Skocz do zawartości
Aien

Przekierowanie Portu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Neostradę a co za tym idzie także router. Chciałbym postawić serwer do gry o nazwie Tibia, ale inni gracze nie mogą się do mnie dołączyć. Wiem, że muszę przekierować port 7171 na swoim routerze ale nie wiem jak :oops: . Proszę o pomoc doświadczonych forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Sagem 800, a instrukcji niestety nie dostałem z Neostradą :sad: .

1366507[/snapback]

Ten sagem to jest modem do łaczenia z internetem. A nie router :wink: . Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A umiesz przekierować? Bo mówisz że się nie da ale ja na pewno wiem że muszę przekierować port 7171, no i jestem w kropce. Powiedz chociaż jak się przekierowuje routery, może coś wygrzebię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to neo przy tworzeniu połączonia włączadla niego zapore systemową. Musisz wejść w opje połączeń internetowych w panelu sterowania i tam wyłączyć zapore dla połączenia neostady i powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem czy to jest modem czy router. Ale da się na tym Sagemie zrobić przekierowanie portu? Jeśli tak, to jak? Wiem że ten błąd jest związany z portem.

1366600[/snapback]

huhuhu, czym sie rozni kura od jajka, taka roznica. Podstawowa wiedza z tego zakresu sie klania. W Twoim przypadku portow nie przekierowujesz jezeli masz modem bezposrednio wpiety w komputer, co najwyzej w firewall'u musisz "otworzyc" te/ten porty/port.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...