Skocz do zawartości
hydralis

Czy Jest Sens Wymienić Na Athlon Xp – M 2500+ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałbym się Was poradzić.

Mam kompa z leciwym Athlon XP 1700+ (Palomino) i płytą Gigabyte GA-7VRXP. Chciałem wymienić tego starego procka na Athlona XP 2500+ Barton ale ten chodzi na FSB 333 a moja płyta ma FSB 266. Z tego co wiem Athlon XP – M 2500+ chodzi na FSB 266. Czy na swoją płytę mogę założyć Mobile i czy na niej bębę mógł go podkręcić. Nie jestem dobry w te klocki ale może warto spróbować w Proline jest po 369 zł i do tego wentyl Pentagram Freezone QVC-120 Cu po 129 zł.

Co Wy na to powiecie ???

 

Athlon XP 1700+ / Gigabyte GA – 7VRXP / 512 MB RAM Kingston DDR333 / GeCube R9550 128MB 128bit Speedy Edition / Maxtor 160GB 8MB ATA 133 / CD-RW LiteON 32x12x40x /DVD–ROM 16x48x LiteON Windows XP Pro SP1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do prośby, czy w moim wypadku gdy mam Athlona XP 2200 warto wymieniać na tego Athlona XP - M 2500 ?? Nie wiem czy warto, za 3 lata gdzieś zamierzam sobie wymienić płyte główną oraz procek na coś nowego, co sie za 3 lata pojawi. I nie wiem czy ten sprzęt wytrzyma 3 lata jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu sądzisz, że nic mu to nie da? Jeśli płyta pozwala na regulację mnożnika to napewno tego mobilka wykręci wyżej, nawet na FSB 133... Pytanie tylko czy warto to robić ze względów ekonomicznych - może lepiej także płytę zmienić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...