Skocz do zawartości
J-A-J-O

eBay.pl

Rekomendowane odpowiedzi

05.04.2005 - tego dnia najprawdopodobniej rozpocznie działalność polska wersja ebay.com - ebay.pl.

 

Ja jestem z tego faktu ogromnie zadowolony, bo allegro NIENAWIDZĘ, NIETRAWIĘ i nie chce mieć z tymi chamami nic wspólnego. Niestety jest to największa polska strona z aukcjami internetowymi, a na innych typu Świstak jest strasznie małe zainteresowanie i trudno sprzedać towar. Mam nadzieje że ebay.pl to zmieni i allegro.pl nie będzie już je****m monopolistą!

 

Kto z was też pokłąda takie nadzieje w ebay.pl?? Bo ja wprost nie moge się doczekać, aż założe u nich konto...

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem bodajże na frazPC czy jakiejśc innej stronie. Narazie jeszcze jest ROW PRoduction Acces i żądanie hasła jak chce się wejść na stronkę.

 

A nienawidzę allegro bo usuneli mi bezpodstawnie moje konto i konto mojego kumpla. W pierwszym przypadku napisałem maila jako JA mężczyzna z konta mojej mamy (wtedy nie byłem pełnoletni), a konto kumpla usuneli bo wziąłem udział w "nielegalnej aukcji" - której sami menele nie usuneli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Ej a juz dzisiaj bedzie mozna sie zarejestrowac ? Chce to zrobic na ojca bo sam nie jestem pelnoletni. Pozatym do rejestracji potrzebne jest konto w banku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

Pozatym do rejestracji potrzebne jest konto w banku ?

1369905[/snapback]

jesli to jest pytanie, to odpowiedz brzmi nie - patrzac chocby na ebay.de czy uk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest juz trzecia strona rozmow o polskim e. bayu. Proponuje zajrzec. Jak sie okazuje, z wiad. wynikajacych z linka danego wyzej wynika, ze trzeba czekac jeszcze. Proponuje zebyscie sie tak nie jarali, bo niewiadomo jak to naprawde bedzie, czy utrzymy swoj swiatowy poziom, czy jakies male g... bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie liczycie ze samo ebay bedize cudem swiata, wszystko zalezy od ludzi ktorzy na nim beda, i nie liczcie ze to bedzie to samo co np ebay w niemczech, bo na polskim ebay beda ci sami polacy co na allegro ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie liczycie ze samo ebay bedize cudem swiata, wszystko zalezy od ludzi ktorzy na nim beda, i nie liczcie ze to bedzie to samo co np ebay w niemczech, bo na polskim ebay beda ci sami polacy co na allegro ...

1370122[/snapback]

Hehe.. dobre to ostatnie zdanie.... ;]

Nie chodzi o ludzi - chociaż tez znajdzie sie debili...

Tylko o ceny, zainteresowanie klientem, dostosowanie sie do urzytkowników itd. itp.

 

Mam ppodobnie jak xan i Buzz - 3 lata siedze i wiekszych problemów nie było...

Nie wspominam o kasie która rząda Allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh no ja też mam konto na allegro prawie 3 lata i żadnego negatywa

 

allegro było OK teraz co się dzieje to tragedia.

 

jak się sprzeda kilka rzeczy to już rachunek 100zł :mur:

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... po co szukasz? :>

Odrazu na jakies xxx.pl czy tez xlaski.pl wchódz...  ;]

1370302[/snapback]

:razz: :razz:

 

Seks

Tysiące tanich rzeczy

Kup i sprzedaj bez prowizji

www.ebay.pl

 

Haslo w google aukcje :

 

eBay.pl - lepsze aukcje

Fantastycznie niskie ceny

Przyłącz się - darmowa rejestracja!

www.ebay.pl

 

itp...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...