Skocz do zawartości
DziuraWy71

Czy Ecs K7vza Pociagnie Athlony ?

Rekomendowane odpowiedzi

Athlonow raczej nie pociągnie, a z Duronow to na pewno podejda te stare. Wiem bo mialem kiedys te plyte i jak chcialem zarzucic na nia Athlona 1600+ Palomino to nie poszedl aha ja na niej mialem Durona 1200 (Morgan). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm kumpel ma ta plyte i smiga na athlonie xp2000+ ale na jadrze polamino. Wiec mi sie wydaje ze bada na niej chodzic wszystkie procki ktore byly przed technologia 0.13um na socket A :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znam przypadek gdy na tej płycie ruszył A2000XP Thoroughbred :D

sam sprzedawałem i gość mówi że śmiga cacy na fsb133 tylko "unkown cpu" :lol:

ps. nie ryzykowałbym bym i twierdze że do palomino włącznie uciągnie wszystkie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi oczywiscie o te wczesniejsze od XP'kow. A jesli nie, to jakiego durka udzwignie max ? Rev 1.0

1363298[/snapback]

CZeść!!! Rev 1.0 jest na KT133-nie ma obslugi FSB 133Mhz. Teoretycznie maksymalny procek pod ta plyte to powinien być stary Athlon 1.3 Ghz-najszybszy na magistrali 100Mhz. Co do Athlonów XP-jezeli cos sie uda to ewentualnie z Palomino, Thoroughbred wypinal się czasem nawet na Rev. 3 tej płyty. Jak zadziała Palomino, to będzie i tak chodził wolniej, bios tej płyty nawet jak zaktualizujesz do najnowszego nie wykryje poprawnie procka, na magistrali 100mhz pojdzie, moze uda sie procka puscic na magistrali 112Mhz powyzej komp sie raczej nie uruchomi, mogą być problemy z SSE. Jednym słowem odradzam takiej kombinacji.

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znam przypadek gdy na tej płycie ruszył A2000XP Thoroughbred  :D

sam sprzedawałem i gość mówi że śmiga cacy na fsb133 tylko "unkown cpu"  :lol:

ps. nie ryzykowałbym bym i twierdze że do palomino włącznie uciągnie wszystkie  :wink:

1364028[/snapback]

To mi sprzedaleś procka :P a czy chodzi cacy hmm....<zart>wszystko super smiga. Tylko ja mam v3.0 bez zmainy biosu i ladnie chodzi :P. Tak jak wczesniej ktos podpowiadal , bierz Xp i dajesz go na szynie 100, pozniej najwyzej zmienisz plyte glowna,ram i bedzie git dzialalo. Bez sensu teraz kupować jakies starsze procki ... i potem inwestować w nowy komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś AXP 1800 na tej płycie, z tą róznicą że miałem rev. 3 i niewiedzieć czemu na fsb 133 był niestabillny, musiałem jechać na fsb 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś AXP 1800 na tej płycie, z tą róznicą że miałem rev. 3 i niewiedzieć czemu na fsb 133 był niestabillny, musiałem jechać na fsb 100

1367290[/snapback]

Ma rev 3.0 (Via KT 133A) po wgraniu biosu 3.7 spokojnie wchodzi Athlon XP 2600+ na jądrze Thoroughbred B.

Po wgraniu biosu z Shuttla Ak-12A łyknie również Athlony XP na jądrze Thortona i Durony Applebread (FSB 133MHz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...