Skocz do zawartości
bjabrzyk

Hall Of Fame Gf2 Mx

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm...popróbuje jeszcze...:D... może bede miał więcej tych smarków. Ale napeno już go bardziej nie podkręce na standardowym chłodzeniu...temp. rdzenia to ja sprawdzałem dotykając z drugiej stronu karty niż jest radiator... :D , ale zdziwiłem się bo pamięci nie są gorące a odrazu wyskakują krzaczki w 3dmarku jak się da więcej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego tematu i tysiecy innych postow na temat krecania wszelakich kart wziela mnie chetka i zabawilem sie moim Palit Daytona gf2 mx 400 sdr 64mb 64 bit

 

==>>200/166@225/188(191 mem zawieche strzelilem :-| )[gpu/mem]<<==

 

wszytko na standardowmy chlodzeniu.

 

 

_______________________

Duron 1200@1320

Ram 256 MB

GF 2

40 GB Maxtor

350 W Topower

Edytowane przez stromszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. Nie ukrywam ze mnie troche nakręciliście na OC zabytków typu GF2MX400. Mam 2 takie karty. Obie mają pamięć 128bit. Ta na górze to Prolink a na dole jakiś noname. Ktoś wie jak zrobić vmoda na pamięci do którejś z tych kart ? Ten Prolink jest lepszy do OC po poszedł na Core=231MHz (wiatrak lekko zatarty) Mem=194MHz (no name przy 190MHz wysiada)

Dołączona grafika

Edytowane przez Lipny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja sie pochwale... moja byla karta geforce 2mx winfasta a konkretnie sh pro 5 ns pamieci leciala 250/250... vmod leciuski zrobiony na rdzeniu... chlodzenie standardowe + przeszlofowane i podlozona blaszka miedziana... w 3dmarku01 +-3500 pkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model: nVidia geForce mx 2 200 32ddr.

aktualnie: 217/170 (nie wiem jakie sa deflautowe bo juz zapomnialem, a powerstrip zgubil gdzies oryginalne taktowania (po zmianie biosu jakos mi sie cmos zresetowal, odpalilem ps w roku 2003 hehe, przestawilem date i sie cos pokrzaczyło)

 

Screeny:

post-132811-1139347889_thumb.jpg post-132811-1139347902_thumb.jpg post-132811-1139347922_thumb.jpg

na ostatniej fotce macie dowod na "wykrzaczenie" mojego ps'a. suwaki powinny byc przy tych taktowaniach wyzej nie?

 

Dołączona grafika

 

 

a tu moj geforce (sorry za jakosc, takie juz mam na necie wrzucone a nie chce mi sie robic fotki ^^)

Edytowane przez oczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki, ale widzisz, ja krece bardzo oszczednie (softem grafike a biosem proca), nie stac mnie na lepszy sprzet poprostu. Jakbym mial nowa grafike to bym v-mody jakies poprobowal na gf, powiem Ci ze zanim doszedlem do 4k to bardzo slabo mi szlo, wynik max 3990 (wkurzyc sie mozna nie?) 2 tyg wgrywalem rozne biosy i stery i osiagnalem cel... 4k+ :D:D

test przeprowadzany byl zaraz po wlonczeniu kompa i w zimnym pomieszczeniu, do tego wiatrak wial na obudowe 12 calowy :P (mam zamiar taki wrzucic w sciane obudowy ale to juz do innego topicu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no stary to troskze sie nameczyles jednak bo nie same mhz wchodza w gre licza sie tez biosy stery optymalizacja systemu:) wsyztsko a Tobie sie udalo uzyskac naparwde dobry wynik a na orbie jaka pozycja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale to przecież nie jest na def ustawieniach :lol:

i nie ma orba :P

na default to niemożliwe ;) ponad 4 k to trzeba miec z 3 ghz proca i szybki ram no i ofkoz niezle zakreconego gfa a twoj raczej nie jest zajebisty

jaka była rozdzielczość ?

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

640, to chyba bylo oczywiste jesli chodzi do gf2 :). a jezeli chodzi o orba to ja nie wiem jeszcze co to jest :) dopiero zaczynam ogarniac o co w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chciałem poprawić swój wynik ale na dużo się to nie zdało... przy taktowaniu mojego noname 258/180 wynik w 3dmarku na defaulcie to 1764pkt :? wziąłem z ciekawości zrobiłem test na 640 i miałem 4023 pkt :D szkoda że moja karta posiada tylko 64bitową szynę... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...