Skocz do zawartości
AbsoluT

Ga-7n400e-l - Bios I Napięcia...

Rekomendowane odpowiedzi

Podkrecilem mojedo durnia na 977 a teraz zamalowałem mostki l7 w ten sposób mam teraz wyższe napięcie?? 1. pytanie, jakie powinno być napięcie na 5V, jaka jest granica błędu, bo po zmianie vcore wzrosło i 5v, ale niestety mierzyłem programamem et4?

2. pytanie czy zmienilo sie cos z pokazywaniem temperatur na GA-7N400E-L, czy na pewno wszystkie te płyty zawyzają, mam aktualnie bios f10??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie zmierzysz termometrem to sie nie dowiesz jaka masz temperature

 

 

co do granicy napiec faq !!!5V+/-5% i napiecia mierzy sie miernikiem inaczej cos takiego jest nie wiele warte ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc na termo-dotyk jest ciepły, moze nawet goracy ale można bez problemu trzymac reke na nim przy temperaturze jaka pokazuje et 4 - 64*C, wiec chyba zawyza. A jaka powinna być maks temperatura nb, bo u mnie jest 42?? CZy to tez jest zawyżane?? Są jakies objawy gdy prockowi jest juz za ciepło, prócz resetów , bo tego jak na razie nie ma u mnie i prime przeszedł juz pare testów na 1042 MHz przy Vcore 2v. Nadal kieruje pytanie do kogos z ta płyta czy jest jakis sposob na obnizenie zawyzanych temperatur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...