Skocz do zawartości
Gość Przemq

Jan Paweł Ii Nie Żyje !

Rekomendowane odpowiedzi

[*]

 

No Polski rząd znów sie wygłupił i osmieszył... Jak mogli ie złożyć hołdu Papieżowi gdy było wsytawione Jego ciało?!?

Przedstawiciele innych panswt zdąrzyli to zrobić jednak rząd Polski nie. Gdy to usłyszałem bardzo sie zdenerwowałem...czyste nieporozumienie.

Doskonale podsumował ich jeden z gości TVN24, mowiac ze nasi panowie politycy są opóźnieni...wiadomo w czym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby (:)) ktos z TWEAKa byl TAM przypadkiem lub zna osobe co by byla TAM i przypadkiem ma jakies zdjecia (cyfrowe-bo to zaczyna byc juz standardem) to bardzo bym prosil o podzielenie sie...bardzo

1375862[/snapback]

Akurat jest pewna osoba z Tweaka "FumFel_20" rozmawialem z nim dzisiaj to mowil ze na kamerze ma nagranego Papieża bo byl w Bazylice Św. Piotra.

Ale jeszcze jest we Włoszech także jak przyjedzie to mu powiem o tym.

Edytowane przez baca_18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pater noster, qui es in caelis: sanctificetur nomen tuum; adveniat regnum tuum; fiat voluntas tua, sicut in caelo et in terra. Panem notrum cotidianum da nobis hodie; et dimitte nobis debita nostra, sicut et nos dimittimus debitoribus nostris; et ne nos inducas in tentetionem; sed libera nos a malo. Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś nie wie (nie mógłby podać linka) skąd mógłbym ściągnąć zdjęcię papieża z gołębiem ze strony głównej tweak.pl ? Chodzi o zdjęcie po lewej stronie (z gołębiem :) ) Szukam i szukam i nie potrafie znaleść...... Byłbym wdzięczny bo to zdjęcie jest........ cudowne (tylko takie określenie przychodzi mi do głowy)

Edytowane przez Lipny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd mogę ściągnąc Filmiki o Janie Pawle II które były puszczane w TVN24 ?

1376839[/snapback]

na pewnej polskiej stronie z torrentami mozna sciagnac wiele filmow o papiazu z tvn24 i kilka dokumentalnych, sproboj sam poszukac na google, maly tip to ze serwis jest najwiekszy w Polsce. Adresu nie podam bo jeszcze dostane bana za niego :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że troche spóźnione . Uczcijmy jego dejście minutą ciszy ............[*] Jan Paweł II był dla mnie Wielkim Człowiekiem chyba jako jedyny potrafił powstrzymać zło które szerzy sie teraz na świecie . Zapobiegał wojnom , był prawdziwym Papieżem . Niewiem jak to teraz bedzie ale dla mnie zawsze bedzie

Największym Ojcem Świętym w Histori ;((((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie na drobny komentarz dla milosnikow teorii, ze smierc Papieza odmienila caly narod:

 

"W OStrowcu Świętokrzyskim płonęły klubowe szaliki, w Katowicach zaatakowani zostali kibice Polonii Warszawa, chuligani Cracovii bili się z policją na ulicach Krakowa - takie obrazki towarzyszyły ostatniej ligowej kolejce." (cytat za dzisiejszym Metrem)

 

Zdazyli Go pochowac i sie skonczylo swieto narodowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...