Skocz do zawartości
y7eoo

Bezpieczeństwo W Sieciach Bezprzewodowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki temat i szukam, każdej informacji :) a wiem, że na Was można liczyć. I pewnie coś mi ciekawego podpowiecie...

 

A więc, interesuje mnie temat bezpieczeństwa w sieci bezprzewodowej, i to rozumiany bardzo szeroko.

 

A także projekt ewentualnie takiej sieci, gdzie wlamać się jest bardzo trudno :) bo w 100% bezpiecznych to nie ma :)

Edytowane przez y7eoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zadajesz pytania, to forum to proste zapytanie, prosta odpowiedz, a nie zagadnienie na prace magisterka.

 

www.google.pl i szukamy.

1372665[/snapback]

 

Szukam szukam...ale dużo od szczęścia zależy. To nie ma być praca magisterska, ale zaliczeniowa z przedmiotu "Sieci komputerowe" chociaż tak około 50 stron, więc można ją i tak nazwać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko 50 stron? niee no stary tak krotkich odpowiedzi to tu nikt nie udziea, zapomnij. przeciez to jawne c zekanie na odwaleie brudnej roboty - w kazdej pracy tego typu najwiecej czasu traci sie (poswieca sie) na szukanie info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam szukam...ale dużo od szczęścia zależy. To nie ma być praca magisterska, ale zaliczeniowa z przedmiotu "Sieci komputerowe" chociaż tak około 50 stron, więc można ją i tak nazwać...

1387215[/snapback]

To nie tak :) nie szukam gotowców..bo mam swoją wizje pracy... Tak sie pytam czy ktoś czymś może się podzielić...

 

A materiały zbieram czytam.., wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko 50 stron? niee no stary tak krotkich odpowiedzi to tu nikt nie udziea, zapomnij. przeciez to jawne c zekanie na odwaleie brudnej roboty - w kazdej pracy tego typu najwiecej czasu traci sie (poswieca sie) na szukanie info.

1403870[/snapback]

 

50 stron wypromowalo mnie na mgr inż., a on chce tu by ktos odwalil za niego cala robote :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 stron wypromowalo mnie na mgr inż., a on chce tu by ktos odwalil za niego cala robote  :mur:  :lol:

1406408[/snapback]

Nie wiem, co powiedzieć, każdy ocenia patrząc ze swojego punktu widzenia...

 

Jedni potrafią spisać od kogoś całą prace, niektórzy nie...ale to nie oznacza, że wszyscy są tacy sami..

 

Ja poprostu chciałem się dowiedzieć, czy ktoś się tym tematem zajmuje i czy mógłby troche pomóc...Dla mnie nie ilość stron, ale wartość tekstu ma znaczenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tak wg bezpieczenstwa:

- przydzielenie do sieci wg IP (ustawias IP i maske i jestes w sieci - hehe, sa jeszcze takie sieci w Polsce :))

- przydzielanie po MAC

- j/w + WEP (im dluzszy klucz, tym lepiej)

- PPPoE

 

Czy jest cos wyzej procz polaczenia 2 ostatnich??

A szczegoly to juz www.google.pl + ktoras z kolorowych ksiazeczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...