Skocz do zawartości
centek9

Witam Prosze Was O Pomoc Co Do Połączebia Radioweg

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki proble ja mam włąsna siec i kumpel ma własna siec i chcemy sie polaczyc radiowo, a juz kupilismy sprzet, on kupil Access Pointa firmy D-Link 2.4GHz + Antene szczelinowa dookolna 19 DBi 2,4GHz ona nie jest z tych tańszych jest naprawde mocna i dobra !!! to tyle o nim a teraz ja, ja zakupilem tez Access Pointa firmy D-Link 2.4GHz + Antene Paraboliczna (tzw Czasze) jest też dość dobra i nie tania. A teraz ten problem jak już sie polaczylismy czyli zamontowalismy anteny skierowalismy je w swoje strony noi oczywiscie skonfigurowalismy Access Pionty tak jak mialo byc On mial byc tym głównym a ja Wireless Client i to wszystko wlaczylismy a potym wszystkim wlaczylismy czata sieciowego (Lanczata)to odrazu sie widzielismy na czacie. A chcemy zrobic tak zeby jego unsers (urzytkownicy) widzieli sie z moimi unsersami w OTOCZENIU SIECIOWYM a tego niema. A w tym czasie sieciowym sie widzimy wiec polaczenie jest. ??? Co mam zrobic zeby bylo to otczenie zeby z jego sieci komputery sie widzialy z moimi :cry: ???

 

BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZI Z GÓRY DZIĘKUJE :cry: :cry: :cry:

 

Pozdrawiam Centek9 :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub jeżeli ktos zna adres strony internetowej z konfiguracja otoczenia sieciowego dwóch sieci osiedlowych przez Access Pointa (połaczenie bezprzewodowe). Bardzo był bym wdzięczny jak ktoś by mi podal link do tej strony.

 

 

Z gory dziękuje

 

Pozdrawiam ===> Centek9 <===

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aleś to ukulał :D najprościej będzie użyć sieci Direct Connect (np DC++) na jakimś kompie stawiasz hub (np na PtokaX) i na każdym kompie userów instalujesz jakiegoś klienta (Polecam DC++) i łaczyć się z hubem adres_ip_kompa_z_ptokax:port (np 192.168.1.2:411) i to wszystko :)

użyj google ;)

 

Pozdro

Edytowane przez danioX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...