Skocz do zawartości
J-A-J-O

eBay.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, troszkę zamotany ten ebay! Ale da się przyzwyczaić, tylko troszkę kiepsko z tym bezpieczeństwem (póki co - mam nadzieję). Co do kategorii to napewno będą się pojawiać nowe - wystarczy spojrzeć jak to wygląda na witrynach innych krajów. No ale opłaty, a raczej ich brak kuszą. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ludzie spokojnie, juz naliczyłem przynajmniej z 20 usuniętych aukcji, w ciągu następnego tygodnia powinno być już jak należy, i pewnie listy aktywacyjne także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przepraszamy. System, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest obecnie nieosiągalny lub nie mógł zrealizować Twojego żądania. Możesz spróbować ponownie zgłosić swoje żądanie lub wybrać jedną z następujących opcji"

 

lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przepraszamy. System, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest obecnie nieosiągalny lub nie mógł zrealizować Twojego żądania. Możesz spróbować ponownie zgłosić swoje żądanie lub wybrać jedną z następujących opcji"

 

lol

1403269[/snapback]

Też tak miałem. Odczekaj z 3 minuty to przyjdzie email z aktywacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to jest od 18 lat  :angry:

1403324[/snapback]

moim zdaniem to bardzo dobrze, ze nie mogą ludzie którzy nie mają jeszcze ukończonych 18lat się rejstrować

pomyśl sobie zarejestrował by się taki 7 latek i by ciebie wykiwał to co byś mu zrobił nic !! ani ty ani policja. narobił by tylko kłopotów rodzicom

 

Jestem od dzisiaj ebay :) allegro papa

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to dobra cecha ebay. <18 czasem ludzie są nieodpowiedzialni ;) Nie zawsze ale sie zdarza ;p

1403334[/snapback]

Mam 17 lat i musze pozostać na allegro albo oszukiwać Ebay co do wieku.

 

Update:

Na allegro mam same pozytywy. Nigdy nie było problemu.

Dlatego jestem zły :wink:

Edytowane przez michalak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Allegro TEŻ jest od 18 lat... Widac, ze wszyscy czytali regulamin^^. Tyle tylko, ze w przypadku Allegro nikt tego nie przestrzega:> Ale w regulaminie jest wzmianka, ze trzeba być pełnoletnim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest pierwszy dzień eBay.pl na polskim rynku aukcujnym a wy już chcecie Bóg wie co od tej strony. Powolutku może coś z tego bedzie.

1402990[/snapback]

Mieli 2 tygodnie dodatkowo, niewazne z jakiego powodu. Mogli spokojnie dopracowac.

 

Wszystkie moje nicki pozajmowane - nawet moje nazwisko :blink: (a z pliterkami nie moze byc)...

 

W koncu jak zalozylem konto to mi wywalilo:

"Przepraszamy. System, do którego próbujesz uzyskać dostęp, jest obecnie nieosiągalny lub nie mógł zrealizować Twojego żądania. Możesz spróbować ponownie zgłosić swoje żądanie lub wybrać jedną z następujących opcji."

 

Co za lipa :?

 

Ogolne wrazenia na szybko: mapa kategorii do [gluteus maximus] (czy tez raczej wogole jej nie ma), beznadziejny interfejs uzytkownika, ani slowa na calej stronie o oplatach (a przynajmniej nie dotarlem, co i tak zle o nich swiadczy).

 

Jednak zostane przy Allegro, przynajmniej na razie, dopoki nie poprawia najwiekszych baboli...

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baza danych z nickami chyba jest ze wszystkich krajów - bo za zadna chole.. nie rozumiem jak mozna zajac tyle nickow w pare godzin.

na allegro logowalem sie z numerkiem 600000 tys i moglem wybrac bez problemu co chciałem a tu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. miała być premiera 22 kwietnia - a tu wczesniej... ;]

Widac chca miec w dniu premiery stado uzytkownikow i aukcji, zeby sie na konferencji prasowej pochwalic jak to ich serwis ruszyl z kopyta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...