Skocz do zawartości
bjabrzyk

Hall Of Fame Gf2 Mx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć założyłem taki temat ponieważ chce utworzyć ranking gf2 i zobaczyć gdzie jestem na dole czy na górze rankingu dawajcie model karty, taktowania, chłodzenie, i jakiś screen (3dmark,everest itp.) możecie dawać zdjęcia karty i chłodzenia jeżeli będzie dużo postów to może zrobimy "pierwszy post uaktualniany" i ranking.

Mój wynik: GeForce 2 mx 400 64mb 128-bit standart: 200/160@ 250/179 pamięci bardzo słabo bo bez żadnych radiatorów WSZYSTKO NA STANDARTOWYM ZAKUŻONYM CHŁODZENIU!!! :-) zdjęcia karty nie mam bo nie mam żadnego nie standartowego chłodzenia :mur:

screen:jest tutaj

EDIT: NOWY REKORDZIK!!! 262mhz na rdzeniu, zdjąłem radiator przeczyściłem i posmarowałem AS5 tylko troche za dużo <_< na razie tylko 10mhz więcej ale pasta sie dopiero dogrzewa, po niedzieli poszlifuje radiator i przesmaruje dobrze pastą a wtedy to już tylko mnie możliwości rdzenia ograniczają :lol: na standartowym chłodzeniu oczywiście :razz: :lol:

P.S. screen pod starym adresem.

pps WSZYSTKIE MOJE WYNIKI SĄ BEZ V-MODÓW!!

Edytowane przez bjabrzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

ze 100zl dostane to nie tak malo;) msi z pudelkiem 64/128:) heh chyba jednak go troche pokrece;)

narazie tak;) gpu slabo idzie pewnie przez ten dupowaty przyklejony radiator;)

 

core 200

mem 167

@

core 225

mem 205

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh za 100 zł to gf 2 TI chodzą ;)

nie licz na dużo chociaż zawsze sie jakis chętny (naiwny) moze znaleźć :D

ja kupie chyba jakis cooler od AMD/INTELA jesli zajdzie potrzeba to nieco ''zmniejsze'' i dalej bede krecił szita :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

heh za 100 zł to gf 2 TI chodzą ;)

nie licz na dużo chociaż zawsze sie jakis chętny (naiwny) moze znaleźć :D

ja kupie chyba jakis cooler od AMD/INTELA jesli zajdzie potrzeba to nieco ''zmniejsze'' i dalej bede krecił szita :D

1384705[/snapback]

no co ty z tydzien temu widzialem jak taka poszla za 100zl;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyślałem ze zakupie sobie chłodzenie do swojego GF 2

i myslałem nad dwoma rzeczami :

kupic dobra paste termoprzewodzaca (arctic silver 5 ) i przeszlifować i na nowo przykleic radiatory na pamieci albo kupic jakis cooler od AMD/INTEL

i wsadzic go zamiast standartowego radiatora na GPU

co bedzie bardziej sie oplacalo ?

kupie obie rzeczy ale narazie mam sos na jedno

 

Amd Powered - zawsze sie tacy znajdą ale zajrzyj to kategorii gf 2 Ti albo gf 3 lub r 8500 ;)

gf 2 TI mniej wiecej po 100 zl chodzą (czasami ktos walnie 140 :lol: )

a gf 3 to juz po średnio 150 podobnie jak radki 8500

ktos z forum sprzedaje herca 8500 za 120 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJM BAK ! :twisted:

no koledzy co tu dużo mówić - podnieciłem sie

przesmarowałem pamieci i GPU arctic ceramique i po 2 dniach mam takie rezultaty - 200/143@211/200 :gitarzysta2: :gitarzysta2: :banana: :banana: i to jeszcze nie koniec :twisted:

mam nadzieje że rdzen pojdzie jak wczesniej - na 230 mhz :)

a pamieci ? hmm zobacze jutro co sie da zrobić

pusciłem procka na 1320 MhZ (110 x 12) otworzyłem okno :lol: :lol: zimno było :D

otworzyłem obudowe i jazda

w 3d Marku 2001 taki wynik - 1899 w 3D Marku 2001 - jestem zadowolony :D

bo moja karta to no name 64 bit SDRAM o czasie dostepu 6 ns wiec mnie satysfakcjonuje ten wynik

oczywiscie na tym nie koniec :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko tylko ci ten rdzeń sie słabo kręci hehe mi idzie teraz na 264mhz i to już chyba koniec możliwości na standartowym chłodzoku :-( bo as5 już siedzi i pomógł o 14 mhz chyba że szlif, lepsze nałorzenie pasty więksszy przepływ powietrza al e już różnica minimalna a nakłady duże :-( teraz to tylko pamięć mi sie słabiuteńko kręci ale nie wiem czemu bo nie jest nawet letnia :-/ może radiatorki coś dadzą ale nie długo zmieniam na r9550 i już sie chyba na to goowno nie opłaca zakładać , a jeszcze jedno widział ktoś v-mod pamięci na gf2mx400 (najlepiej ołówek) i czy jak pamięci są letnie to moge v-moda robić bez chłodzenia??? temp w budzie ok. 32 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko tylko ci ten rdzeń sie słabo kręci hehe mi idzie teraz na 264mhz i to już chyba koniec możliwości na standartowym chłodzoku :-( bo as5 już siedzi i pomógł o 14 mhz chyba że szlif, lepsze nałorzenie pasty więksszy przepływ powietrza al e już różnica minimalna a nakłady duże :-( teraz to tylko pamięć mi sie słabiuteńko kręci ale nie wiem czemu bo nie jest nawet letnia :-/ może radiatorki coś dadzą ale nie długo zmieniam na r9550 i już sie chyba na to goowno nie opłaca zakładać , a jeszcze jedno widział ktoś v-mod pamięci na gf2mx400 (najlepiej ołówek) i czy jak pamięci są letnie to moge v-moda robić bez chłodzenia??? temp w budzie ok. 32 stopni

1402528[/snapback]

to dawaj vmoda, zrobiłem i +15mhz@gpu@2,43v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego GPU - wcześniej chodził na 230 - teraz pasta musi sie jak to mowisz dogrzać wniknac w te mikrowgłebienia i mam nadzieje ze bedzie tyle samo - 230 albo wiecej :D

troche pracy i 2000 smarków pęknie ;)

teraz spadam robic testy w 3Dmarku 2003

pozniej zaloze jeszcze wentylek na gpu i to bedzie jazda bo radiator na nim jest goracy - przyda sie cos na ochłode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ty testujesz gf2 na smarku 03??? bo u mnie z tego co pamiętam to tylko 1 test przechodziło :-/

to dawaj vmoda, zrobiłem i +15mhz@gpu@2,43v

ale mi chodziło o v-moda na memki bo rdzeń jest tak gorący że po drugiej stronie pcb nie moge na nim utrzymać palca przez 2sek. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak przypuszczałem udało mi sie dzisiaj osiagnac na rdzeniu tyle co wczesniej miałem - 230 mhz

teraz wyglada to tak :

No-Name Ge-Force 2 Mx 400 64 Mb 64 bit FROM TAIWAN :lol: 200/143@230/200

na procu wykreconym na 1320 Mhz o dziwo wyniki słabsze niz na wczesniejszych taktowaniach :blink: :blink: na 211/200 miałem 1899 smarków 2001 a na wyższym rdzeniu i reszta to samo mam 1886 :huh:

w 3D marku 2003 bez zmian - 92 pk

>>>bjabrzyk - przechodzi 1 Game test (Wings of Fury) i 2 testy na fill rate

trza nieco schłodzić radiator z GPU bo można na nim smażyć jajecznice :)

 

aha i jeszcze jedno - radiatory na memkach nie są wcale mocno przegrzane a jednak wyżej nie chcą isc - puściłem na 205 mhz i gdy tylko suwak sie przesunał na 205 to ekran sie wykrzaczyl <_< no i restart ofkoz musiał byc

koniec możliwosci podkrecania pamieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...