Skocz do zawartości
vako

Tworzenie Muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. :rolleyes: Muzyke tworze od najmłodszych lat..Mój pierwszy program do muzyki zwał sie MUSIC 2000.Pózniej próbowałem swojich sił na Fruity Loops 2.6...Był jeszcze Hip Hop Ejay (Słaba wersja) itp. Chciałbym sie zająć tym co kocham nawet od dzisiaj ale nieposiadam dobrego i prostego programu do tworzenia Podkładów HH :mur: ...Jeśli ktoś był by łaskaw dać link do downloadu z takimi programami byłbym wdzięczny :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Vako ..... !! !! !! !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych to nic mi na mysl sie nie przychodzi, oprocz trackerow:

Bardzo dobry jest Renoise (swietne brzmienie, ASIO, VSTi, DSP). Do sciagniecia tutaj.

Info: The free version of Renoise is fully functional, only "render to wav" and ASIO support are disabled.

Z platnych to FLStudio, Cubase, Reason.

Oczywiscie zaden z w/w programow nie bedzie wiele wart, bez odpowiednich sampli...i umiejetnosci swoja droga :wink:

 

Ale do HH to chyba FLStudio bedzie najlepsze. Oczywiscie po odpowiednim remasteringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Hip Hop eJay5, fajny progz

1372589[/snapback]

A ja sobie wypraszam ;) Ja wiem czy taki fajny... To tak jakbyś do robienia stron używał Front Page'a zamiast notatnika/pajaczka/innego edytora txt... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Witam.Odkopuje temat bo mialbym do Was forumowicze prosbe :) Chcialbym zeby kazdy w miare mozliwosci wrzucal tutaj muze,ktora kazdy tworzy,nawet jesli wg niego jest bardzo amatorska (tak jak moje kawalki,ktore zrobilem na FL :P) Czesto sie okazuje,ze taka muze przyjemniej sie slucha niz jakas profesjonalna :) Nie patrzcie na to,w jakim ona byla robiona programie.Poprostu wrzucajcie albo na serwer albo na http://www.yousendit.com/ lub inna stronke,gdzie mozna wrzucac wlasne pliki :) Na poczatek wrzuce 2 swoje ulubione utwory stworzone na FL studio - 5 lat temu: utworek stworzony przez mojego kumpla (rowniez z tego forum) oraz przeze mnie :) Pozdrawiam :)

 

http://s37.yousendit.com/d.aspx?id=2INRD2A...430J5MPUZXI0W7Y

Tok1 (Tweak - Nozgul)

 

http://s37.yousendit.com/d.aspx?id=2XV26GY...FJ1PPM174X0S976

Hydro (Tweak Hydro2 :)) (najlepsze ostatnie 3 sekundy :P)

 

Jeszcze 1 - chce zaznaczyc,ze oba utworki byly robione w trakcie rozszyfrowywania programu takze prosze o wyrozumialosc :)

Teraz ostatnio probowalem cos z malowac,ale wyszla niestety kiszka :) mimo tego chyba cos jeszcze zmajstruje na fl studio bo na eJayu za latwo :) Pozdrawiam

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w FLStudio bodajze od wersji 5 jest narzedzie "Slayer" ktore odpowiada za gitarke elektryczna,zwykla... Ale mysle ze lepiej jest podpiac wlasna jak sie takowa posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...