Skocz do zawartości
mkl

Ubuntu Za Free ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Important NoticeAll orders placed are for Ubuntu 5.04 "Hoary Hedgehog" CDs. Ubuntu 5.04 will not be released until the beginning of April. All orders made between now and April will not be shipped until at least the mid-April.

niech ktoś to przetłumaczy:P bo coś się zdaje, że moje 4 na półrocze z angielskiego jest zawyżone albo w kwietniu nie wysyłają płytek:D

 

P.S mam nadzieję, ze dobrze zamówiłem:P weszłem na stronke potem shiping free CD no i utworzyłem konto tam wpisalem swoj adres, na dole dla prockow x86 wzialem 8 zamiast 10, a dla AMD64 wzialem wpisalem 2 i wcisnalem jakis guzik i pojawily sie moje dane adresowe i chyba to co zamowiłem(skleroza nie boli:P) czyli dobrze zamówiłem:D?? - czy mam prosciej wyjasnic:)))

 

P.S 2 - a jakie wersje językowe są dostępne tej dystrybucji??

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi nowość

 

Ja zamówiłem naszego polskiego auroxa za free i tez mi przysłali do domu razem z gazetką (aurox 10.0 + dodatkowe pakiety + płytka ratunkowa srcd+ wersja live).

 

Abslutnie free nawet nie płaciłem za koszty przesyłki (zamówienie -->dostarczenie = 5 dni :D )

 

Cudze chwalicie swego nie znacie :D

 

Niestety :sad: niepamiętam adresu na jakim znajdował sie formularz zamówieniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy wy glupi jestescie, sciagnijcie sobie ISO i wypalcie, ktos tam sie meczy i tłoczy bo wam sie nie chce myszka ruszyc. I nie gadajcie glupot  ze slabe lacze, zawsze mozna zassac w kafejce/szkole/uniwersytecie/gdziekolwiek.

1404667[/snapback]

Wiesz, jesli daja za darmo ladne, tloczone plytki to dlaczego z tej oferty nie skorzystac? Jesli chcesz obrazac innych to wyjdz sobie na wlasne podworko i czekaj az ktos cie w twarz walnie. Pewnie, moglem miec tego Linuxa w tym samym dniu w ktorym go zamowilem, ale mi sie nie spieszy. Czesc plytek, ktore przyszly powedruje do znajomych i wszyscy beda szczesliwi. Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy wy glupi jestescie, sciagnijcie sobie ISO i wypalcie, ktos tam sie meczy i tłoczy bo wam sie nie chce myszka ruszyc. I nie gadajcie glupot  ze slabe lacze, zawsze mozna zassac w kafejce/szkole/uniwersytecie/gdziekolwiek.

1404667[/snapback]

godzina w kafejce- 2 zeta. sciaganie ubuntu w kafejce- okolo 10 godzin

i wyjdzie ci 20 zeta + koszt plytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty "markollX" masz tanie kafejki w mieście, u mnie kosztuje 3zety/h, no chyba, że znowu nie podnieśli ceny :wink: , a co do wypalania płytek to gościu w jednej kafejce wogóle nie pozwala wypalać CD, nic dziwnego jak prowadzący kafejke to nauczyciel starej daty i nawet przegrywanie oprogramowania na licencji GPU/GNU to dla niego piractwo :blink: a nauczycielowi nie da się przetłumaczyć:>

 

P.S jest wogóle jakas infolinia do tych gości z Ubuntu ?? może zadzwonie i szybciej mi przyślą oczekiwaną paczkę :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wiadomo że Slackware r00xi ;) No może gentoo też troszke ;) Ale Ubuntu zamówiłem 4 na x86 i 2 na AMD64 i w myśl zasady będę się starał tym podzielić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden offtop: u mnie w kafejce najblizszej godzina = 3zł a wypalenie JEDNEJ plytki 10zł :blink: //

 

zaraz poszukam tego auroxa w polsce - mam nadzieje ze google nie zawiedzie :)

 

a i jeszcze! nie doczekalem sie przesylki ubuntu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie już też dotarły płytki :D 10x2cd tylko nasza kochana poczta polska musiala zajrzec do srodka i dostalem uszkodzona koperte ze stemplem że przesyłka została uszkodzona  :mur:

Pewnie poczta pomyślała, że skoro z Holandii to jakiś haszysz czy coś :) A tak na poważnie to Poczta Polska ostatnimi czasy przegina. Otwierają paczki, giną z niej towary (znajomemu zginęły 4 telefony na 6, które były w paczce), paczki giną (dlatego zawsze wysyłam ubezpieczone, bez względu na to czy to jest coś drogiego czy para skarpetek zrobionych na drutach), priorytetowe przychodzą po tygodniu lub dłużej.. Żenada. Edytowane przez versegv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...