Skocz do zawartości
szopenowski

Info Dla Uczniów

Rekomendowane odpowiedzi

witam. pochodzę z Łomży, ale pracuję w Poznaniu. jedynie praktyki nauczycielskie robiłem w I LO w Łomży

pozdrawiam

1369080[/snapback]

 

OT: Czego uczysz jeżeli można wiedzieć? ;]

1369141[/snapback]

i w jakim LO w Poznaniu ? ;]

Edytowane przez Ruido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem...

Co mogę powiedzieć? Zwolnij sie z piatku...

1368865[/snapback]

No wlasnie, zawsze mozesz sobie na winko skoczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, musisz sie pogodzic z tym, że żyjesz w panstwie chrzesciajnskim w którym  głowna religia to religia rzymsko-katolicka...

1368829[/snapback]

A rozdzial panstwa od kosciola jest zdaje sie zapisany w Konstytucji... ;)

 

EDIT: OT: Cyrk wywolany smiercia Papieza przekroczyl juz granice absurdu...

Prezydentowi Warszawy Kaczynskiemu padlo na mozg i postanowil pozamykac na czas zaloby obiekty sportowe nalezace do miasta, o teatrach i innych obiektach kulturalnych nie wspominajac. Ciekawe czy Papiez bylby ucieszony wiedzac, ze z jego powodu dzieci nie pojda na basen :?

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, musisz sie pogodzic z tym, że żyjesz w panstwie chrzesciajnskim w którym  głowna religia to religia rzymsko-katolicka...

1368829[/snapback]

 

Eeee co to ma ze sobą wspólnego, jak jest żałoba narodowa to z jakiego kolwiek powodu by nie była nie wypada przyjśc w dresie, zresztą jest to dzień w którym pożegnamy wielkiego człowieka (nie ważne że był Polakiem), i nawet będąc wyznawcą innej wiary (ateizm teoretycznie też coś z wiary posiada), warto było by go uszanuwać, zresztą skoro przyjście na godzine do szkoły w garniturze jest taką wielką męką to ja już nie wiem, co tobie by nie przeszkadzało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee co to ma ze sobą wspólnego, jak jest żałoba narodowa to z jakiego kolwiek powodu by nie była nie wypada przyjśc w dresie, zresztą jest to dzień w którym pożegnamy wielkiego człowieka (nie ważne że był Polakiem), i nawet będąc wyznawcą innej wiary (ateizm teoretycznie też coś z wiary posiada), warto było by go uszanuwać, zresztą skoro przyjście na godzine do szkoły w garniturze jest taką wielką męką to ja już nie wiem, co tobie by nie przeszkadzało

1369252[/snapback]

To było skierowane do mnie? :>

Czy po prostu cytowanie Ci nie wyszło...

Bo cos mi sie wydaje ze osoby pomyliłes...

Jak najbardziej jestem za tą zaloba narodowa..

Nalezy okazac czlowiekowi tak wielkiemu szacune - m.in. przez przyjscie w piatek do kosciola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było skierowane do mnie? :>

Czy po prostu cytowanie Ci nie wyszło...

Bo cos mi sie wydaje ze osoby pomyliłes...

Jak najbardziej jestem za tą zaloba narodowa..

Nalezy okazac czlowiekowi tak wielkiemu szacune - m.in. przez przyjscie w piatek do kosciola...

1369301[/snapback]

on pewnie myslal że piszesz "z przekąsem"..tak wywnioskowalem z jego odpowiedzi (z Twojej szczerze tez jak ją przeczytałem <_< )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam 3 lekcje a później na msze do kościoła i do domu... W piątek wolne będzie... A w czwartek to nie wiem... Może też do kościoła pójdziemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam (sory że bez 'quote')

 

1. uczę j. niemieckiego i angielskiego

2. nie uczę w LO, uczę w gimnazjum - do tego pod Poznaniem (patrząc na mapę to właściwie nad ;) )

 

ps. dowiedziałem się dzisiaj że de facto dzień wolny w pt, chyba że znajdą się zbłąkane owieczki, dla których rodzice zażądają opieki w szkole - wtedy kawka z woźnymi :smile2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było skierowane do mnie? :>

Czy po prostu cytowanie Ci nie wyszło...

Bo cos mi sie wydaje ze osoby pomyliłes...

Jak najbardziej jestem za tą zaloba narodowa..

Nalezy okazac czlowiekowi tak wielkiemu szacune - m.in. przez przyjscie w piatek do kosciola...

1369301[/snapback]

Do ciebie :)

Oj wyszło wyszło

Popatrz na swój post nr 19 (nie chce mi sie go cytować)

Z twoje dalszej wypowiedzi wynika że to chyba nieporozumienie, też troche niefortunnie go napisałeś

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, musisz sie pogodzic z tym, że żyjesz w panstwie chrzesciajnskim w którym  głowna religia to religia rzymsko-katolicka...

Nie chcę się kłócić, ani wywoływać awantur odnośnie porównywania papieża, ale rozumując w ten sposób podobnie należałoby potraktować również np. śmierć A. Kwaśniewskiego (zdaje się, że ma ponad 50% poparcia). Poza tym podobno w demokracji jest wolność jednostki, chociaż w jej polskiej mutacji pozostała już tylko wolność słowa (a i to chyba nie do końca).

Z tego co wiem tylko u nas śmierci papieża towarzyszy takie zamieszanie. Mój wujek jest teraz w Irlandii i o chorobie papieża usłyszał dzień przed jego śmiercią od mojej matki jak dzwonił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, musisz sie pogodzic z tym, że żyjesz w panstwie chrzesciajnskim w którym  głowna religia to religia rzymsko-katolicka...

Nie chcę się kłócić, ani wywoływać awantur odnośnie porównywania papieża, ale rozumując w ten sposób podobnie należałoby potraktować również np. śmierć A. Kwaśniewskiego (zdaje się, że ma ponad 50% poparcia). Poza tym podobno w demokracji jest wolność jednostki, chociaż w jej polskiej mutacji pozostała już tylko wolność słowa (a i to chyba nie do końca).

Z tego co wiem tylko u nas śmierci papieża towarzyszy takie zamieszanie. Mój wujek jest teraz w Irlandii i o chorobie papieża usłyszał dzień przed jego śmiercią od mojej matki jak dzwonił.

1370295[/snapback]

1. Miał nie ma, kto wie czy i po jego śmierci (czego mu oczywiście nie życze), nie zostanie ona ogłoszona

2. Pokaż mi w jaki sposób towja wolność jest ograniczana (nie mylić wolności jednostki z anarchizmem)

3. Eeee sory ale tu się nie zgodz, skoro nawet Castro na Kubie uczestniczył we mszy na cześc Papieża to nie zgodze się iż jest to tylko nasz wymysł, choć na pewno nieco mocniej to przeżywamy niż pozostałe narody Europy

4. nie zamierzam się spierać, ale naprawde co poniektórzy troche przesadzają, ja mimo że jestem wieżący w wielu sprawach mam poglądy sprzeczne z nauką kościoła, i szczerze powiedziawszy nie spotkałem się z jakim kolwiek prześladowaniem z tego powodu, pozatym spróbuj powiedzieć coś w Anglii na królową, heh dopiero byś się zaczał buntować :)

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mogłem to innaczej sformułowac..

Chodzi mi o to że to wolny kraj - i kazdy powinnien dycedować o swoich wyborach (nie powinny być narzucane przez władze czy inne istytucje)..

End of OT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad 1 - cóż, powiedzmy że zamiast niego, to jakiegoś innego polityka na topie

ad 2 - moja wolność raczej nie bardzo, ale jak sobie czytam o tych garniturach... uff... Pewnie niektórzy też nie cieszą się, że stracili niektóre lekcje przed maturą (wiem, że nie wszyscy :) ). Poza tym nie bawi mnie to co puszcza tv, za którą niestety jestem zmuszony płacić (mam kablówkę). Ogólnie to przecież mogę zrobić sobie teraz imprezę, bo nikt mi tego nie zabroni, a nie robię tego z szacunku dla pozostałych ludzi licząc na to, że oni będą się zachowywać normalnie, ale jak widzę zamknięte puby i babcie robiące awantury gościom, którzy usiedli na ławce z jednym piwem, to aż mnie normalnie rzuca.

ad 3 - eee, przecież to tylko dla formalności. Jak to powiedział nasz prezydent: "jestem niewierzący, ale praktykujący". :lol:

ad 4 - a kto powiedział, że anglicy to normalny naród? :D Swoją drogą to oni też po śmierci Diany odwalili niezłą szopkę. W tym względzie są podobni do nas.

 

Edit

Ja też już nic nie mówię.

Edytowane przez Złoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie można porównać każdego polityka będącego okresowo na topie do Papieża, nie ten format postaci

2. Na tym polega wolnośc słowa i jednostki, że owe babcie mogą zwracać ci uwagę, a ty owe uwagi możesz olać <_<

3.Nie wiem dlaczego sądziś iż wszyscy na świecie swój szacunek do papieża okazują w sposób sztuczny, owszem czasem jest tam dużo aktorstwa, ale też taki Castro, nie musiał tego gestu uczynić, skoro książe Karol przełożył swój ślub, to coś w tym jest

4.Taaak, to jaki według ciebie naród jest normalny ??

 

Zakończenie :)

Moim zdaniem żałoba narodowa jest zjawiskiwm tak żadko występującym iż dany tydzień można przeżyć skromniej, nikt nie umrze z tego powodu iż jak co tydzień nie będzie pił piwa w barze, maturzystom chwila wolnego też się przyda :),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozdzial panstwa od kosciola jest zdaje sie zapisany w Konstytucji... ;)

 

EDIT: OT: Cyrk wywolany smiercia Papieza przekroczyl juz granice absurdu...

Prezydentowi Warszawy Kaczynskiemu padlo na mozg i postanowil pozamykac na czas zaloby obiekty sportowe nalezace do miasta, o teatrach i innych obiektach kulturalnych nie wspominajac. Ciekawe czy Papiez bylby ucieszony wiedzac, ze z jego powodu dzieci nie pojda na basen :?

1369244[/snapback]

glupi jestes

Jan Pawel II to nie tylko osoba duchowna, zrobil wiele dla Polski i nie tylko

moglbys chociaz sprawdzic czego on dokonal a nie gadal glupoty swiadczace tylko o twoim bezmozgowiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze wszystkie media trabia o wyciszeniu zadumie i refleksji, a zadnemu sie nie sni zrobic pierwszego, drugiego ani trzeciego :?

 

EDIT:

Radek - mozemy dyskutowac, ale nie w ten sposob...

 

Po prostu uwazam, ze sa lepsze sposoby uczczenia czyjejs smierci niz gadanie o tym w kolko, wycieranie sobie geby frazesami o milosierdziu i przeslaniu Papieza (notabene, jeszcze nie zauwazylem, zeby ktoras stacja czy gazeta poswiecila sensowi tego przeslania chocby przypis na marginesie) i dezorganizowanie wszystkim zycia.

 

Jestem za swoboda wyboru - jesli ktos uzna, ze niestosowne jest grac w pilke w tym czasie, to nie bedzie gral. ale czemu zabraniac tego wszystkim?

 

PS. Moj kumpel w niedziele zarobil w morde w barze (od jednego z gosci!), bo zamowil piwo - to juz chyba nie jest normalne?

 

A najbardziej rozwalajace sa w telewizji teksty o kibicach (glownie tych z Krakowa) - "kibice sie zjednoczyli, coz za wspanialy przyklad " itd. itp. A ci wspaniali wspolczujacy kibice za dwa tygodnie znow sie beda sztachetami nap...

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...