Skocz do zawartości
Dobb

Problem Z Audigy1.

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

mam pytanie odnosnie Soundblastera Audigy1

posiadam te wlasnie karte ktorą kupilem w wersji OEM bez cd.

sterownik sciągnolem z sieci. Karta sprawuje sie znakomicie jednakze... Poniewaz uzywam zestawu glosników 5+1 zainstaniala potrzeba zinstalowania Surround Mixer no i.. tu pojawiają sie schody. gdyz jakiegokolwiek sterownika (LiveDrvUni-Pack(ENG).exe lub SMIX_PCAPP_2_00_52.exe) bym nie zainstalowal to mixer nie chce sie uruhomic... wyskakuje bląd o tresci CtDevcon.dll has returned error.

i kaplica... nie mam kompletnie pomyslu jak rozwiązac ten problem dlatego zwracam sie z prosbą o podsuniecie jakiegos rozwiązania o ile takowe istnieje.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile razy ja z tym plikiem walczyłem!Problem tkwi w jego wersji,ta widac nie pasuje płycie.Wystarczy podmienić ten plik z innego packa sterowników (starsze lub nowsze) u mnie to działało.(teraz używam kx to się tym nie przejmuje)Ten problem dotyczy o dziwo płyt pod amd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah... no problem polega na tym ze u mnie po zainstalowaniu tego mixera wogle nie ma na dysku w windows/system32. (bo podejzewam ze tam powinien byc) tego pliku DLL w związku z czym dalej stoje w miejscu... zaraz zabieram sie za lekture driverheaven.net ehhh oraz rozwazam opcje zainstalowania sobie Kxów wlasnie...

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...