Skocz do zawartości
Lanc

Jan Paweł Ii Umiera..... :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, więcej nienpiszę bo nie mam słów :cry: :cry: :cry: Audycja na żywo na TVN aktualnie.

 

Ostatni komunikat o stanie zdrowia brzmiał tak (ogólnikowo) -

Wszystkie organy nie pracują poprawnie, lekarze nie dają żadnych szans na wyjście z choroby, Papież jest coraz bliżej Boga...

 

Wiem że to moze nie jest związane z PC ani niczym innym ale musiałem o tym napisać :cry:

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włoskie medi podały komunikat o śmierci Jana Pawła II. Nie jest on ale jeszcze potwierdzony. Tak dla ciekawostki to:

Jezus Chrystus umarł w piątek o 21 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to musiało nastąpić - nie jest to coś nagłego - jego stan zdrowia pogarszał się już od jakiegoś czasu... Szkoda gdy umiera tak wielki człowiek - do tego Polak - tym bardziej mi go żal, że nie ma rodziny, któa była by teraz przy nim - tak naprawdę jest sam... Cóż - czeka nas żałoba w kraju - nie wiem jak niektózy to zniosą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnei doszedł komunikat z Watykanu. Jan Paweł II umarł  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

1362940[/snapback]

gdziue to slyszales ??

jeszcze nic o tym nie mowia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnei doszedł komunikat z Watykanu. Jan Paweł II umarł  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: 

1362940[/snapback]

Żartujesz ?? :-( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzili ze nie zyje ale watykan jednak nie potwierdzil tego

 

"Jednocześnie włoskie agencje podały po godzinie 19.00, że Jan Paweł II stracił przytomność. Tej wiadomości nie potwierdzono."

Moze nie jestem wzorowym katolikiem ale troche mnie to zaskoczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że w tym temacie, ale jest on najczesniej odwiedzany...

 

Papież umiera... Jeśli ktoś chce się czymś podzielić nt. Jana Pawła Drugiego - proszę.

 

Dla mnie JEST idolem i wzorem do naśladowania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut do 21:00 :cry: Jeszcze nie umarł ale jego koniec już bliski, ponad połowa organów nie pracuje lub pracuje bardzo źle. Stan krytyczny.

 

Agencja Reutera poinformowała za włoskimi mediami, że wykres elektrokardiogramu Jana Pawła II stał się płaski. Oznacza to, że papież zmarł. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia Watykanu wtej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromna strata. Prima Aprilisowy zart ze strony mediów.. Ale skoro potwierdza watykan to jednak taki wał chyba nie ma tutaj miejsca.

1362974[/snapback]

 

nie wiem co za człowiek by robił z tak powaznej sprawy zarty......... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skod oni to niby wiedza??

1362980[/snapback]

A tego to ja nie wiem. Ale jak mówiłem 21 się zbliza i to może być koniec, juz nie ma nadzieji na poprawę stanu zdrowia :cry: :cry: :cry: Chyba że jakiś cud będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co za człowiek by robił z tak powaznej sprawy zarty......... :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

1362983[/snapback]

Media potrafią wszystko obrocic w druga strone. Mozliwe ze jest w bardzo ciezkim stanie ale calkiem prawdopodobne ze pozyje jeszcze troche..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skod oni to niby wiedza??

W polowie to sa pewnie wymysly zadnych sensacji i "goracych newsow" dziennikarzy :?

 

Tym niemniej nie ma sie co oszukiwac - dni Papieza sa juz policzone :(

 

Niestety na kazdego przychodzi pora...

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas okaze co nastąpi.

1362991[/snapback]

jego juz nie ma

nie wstanie

nie jest niesmiertelny

dajcie mu juz spokojnie odejsc

czy Ty chcilabys aby cie wyciagali z 2 swiata??wątpie

Karol Wojtyła byl czlowiekiem a nie marionetka!!! dajcie mu odejsc jak czlowiekowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...