Skocz do zawartości
bjabrzyk

Hall Of Fame Gf2 Mx

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra teraz ja standardowe chłodznie na gpu (wentyl i mały raditor) i mem bez niczego

gpu 200@240

mem 166@180 i teraz mam problem bo nawet nie sa gorące sa tylko letnie wiec wydaje mi sie ze sa niedowoltowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już widze że zle zrobiłeś lepiej tego nie podłaczaj bo szlak trafi wszystko nie wiem nie potrafisz liczyć nóżek na układzie po podłaczałeś wszystko żle i stablizator wstawiłeś lm317 który w młgnieniu oka szlak trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już widze że zle zrobiłeś  lepiej tego nie podłaczaj bo szlak trafi wszystko  nie wiem nie potrafisz liczyć nóżek na układzie po podłaczałeś wszystko żle i stablizator wstawiłeś lm317  który w młgnieniu oka szlak trafi

1433184[/snapback]

czemu źle?ja nie podłaczam tego do nózek us1150 tylko do punktu połaczonego z vcc memek, wiec co jest źle?co do lm317t to myslisz ze ile amperów potrzebuje 32mb ramu na sdr?źle nózki licze?,tak? te kabelki od US1150 to vcore mod i pomier napiecia Edytowane przez Kepons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale stabilizator us 1150 też jest zasilany z 3.3v a ten z kolei układ zasila gpu wiec przez lm317 popłynie całkowity prąd jaki pobiera karta i widze z twoich wypowiedzi że nie za bardzo znasz się na elektronice więc i tak ci nie wytłumacze w czym rzecz , a tu masz aplikacje US1150 w poprzednich postach podałem opis moda i należy postepować według wskazówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale stabilizator us 1150 też jest zasilany z 3.3v  a ten z kolei układ zasila gpu wiec przez lm317 popłynie całkowity prąd jaki pobiera karta  i widze z twoich wypowiedzi że nie za bardzo znasz się na elektronice  więc i tak ci nie wytłumacze w czym rzecz  , a 1433415[/snapback]

juz wiem o co ci chodziło;] podniose nóżke 5 US1150 i dam 3,3v, a na elektronice nie bardoz sie znam;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie musisz odlutować 5 nóżkie US1150 i dać na nią 3.3v a w ten punkt gdzie była nóżka dać wyjście z lm 317 ale i tak nie wiem czy wytrzyma ten stabilizator a wogóle odciołeś te piny z agp które podawałem żeby odciać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie musisz odlutować 5 nóżkie US1150 i dać na nią 3.3v  a w ten punkt gdzie była nóżka dać wyjście z lm 317  ale i tak nie wiem czy wytrzyma ten stabilizator  a wogóle odciołeś te piny z agp które podawałem żeby odciać

1433608[/snapback]

tak zrobie;]co do lm to sie sprawdzi czy wytrzyma. a wyjście z lm pozostanie chyba tam gdzie jest, piny obciąłem, ale co dziwne na pinach 2 i 3(chyba;)) kiedy zapodaje karcie napiecie przez lm(bez kompa) jest napiecie ok1,6-2v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ty kombinujesz bo zabardzo nie moge sie z tobą dogadać ale jak obetniesz piny to nie ma możliwości żeby jakieś napiecie na nich panowało chyba że żle obciołeś i nadal piny są podłączone przecież dawałem opis jak sprawdzić czy piny zostały dobrze odciete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ty kombinujesz bo zabardzo nie moge sie z tobą dogadać ale jak obetniesz piny to nie ma możliwości żeby jakieś napiecie na nich panowało chyba że żle obciołeś i nadal piny są podłączone  przecież dawałem opis jak sprawdzić czy piny zostały dobrze odciete

1433636[/snapback]

mówie ci:piny obciąłem te co mówiłeś,a multimtrem to ja sie umię posługiwać :)

mi chodzi o to że jak podłączam zasilanie do karty z zasilacza(karty nie wkłądam do kompa) to na pinach 2 lub 3 mam napięcie ok 1,6v na innych nie. rozumiesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale, bo dorwalem GeForca MX200 od kumpla.

Wynik zaden rewelacyjnym ale niestety nie moge zmienic na karcie chlodzenia, ani zrobic vmoda bo musze oddac :]

 

Wynik na taktowaniach: 175/167@200/200

Karta ma 32 MB SDRAM 64bit

 

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8568694

Edytowane przez Wikol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc i ja sie pochwale :D

Co prawda w OC bawie sie od niedawna i kartę którą teraz mam używam caly czas więc nie mogę za bardzo szaleć ;-)

Co do samej karty: jest to Gf 2 MX 100/200 32mb 63 bit noname :D a poszła mi z 175/166 @ 235/200 odpowiednio gpu/mem

myśle że to w miare a w 3dmarku mam 2630 ;) wiec nie jest tak zle

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8569610

 

Chyba zaczne zbierac na nową karte i jak sobie ją sprawie to wtedy wycisne z mojego GF ile sie da B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytan:

1) na jakich sterach jedziecie? Ja mam detonatory 44.03 bo slyszalem ze sa dobre do tej karty

2) czy zalman ten niebieski radiator bedzie pasowac na gpu i czy bedzie lepiej odprowadzal cieplo niz standardowy cienki radiator okolo 0.5cm wysokosci i wentyl 40x40?

3) czy mozna w jakis sposob zmierzyc temp. gpu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra janca, ale ty robiles testy w 800x600. Zrob przy ustawieniach default i dopiero sie chwal...

1439995[/snapback]

Dobra zrobie i niedlugo dam linka do ORBa :P Robilem przedtem na deafult, ale zrobilem tesh na 800x600 potem i zostal ten wynik. Z tego co pamiteam to na deafult mialem ponad 2k ;)

Pozdro!

QUOTE

chyba 64bit  i cos taki duzy wynik to na 640*480

Oczywisie ze 64 bit ;) błąd "w druku" ;) i to bylo na 800x600

 

Byłbym zapomniał pod karta leży sobie wentyl 80x80 ;)

Edytowane przez janca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale roznica w markach przy rozdziałce 1024x768 a 800x600 nie jest tak znacznie zauważalna bynajmniej w moim przypadku, ale ja raczej nie mam co porownywac do was. CHoć w sumie szyna 64 bitowa zapewne jest to waskie pasmo dla wyzszych rozdzielczosci.

Duzo osob sie tutaj nie wypowiedziało co krecili gf2 bo chyba niemal kazdy mial taka karte:D Naprawde fajna karta tania, podatna na mody, zajebista do eksperymentow i co bede wiecej psial cool

Oki nie bede wam wiecej zasmiecal tego watpku trzymajcie sie i wysokich czestotliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaka proponujecie platforme testowa do extremalnego o/c gf2 mx pelterierem z wc? chodzi mi tylko o to, zeby bylo w miare stabilne, i zeby bylo... jak najtańsze.

1450674[/snapback]

ekhhmmm.... amd :D s939 (agp)venice 2gb ram moze xms i jazda :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ze konfiguracja sprzetowa duzo zapewne nie doda w tej klasie karty ale za to chlodzenie , mody i czestotliwosci wyzylowane moga dac niesamowity efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...