Skocz do zawartości
siwyyy

Klawiatura I Mysz Bezprzewodowa...

Rekomendowane odpowiedzi

Że microsoft jest firmą to wiem :grin:

Chodziło mi, że bardziej myślałem o firmach zajmujących się(przodujących) produkcją klawiatur i gryzoni...

Zastanawiam się nad takim , ew. takim zestawem...

Produkt A4 jest zdecydowanie bardziej multimedialny, posiada ładowarke i akumulatorki, ale tylko 1 rok gwarancji co przy 5 latach logitecha marnie wypada i do tego door to door.

 

Bardzo proszę o wypowiedzenie się jeśli nie na temat tych dwóch zestawów to na temat firm które je wyprodukowały, jak to jest jeśli chodzi o kompatybilność z windowsem, awaryjność itp.

ew. jaki zestaw konkretnie polecacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że microsoft jest firmą to wiem :grin:

Chodziło mi, że bardziej myślałem o firmach zajmujących się(przodujących) produkcją klawiatur i gryzoni...

1373781[/snapback]

Akurat Microsfot jest firma, ktora przoduje w produkcji dobrych myszek.

Co do tych zestawow, to chyba tylko Logitech! Ale tak jak bylo napisane wyzej, pamietaj ze nie pograsz na tym w szybkie gierki, typu quake, CS, itd...

A to ze klawa w tym zestawie A4Tech jest bardziej multimedialna, hmm... Zastanow sie czy to naprawde jest Ci takie niezbedne... Wydaje mi sie, ze mozna bez tego zyc, tm bardziej ze napewno Logitech jest solidniejsza firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Microsfot jest firma, ktora przoduje w produkcji dobrych myszek.

Co do tych zestawow, to chyba tylko Logitech! Ale tak jak bylo napisane wyzej, pamietaj ze nie pograsz na tym w szybkie gierki, typu quake, CS, itd...

A to ze klawa w tym zestawie A4Tech jest bardziej multimedialna, hmm... Zastanow sie czy to naprawde jest Ci takie niezbedne... Wydaje mi sie, ze mozna bez tego zyc, tm bardziej ze napewno Logitech jest solidniejsza firma.

1373869[/snapback]

Co do microsoftu to ok. nie wiedziałem że są dobrzy w te klocki...

No ale też sobie nieźle liczą za swe produkty :sad:

zestaw nie ma służyć mi do grania, a jeśli nawet to w proste gierki w których mysz służy do zaznaczania opcji(nie jestem miłośnikiem gier).

Z multimediów wystarczy mi kilka podstawowych przycisków...

Czyli jeśli chodzi o takie zestawy to jaka będzie kolejność tych producentów; microsoft, logitech, A4, creative, ew. inne jeśli są dobre...

 

Na obecną chwilę jestem za logitechem, lecz bardzo proszę o wszelkie sugestie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jezeli chodzi o myszki to istnieje MICROSOFT i RAZER...

jezeli antomiast chodzi o uzytkowanie bez grania w FPP a powiedzmy strategie i zrecznosciówki to mozesz sobie kupic cokolwiek bezprzewodowego... ale do 150zl klawa + mycha to od razu ci powiem ze bedzie to LIPA :]

a najlepsza lipa ze wszystkich bedzie cos ze stajni LOGITECH'a lecz nie zmienia to faktu ze do grania FPP bedzie lipa do reszty bedzie OK :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka bezprzewodowa klawiature i mysz(optyczna) polecacie dla mnie, glownie do grania w szybkie gry typu FarCry, Doom3?? Klawiatura musi byc czarna, powinna miec maly skok klawiszy, plaska. Co do myszy to powinna miec dosc duzo przyciskow, ok. 5-8, fajnie gdyby miala jakis swiecacy element, ale niekoniecznie. Klawa i mysz powinny miec dobry zasieg, mysz dobrze gdyby miala jakis wbudowany akumulator. Cena ok. 400zl.

???CO POLECACIE???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze w szybkie fpp to srednio sie myszy bezprzewodowe nadaja... oczywiscie da sie rac powiedzmy na mx700 ale to NIGDY nie jest to samo co przewodowa...

jezeli kupujesz zestaw do GRANIA przede wszystkim to klawe mozesz sobie kupic bezprzewodowa ale myszke polecam jednak z kabelkiem...

zastanow sie czy jest ci to tak niezbedne... jak jest to polece ci cos oczywiscie ale pamietaj ze takie rozwiazanie to KOMPROMIS = coś za coś ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plaska klawa i maly skok klawisz ma klawiatura Logitech UltraX Flat. Z tym ze ona jest srebrno- czarna i ma kabelek. Moim zdaniem nie warto kupowac jakichs bezprzewodowek, szczegolnie myszek, jesli planujesz jakies gierki z rodzaju fpp/fps.

Lepiej pomysl nad tym, zeby kupic cos z kabelkiem, a pozadnego i miec pewnosc, ze nie bedzie zadnych problemow przy graniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten zestaw ma służyć do normalnego użytkowania komputera, nie gram, a jeśli już to dziecko w platformówki i nie potrzebuję zestawu za 400zł lub więcej...

Chcę się tylko pozbyć kabelków ni i mieć w zasadzie niezawodną mysz i klawiaturę wię chyba się zdecyduje na tego logitecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka bezprzewodowa klawiature i mysz(optyczna) polecacie dla mnie, glownie do grania w szybkie gry typu FarCry, Doom3?? Klawiatura musi byc czarna, powinna miec maly skok klawiszy, plaska. Co do myszy to powinna miec dosc duzo przyciskow, ok. 5-8, fajnie gdyby miala jakis swiecacy element, ale niekoniecznie. Klawa i mysz powinny miec dobry zasieg, mysz dobrze gdyby miala jakis wbudowany akumulator. Cena ok. 400zl.

                                      ???CO POLECACIE???

1377127[/snapback]

Jeśli chodzi o mysz to ja mam Logitecha MX1000 i jestem bardzo zadowolony

 

Nie wiem czemu ludzie tu tak pomstują logitech'a

 

Pozdrawiam

 

P.S. Ja kupiłem MX1000 za 210 zl, ale wiem ze w sklepach chca nieraz za niego nawet 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomstuja na logitecha tak jak ja bo jak dla mnie jest bardzo nie wygodny ( w wiekszosci modeli nie wiadomo co zrobic z najmniejszym palcem) i niejednokrotnie jakosc wykonania pozostawia wiele do zyczenia a ceny funduja atrakcyjne chyba tylko dla nich :]

nie znaczy to jednak ze nia maja dobrych modeli ale np w porownaniu do Microsoftu gdzie kazdy model jest udany to wypada troszeczke blado...

 

Powracając do zestawu to Microsoft Wireless Optical Desktop 2.0 OEM ok 170zl

co prawda srebrno czarna ale fajna sprawa :]

 

a ze stajni logitech Cordless Desktop MX 3100

bardzo stylowy zestawik z mx1000 w cenie ok 480zl :twisted:

dodam jeszcze ze logitech daje 60 miesiecy rekojmi co jest niewatpliwie wielkim PLUSEM

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o tej myszce: http://www.arcomp.com.pl/index.php?pid=kat...1&details=13286

zastanawiam sie tez nad Razer-em, Logitechem MX 510, MS IM Explorer 4.0. Mam mieszane zdanie co do Logitecha MX1000, jest super ale jak sprawuje sie w grach typu Doom3, moze wypowie sie mr_sqbi jako posiadacz tej myszki. Co do klawiatury to ten Logitech UltraX Flat ktora podal narcyz w zupelnosci mi pasuje tylko dlaczego ten kabelek??, sam nie wiem moze wezme z kablem, jak myslicie. Co do letrev to ten zestaw: Cordless Desktop MX 3100 tez mi sie podoba, ale czy klawisze maja maly skok i czy jest plaska to tego nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMo ta myszka nie warta tej kasy jak do gier. Ja ze swojej strony polecilbym mx510. Mam starszy egzemplarz mx 500, ksztalt ten sam i jestem niesamowicie zadowolony. W sumei miedzy tymi 3 myszkami ktore wymieniles nie poczujesz roznicy w dzialaniu pod warunkeim ze badzie Ci dobrze lezala w dloni. Wiec najlepiej jakbys mogl kazda z nich przypasowac do lapki. Wtedy bedziesz wiedzial, ktora Ci odpowiada. To chyba najrozsadniesze rozwiazanie- zadne kupowanie w ciemno. Bo nie kazdy lubi duzego ciezkiego mx'a naprzyklad ;) Jesli myslisz wlasnie o grach typu doom, cs, ut, q, itd... to sa myszki w sam raz. I uwierz ze warto miec kabel w zamian za precyzje i niezawodnosc.

Uuu ale sie rozpisalem, to chyba browar tak na mnie dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do MX1000 to gib miales ta myszke w rece testowales ja?? bo na forum duzo osob ja odradza ale niektorzy ja polecaja, wiec przydalaby sie wypowiedz osoby co do gier FPP ktora ma ta myche. Nad Razerem tez sie zastanowie bo w sumie ma dobre parametry i jest podswietlany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...