Skocz do zawartości
Dru

Jakie sterowniki do Radeona 8500???

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze sterownikami do Radeona 8500.Po prostu nie wiem,które mam wybrać.6166 chodzą,ale słabo,a 6071 krzaczą się (w grach mi przystaje obraz) a dzisiaj wyskoczył aż niebieski ekran krytyczny.Przesada.

Proszę mi doradzić jakie stery wybrać i ewentualnie,jakie ustawienia do tych sterowników do najlepszej wydajności.

Thanks

 

:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sterownikami do Radeona 8500.Po prostu nie wiem,które mam wybrać.6166 chodzą,ale słabo,a 6071 krzaczą się (w grach mi przystaje obraz) a dzisiaj wyskoczył aż niebieski ekran krytyczny.Przesada. 

Proszę mi doradzić jakie stery wybrać i ewentualnie,jakie ustawienia do tych sterowników do najlepszej  wydajności. 

Thanks

 

:?:

Umiescilem juz podobny temat tyle, ze do R9000Pro, tez mam taki sam problem z wyjatkiem BlueScreenow, tez mam 6166 - slabe sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, teraz mam 6093 i są takie sobie,tyle tylko,że się nie wieszają do blue screena.

ale trafiłem na stronę ze sterownikami co koleś sam robi czy z kimś, które podobno w gierach są lepsze od Catalystów, nazywają się Omega Plutonium, słyszeliście o nich????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ściągam z stery (mówie o Xp ) od numeru 3xxx ;-) i musze zauważyć ża aż do numery 6071 zwiekszały ilośc punktów 3dmarku stery 6093 cos niechciały u mnie przyjąść no ale wyszły nowsze dobre były 6143 ale punkty stały w miejscu ;-( teraz mam 6166 problemów nie ma ale punktów tez nie wiec polecał bum 6143 były w miare stabilne (oczywiscie jesli mozna je tak to nazwać-żadnych problemów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - z betami też nigdy nie miałem problemu :) A jeżeli 3DMark nie jest najważniejszym dla was progsem to polecam www.omegacorner.com :)

rozumiem że to są jakieś modyfikowane drivery (znaczy fajne of corz ;]), a tak serio to jaki jest przyrost wydajnosci?? czy moze poprawiaja pare burakow ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są zoptymalizowane dla gier. W całej szerokości znaczenia tego słowa :wink: Podczas gdy ATi wypuszcza normalne sterowniki skonfigurowane pod względem wydajności w 3DMarkach itp. te są "dedykowane" dla gier i ładniejszej jakości obrazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz po zmianie biosu na 9100 zainstalowalem sobie catalyst 3.0 i chodzi elegancko ;]teraz po zmianie biosu na 9100 zainstalowalem sobie catalyst 3.0 i chodzi elegancko ;]

zgodzę się z e!grooby'm: "najnowsze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...