Skocz do zawartości
Gość Przemq

Jan Paweł Ii Nie Żyje !

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co dodaje mi sil w tych cholernie trudnych chwilach to swiadomosc, ze jest juz TAM, szczesliwy i spokojny...

 

Ciezko przyjac do swiadomosci strate tak ogromna :(

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl czlowiekiem wielkim. [*] Ale dobrze ze juz go z nami niema bo pod koniec swojego zycia byl marionetka w renkach innych kardynalow. Przynajmniej tam do gory bedzie lupiej. Osobiscie musze przyznac, ze to wydarzenie, az tak mna nie wstrzasnelo. Bardziej bym powiedzial, ze ciesze sie, ze nareszcie ma lepsze zycie.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tobie oceniac, jak kto czuje ( i to nie temat na takie wywody ) .

1366130[/snapback]

Wlasnie juz lepiej stawiajcie tutaj te nieszczesne swieczki anizeli sie przekrzykujac sie kto sie bardziej i prawdziwiej wzruszyl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje odwiedzić joemonster.org i przeczytać anegdoty o Papieżu na głównej, świetne kawałki, aż łezka sie w oku kręci :sad: , narpawdę polecam, po przeczytaniu tego jeszcze bardziej uświadamiam sobie jaki było to wspaniały człowiek :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

 

Wielka szkoda,że Odszedł już z tego świata :cry:

Miejmy nadzieję ,że w tej nowej krainie będzie się Czuł lepiej.

Niech spoczywa w spokoju .

 

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje odwiedzić www.joemonster.org i przeczytać anegdoty o Papieżu na głównej, świetne kawałki, aż łezka sie w oku kręci  :sad: , narpawdę polecam, po przeczytaniu tego jeszcze bardziej uświadamiam sobie jaki było to wspaniały człowiek  :sad:

1366143[/snapback]

Hhee piekne :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] [*] [*] [*] Najwiekszy autorytet moralny odszedl z tego padolu ziemskiego. Modlmy sie o niego i o to co stanie sie teraz z nami, po jego odejsciu. Niech kazdy dzis o 21.37 zapali swieczke i wystawi ja w oknie. Spoczywaj w pokoju, Ojcze Swiety i wstaw sie za nami u Boga, bysmy sie stali lepszymi i zasluzyli na milosc Jego i Jego Syna :cry: :cry: [*] [*] [*] [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz uświadamiam sobie jak Papież dużo dlamnie znaczył.....

Nie moge wyobrazic sobie świata bez Jana Pawła II,Karola Wojtyły.....

Papież pielgrzym, nauczał mimo cierpienia....

Słowami jest trudno wyrazić to co czuje.....

Opanowała mnie pustka:(;(

 

 

 

[*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki człowiek nigdy nie umiera, dlatego ze zostaje w naszych sercach i zawsze będziemy pamiętać go jako uśmiechniętego i życzliwego dla ludzi.Niech spoczywa w pokoju nareszcie nie będzie czuć żadnego bólu. Tyle się wycierpiał :sad: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1366399[/snapback]

Już sie uspokoiłem i znowu mi się łza w oku kręci..... :( Możemy sie jedynie cieszyć, że żyjemy za jego czasów. Żyjemy za czasów wielkiego człowieka o którym będą pisać całe pokolenia i napewno nikt go nie zapomni.

 

Odszedł do lepszego świata, ale ja i tak sobie nie wyobrażam życia bez niego. Dla mnie Papież=Jan Paweł II, Karol Wojtyła i chyba na zawsze tak zostanie....

Edytowane przez Adasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...