się zdaje, tak max kant NW :>?

Edytowane przez OWIES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...