Skocz do zawartości
J-A-J-O

eBay.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wortigern

mi tez wyskoczył błąd ale pozniej przychodzi potwierdzenie na mail i rejestracja dobiega końca. Kurde dzisiaj ruszył a ile juz rzeczy wystawonych :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przejrzystość to allegro jest lepsze. Wątpie, żeby a\ebay odniósł sukces na anszym rynku.

1402948[/snapback]

 

Myśle podobnie. Allegro jest znane prawie w całej Polsce. Nawet najwięksi lole wiedza co to takiego jest allegro. Chociaż przy odrobinie szczęscia, dobrego markietingu kto wie ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A się też zarejestrowałem ale mam problem z zalogowaniem się.

 

Wydaje mi się że trzeba trochę poczekać. Bo strona pewnie jest teraz w centrum zainteresowania. Pożyjemy zobaczymy. Ale i tak wydaje mi się że eBay przebije allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wystawic przedmiot: jak dodac zdjecia? jak ustawic kup teraz? jak wystawc iloć przedmiotów?

 

ehhhh jakos mi sie to wogle nie podoba

 

help me?

1402975[/snapback]

To mozna wystawiac nie czakając na list aktywacyjny ? W takim razie ja odpadam.. Raj dla oszustów.. Ehh ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w związku z tymi punktami?

 

3.5 Zwolnienie eBay z określonego zakresu odpowiedzialności. W przypadku jakiegokolwiek roszczenia, prawa lub powództwa użytkownika wobec jakiegokolwiek innego użytkownika, wynikającego ze sposobu korzystania przez tego ostatniego z naszej Witryny, dany użytkownik wyraża niniejszym zgodę na wykonywanie takiego prawa, roszczenia lub powództwa niezależnie od nas i bez regresu do nas oraz zwalnia eBay (jak również naszą spółkę-matkę, podmioty zależne, stowarzyszone/afiliowane, członków zarządu, kierownictwo/dyrekcję, pośredników/agentów i pracowników) ze wszelkich roszczeń, odpowiedzialności, odszkodowań, strat i kosztów – w tym w szczególności: kosztów z tytułu obsługi prawnej, znanych i nie znanych użytkownikowi, wynikających z tego rodzaju prawa, roszczenia lub powództwa (pozwu) bądź w jakikolwiek sposób z nimi związanych. Powyższe zwolnienie nie dotyczy użytkownika będącego konsumentem, stąd też uprawnienia takiego użytkownika mogą odbiegać od postanowień niniejszego punktu.

 

3.6 Kontrola informacji. Nie kontrolujemy informacji przekazywanych przez innych użytkowników, które są udostępniane za pośrednictwem naszego systemu. Może się zdarzyć, że dany użytkownik stwierdzi, iż określone informacje innych użytkowników są obraźliwe, szkodliwe, nieprecyzyjne, oszukańcze lub zwodnicze. Prosimy zatem przy korzystaniu z naszej Witryny postępować uważnie, kierować się zdrowym rozsądkiem i prowadzić bezpieczny obrót handlowy. Ponadto prosimy zauważyć, że użytkownicy narażeni są także na ryzyko prowadzenia transakcji z obywatelami innych państw, osobami nieletnimi bądź osobami podszywającymi się pod innych.

Czy to oznacza że eBay nie ma zamiaru dbać o klientów, nie będzie stało po stronie uczciwych i tępiło oszustów?? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...