Skocz do zawartości
Zakonnik

Neostrada 128 Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki mały ale denerwujący problem. :mur: Po 24 h od połączenia się z netem rozłącza mi się połączenie, nie jest to na pewno wina systemu bo niedawno go reinstalowałem. Czy u was też tak jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki mały ale denerwujący problem. :mur:  Po 24 h od połączenia się z netem rozłącza mi się połączenie, nie jest to na pewno wina systemu bo niedawno go reinstalowałem. Czy u was też tak jest???

1370352[/snapback]

Wiesz... neo nie ma stałego IP. możliwe że na szafie krosowniczej do której jesteś podłączony robi się reser ludków podłaczonych do necika i przydział nowych adresów IP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz umowy sie do konca nie czytalo itd. :D

 

Co 24h reset IP, norma.

1371022[/snapback]

Umowe rodzice podpisywali nie ja, a na DSL-a mnie nie stać.

No to trudno jestem skazany na ponowne łączenie po 24h :sad: przeboleje jeszcze 1/2 roku. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe co prawicie, ja mam neo od ponad roku i zerwało mi połączenie raz (byla awaria)....

Teraz jestem połączony od 6 dni i 13 godzin i coś mi połączenia nie zerwało :]

1377372[/snapback]

a może masz ustawione "wznawianie przerwanego połączenia"? i nawtet nie wiesz że Cię rozłączyło?Mnie wywala zawsze po 24h

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w routerze wszystko elegancko napisane, jak chocby na sekunde przerwe sygnał to mi sie zegar długosci połączenia resetuje.

Jak jeszcze mialem normalny modem neo to tez bezproblemowo.

1377695[/snapback]

no nic tylko się cieszyć ! a i nie chwal się - bo jak Tepsa się dowie to zrobi Ci jak innym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...