Skocz do zawartości
Dziara

Jaka Ładowarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie dotyczace ładowarek do akumulatorów:

czym kierować się przy zakupie, czy prądem ładowania, czy możliwościami dodatkowymi jak np. możliwość rozładowania, o co chodzi z ta delta V, na czym polega Timer, czy wszystkie ładowarki dostępne na ryunku w obecnej chwili są impulsowe

zaznaczam że będe używał tylko akumulatorów AA 2500 mAh, czy możecie polecić coś dobrego, na allegro jest tego zatrzęsienie i naprawdę nie wiem co wybrać

dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas ladowarke z mikroprocesorem, zalety to szybki czas ladowania.

Takie bateryjki to kolo 4 godzin bedzie ladowac.

 

Ja kiedys kupilem ladowarke Benq do wszystkich typow bateri i bardzo dobrze mi sluzy.

 

A baterie to polecam Energizer, jedna z najlepszych firm.

Jakis noname nie wiadomo co nie kupuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko a temat dobry :) Dostałem od teścia ładowarke niby nic jakaś tam firma co o niej w życiu nie słyszałem, a na dodatek w instrukcji pisze że akumulatorki 2500mAh ładuje w 45 minut!!!!! :huh: http://www.zabka.pl/ladowarka-do-akumulato...,o-359,w-4.html To jest link do strony na której takowa ładowarka występuje. I tu moje pierwsze zdziwienie otóż ładowarka kosztuje 259 zł !!!!!! Nie znam sie ale to chyba sporo. <_< Ma wentylatorek chłodzący który studzi akumulatorki podczas super szybkiego ładowania. Spróbowałem i fakt 44 minuty i cztery sztuki naładowane. Teraz moje pytanie czy to jest dobra ładowarka czy spokojnie moge nia ładować akumulatorki innych firm i nie martwic się o ich zniszczenie ( do tej mam 12 sztuk tej samej firmy AA 2500mAh - 4 sztuki = 59 zł) prosze kogos kto się zna w tym temacie o odpowiedź B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do niedawna taż byłem zwolennikiem szybkich ładowarek ale po przeczytaniu TEGO TEMATU wolę chyba troche wolniejsze ładowarki np. 3-4 godzinne. Poprostu w tych szybkich ład. aku. ładowane są bardzo dużym prądem, a to może odbic sie na ich trwałości. Teraz pozostaje wybór, czy musisz mieć aku naładowane w 45min, ale częściej wymieniać je na nowe, czy może zadowolisz sie wolniejszym łądowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje wybór, czy musisz mieć aku naładowane w 45min, ale częściej wymieniać je na nowe, czy może zadowolisz sie wolniejszym łądowaniem.

Musieć nie musze bo jak napisałem mam 12 sztuków po 2500mAh wiec spoko mogą sie ładować i pare godzin w nocy ( zresztą mam druga ładowarke tej samej firmy która ładuje je w około 4 godziny) ale te bydle ma tylko mozliwość ładowania w tym hyper-super tempie. Więc moje wątpliwości to to czemu taka ładowarka kosztuje aż 259 złociszy skoro wszyscy wiedzą że szybkie ładowanie niszczy akumulatorki. Może jednak jest jakiś sposób na ładowanie bez niszczenia i taka ładowarka zna ten sposób :) nie wiem. Przecież skoro ta ładowarka niszczy te aku to co za sens za taka kase ją sprzedawać, nikt by tego nie kupował :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swojej cenie najlepszą ładowarką jest MW 8168

Dołączona grafika

 

 

Mniejsza o firmę, występuje pod kilkoma nazwami, które zapewne są nazwami importerów. Ładowarka naprawdę przyzwoita, ładuje AA i AAA w liczbie 2 lub 4 sztuk (wybierane ręcznie przełącznikiem), ma rozładowywanie. 2500mAh ładuje około 5 godzin od pełnego rozładowania.

Referencje wystawione przez użytkowników można bez problemu znaleść na cyberfoto.pl albo pl.rec.foto/pl.rec.foto.cyfrowa

 

Ceny sprawdź na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swojej cenie najlepszą ładowarką jest MW 8168

Dołączona grafika

 

Mniejsza o firmę, występuje pod kilkoma nazwami, które zapewne są nazwami importerów. Ładowarka naprawdę przyzwoita, ładuje AA i AAA w liczbie 2 lub 4 sztuk (wybierane ręcznie przełącznikiem), ma rozładowywanie. 2500mAh ładuje około 5 godzin od pełnego rozładowania.

Referencje wystawione przez użytkowników można bez problemu znaleść na cyberfoto.pl albo pl.rec.foto/pl.rec.foto.cyfrowa

 

Ceny sprawdź na allegro

O rany julek ja nie pytam sie którą mam kupic tylko czy ta co mam jest wporządku mimo ze ładuje w 45 minut i czy to nie jakiś wał chociaż kosztuje 259 zł a to przecież duuuuuuużo jak na ładowarke. Nie chce kupować chce wiedzieć czy jest ok? Czy lepiej ja sobie darować i ładowac ta druga co ładuje w 4 godziny a ta 45 minut omijac szerokim łukiem. Mysle ze jasno to sformułowałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery pierwsze posty sa z kwietnia i temat się skończył więc pomyślałem żeby nie zasmiecać forum nowymi tematami zadac pytanie w tym. Ale skoro ty odpowiadasz na pytanie sprzed pół roku to sorry ale nie zajażyłem. Więc cóż wypada mi teraz nowy temat załozyć chyba że mi ktoś w tym odpowie. A wogóle to spoko pomyłki chodzą po ludziach, a ludzie po pomyłkach. Narazie czekam na odpowiedź w tym temacie narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery pierwsze posty sa z kwietnia i temat się skończył więc pomyślałem żeby nie zasmiecać forum nowymi tematami zadac pytanie w tym. Ale skoro ty odpowiadasz na pytanie sprzed pół roku to sorry ale nie zajażyłem.

Lol, to ja nie zajarzyłem - nie zauważyłem daty bo się spieszyłem i z tegoż samego powodu nie chciało mi się cytować autora ;]

 

A co do Twojej ładowarki - nie pomogę, nie używam szybkich ładowarek, bo nie mam zaufania i nie potrzebuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem ladowarki , poniewaz niestac mnie juz na baterie do aparatu . I mam takie pytanko : Jaka wlascwie wybrac ?? Mysle nad trzema ladwoarkami , oto one :

1. Pentagram + 4x2300mAh

2. Media Tech 2h

3. GP + 4x2100 mAh

 

Zastanawiam sie nad 1 (pentagram) i 3 (GP) , sam dokladnie niewiem ktora wybrac . Dlatego prosze was o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, jak długo powinny się rozładowywac 4 akumulatorki sanyo 2100 w ładowarce procesorowej 8168?? Ze względu że musiałem oddać aparat na gware a aku były pierszy raz ładowane i jeszcze nie opróżnione postanowiłem zrobic to w ładowarce i trwa to juz 12godzin!!

 

 

2aku ładowały się 6H.

Edytowane przez SABUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelnych rozladowywanie bedzie trwaloo bardzo dlugo tak to juz jest i nic nie poradzisz. Lepiej wsadz te akku do jakiejs latarki albo zabawki i w ten sposob szybciej rozladujesz. Potem mozesz jeszcze dokonczyc rozladowanie w ladowarce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...