Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

skonczone :)

 

dobrze ze bedą nastepne gry. Taki tytułów brakuje. 8+/10

Bardzo dobrze wykorzystany silnik i do tego silnik na teleporty. Miód. I ta optymalizacja. W koncu dobrze zoptymalizowana gierka. Mi chodziło all na full. Zadnych zwisow, szybko sie laduje jak i wychodzi do windy. Ekstra! No i to, ze w fabule sie panowie nie szczypią. Potrafią zaskoczyc i zaszokowac. Moze nie zwrotem w fabule, ale ich pomyslami, na jeden z takich mozna sie juz naciac na poczatku gdy traktują dziadka ;)

No i za to cenie te gre :lol:.

Ja nie dokonczylem, znudzila mnie gdy dotajemy w lapy tego glucianego shotguna, po prostu juz mnie irytowalo monotonne strzelanie do tych stworkow. Nie wiem co ludzie w tej grze widza.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczone :)

 

dobrze ze bedą nastepne gry. Taki tytułów brakuje. 8+/10

Bardzo dobrze wykorzystany silnik i do tego silnik na teleporty. Miód. I ta optymalizacja. W koncu dobrze zoptymalizowana gierka. Mi chodziło all na full. Zadnych zwisow, szybko sie laduje jak i wychodzi do windy. Ekstra! No i to, ze w fabule sie panowie nie szczypią. Potrafią zaskoczyc i zaszokowac. Moze nie zwrotem w fabule, ale ich pomyslami, na jeden z takich mozna sie juz naciac na poczatku gdy traktują dziadka ;)

 

No i tak sie powinno robic gry a nie jak Quake 4 ,ktorego nawet nie przeszedlem bo mi cial nawet na Medium. :mur: Moze nie tak uciazliwie ale odrzucalo mnie od tej gry jakos a na Low nie mam zamiaru sobie psuc przyjemnosci z grania. Jak widzisz Snake na PC jeszcze potrafia sie ukazac dobre tytuly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dotrwałem do końca... (odpadłem przy tym jak trzeba było latać tym stateczkiem - doleciałem do tej komory z plazmą do której nie można było wlecieć) nie wiem co wy widzicie w tej grze... q4 lepiej mi chodził niż Prey więc co do tej optymalizacji to ja taki dobry nie będę... zwykły shooter z dodanymi portalami i chodzeniem po ścianach... 5/10

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Boone

nie dotrwałem do końca... (odpadłem przy tym jak trzeba było latać tym stateczkiem - doleciałem do tej komory z plazmą do której nie można było wlecieć) nie wiem co wy widzicie w tej grze... q4 lepiej mi chodził niż Prey więc co do tej optymalizacji to ja taki dobry nie będę... zwykły shooter z dodanymi portalami i chodzeniem po ścianach... 5/10

Zapomniałeś dodać, że ta gra ma niesamowitą fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dotrwałem do końca... (odpadłem przy tym jak trzeba było latać tym stateczkiem - doleciałem do tej komory z plazmą do której nie można było wlecieć) nie wiem co wy widzicie w tej grze... q4 lepiej mi chodził niż Prey więc co do tej optymalizacji to ja taki dobry nie będę... zwykły shooter z dodanymi portalami i chodzeniem po ścianach... 5/10

Stary to ze sie zaciales i nie umiesz przejsc giery (sory, nawet moja panna nie miala z tym klopotu) nie oznacza ze jest ona nedzna i nic nie warta. Wytrwalbys do konca to gwarantuje ze bys zmienil zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie z tym nie zgadzam- wedlug mnie Prey ma w sobie wiele innowacji. Nie jest to taki "zwykly" shooter.

innowacje dla innowacji - to nie powód żeby w to grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skonczyłem grę i dołączam się do opinii że ta gra to nic specjalnego.

 

I jak maSTHa212 napisał rzeczywiście jeśli dotrwa się do końca gry to opinia może się zmienić o niej bo... najlepszy jest w całej grze końcowy kawałek muzyczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dotrwałem do końca... (odpadłem przy tym jak trzeba było latać tym stateczkiem - doleciałem do tej komory z plazmą do której nie można było wlecieć) nie wiem co wy widzicie w tej grze... q4 lepiej mi chodził niż Prey więc co do tej optymalizacji to ja taki dobry nie będę... zwykły shooter z dodanymi portalami i chodzeniem po ścianach... 5/10

 

Wedle gustu. Gra tak w polowie jak juz wspomialem jest strasznie monotonna i dlatego wiekszosc moich znajomych dalo sobie spokoj i oceniala ja podobnie jak ty. Co do Q4<> Prey to nie rozsmieszaj mnie. Moze u Ciebie dziala lepiej ,ale u kazdego u kogo widzialem pierw jak Q4 dziala a potem odpalilo sie Prey roznica byla spora. Tak sama sytuacja byla w przypadku DooM 3. Oczywiscie obie gry byly odpalane na max detalach 1024x768 bez AA.

 

 

Prey demo version - The Extended Portal Wrench

http://video.google.com/videoplay?docid=6727494773800764468

pliczek potrzebny do uzywania portali

http://www.webergyltd.com/download/prey/

No to lecimy ;) Zapowiada sie ciekawe urozmaicenie multiprey. Ktos wzial sobie do serca zapowiadany dodatek Portal do HL2: E2. Oby wiecej modow powstalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle gustu. Gra tak w polowie jak juz wspomialem jest strasznie monotonna i dlatego wiekszosc moich znajomych dalo sobie spokoj i oceniala ja podobnie jak ty. Co do Q4<> Prey to nie rozsmieszaj mnie. Moze u Ciebie dziala lepiej ,ale u kazdego u kogo widzialem pierw jak Q4 dziala a potem odpalilo sie Prey roznica byla spora. Tak sama sytuacja byla w przypadku DooM 3. Oczywiscie obie gry byly odpalane na max detalach 1024x768 bez AA.

No to lecimy ;) Zapowiada sie ciekawe urozmaicenie multiprey. Ktos wzial sobie do serca zapowiadany dodatek Portal do HL2: E2. Oby wiecej modow powstalo.

no raczej portal skopiował w 100% cały pomysł od preya :]

 

http://video.google.com/videoplay?docid=7844987544204140976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

nie dotrwałem do końca... (odpadłem przy tym jak trzeba było latać tym stateczkiem - doleciałem do tej komory z plazmą do której nie można było wlecieć) nie wiem co wy widzicie w tej grze... q4 lepiej mi chodził niż Prey więc co do tej optymalizacji to ja taki dobry nie będę... zwykły shooter z dodanymi portalami i chodzeniem po ścianach... 5/10

W ta gre graja ludzie na pelnych detalach (bez aa ale to sie nie liczy) na grafie pokroju radka 9500pro a ty mi mowisz, ze gra ma zla optymalizacje. Grzeszysz stary. Zastanawia mnie na jakim sprzecie w to grales. Moze rzeczywiscie masz ponizej 9500pro i narzekasz na grafike oceniajac przez to cala dalsza gre tlumaczac sobie na sile, ze jest monotonna. Wszystko dlatego, ze zle Ci chodzi i musisz na cos zwalic wiec czepiasz sie do monotonnosci. Gusta sa rozne ale denerwuje mnie jak ktos pisze teksty typu - "Co Wy w tej grze widzicie". Dodatkowo jak ktos wczesniej zauwazyl, drugim powodem dla ktorego czepiasz sie o "monotonnosc" jest fakt, ze jestes zbyt cienki by przejsc tak prosty moment jak komora z plazma. Bez jaj stary. Zmien maszyne i podejscie to pogadamy. Gra moze sie nie podobac i nie mam zamiaru mowic, z e gra musi sie podobac, ale argumenty o ktorych piszesz jakos do mnie nie dochodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, że ta gra ma niesamowitą fabułę.

niesamowita to ona moze nie jest, ale jest calkiem fajna i strawna... popychajaca gre do przodu, motywująca do dalszego grania, nie tak jak np w Q4... :E Tam jest żałość totalna.

 

Co mi sie w grze podobało jeszcze bardzo? Krzyki głownego bohatera. Od fuck, gdy dostal nagle, po rozne, i kill you sonof..., po shutup, pyskowki do sphere itd... nadaje to rys charakteru bohatera i w moim przypadku tez zgadzało sie z tym co sam mialbym ochote pokrzyczec do moich przeciwnikow w takiej sytuacji... fajna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary to ze sie zaciales i nie umiesz przejsc giery (sory, nawet moja panna nie miala z tym klopotu) nie oznacza ze jest ona nedzna i nic nie warta. Wytrwalbys do konca to gwarantuje ze bys zmienil zdanie.

musze cię rozczarować ale ta gra jest zbyt banalna by się gdziekolwiek zaciąć... po prostu już nie miałem sił, bo tak wiało nudą... a co do fabuły.... gdzie ta niesamowitość? Poraz ndziesty ratujemy jakąś dziewkę i przy okazji resztę świata...

fajne były komentarze bohatera. That's all

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

Bio tak jak myslalem, nie dziwie sie, ze Ci sie gra nie podobala. Mi by sie na radku 9550 tez nie podobala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od mam te gierke od wieczora i jak narazie jest super. Z tego co pamietam to mam ustawiona na 1280x1024 wszystko na high i FSAA x2 i anizo x4. Graficznie wymiata. Jak dla mnie nowatorskim pomysłem jest ten tryb ducha :D bardzo urozmaica rozgrywke.

Jak narazie daje tej grze 9/10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bio tak jak myslalem, nie dziwie sie, ze Ci sie gra nie podobala. Mi by sie na radku 9550 tez nie podobala :P

no tak bo jestem kolejnym świrem, który gra dla grafiki... jeśli gra ma tylko fajna grafikę i nic więcej to po prostu jej nie kończę... bo po co... żey tylko popatrzeć? bezsens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

no tak bo jestem kolejnym świrem, który gra dla grafiki... jeśli gra ma tylko fajna grafikę i nic więcej to po prostu jej nie kończę... bo po co... żey tylko popatrzeć? bezsens...

Ja tez nie gram dla grafiki, ale na radku 9550 przeciez nie da sie grac. Nie dosc, ze pewnie bedzie skakac jak glupie, to jeszcze pewnie wyglada tak fatalnie, ze to az odrzuca. Zeby gra sie podobala (nawet jak sie nie gra dla grafiki) to gra i tak musi chociaz jakos normalnie wygladac a ta gra wyglada normalnie od radkow 9500 pro (czyli smiesznych jak na dzisiejsze czasy kartach) w zwyz.Niestety miedzy radkiem 9550 a 9500pro jest przepasc jak (w wygladzie) miedzy quakiem 1 a 4 jesli chodzi o wydajnosc, wiec stad moje slowa. Poza tym tylko 512 ram i slaby proc, to nie nazwalbym gra tylko meczarnia i tez by mi sie nie chcialo w to grac, a zaznaczam, dla mnie najwazniejsza jest grywalnosc, ale nie ma grywalnosci bez wygladu i plynnosci :) Edytowane przez hose27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie gram dla grafiki, ale na radku 9550 przeciez nie da sie grac. Nie dosc, ze pewnie bedzie skakac jak glupie, to jeszcze pewnie wyglada tak fatalnie, ze to az odrzuca. Zeby gra sie podobala (nawet jak sie nie gra dla grafiki) to gra i tak musi chociaz jakos normalnie wygladac a ta gra wyglada normalnie od radkow 9500 pro (czyli smiesznych jak na dzisiejsze czasy kartach) w zwyz.Niestety miedzy radkiem 9550 a 9500pro jest przepasc jak (w wygladzie) miedzy quakiem 1 a 4 jesli chodzi o wydajnosc, wiec stad moje slowa. Poza tym tylko 512 ram i slaby proc, to nie nazwalbym gra tylko meczarnia i tez by mi sie nie chcialo w to grac, a zaznaczam, dla mnie najwazniejsza jest grywalnosc, ale nie ma grywalnosci bez wygladu i plynnosci :)

musze cię rozczarować, ale Prey mi chodził płynnie i wyglądał sensownie. A zresztą jak chcę zobaczyć grę w super/hiper detalach to ide do kumpla... a w kolejnego Dooma grać mi się nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

@Bio - Problem polega na tym, ze widzialem jak gra chodzi na podobnym sprzecie do Twojego tylko, ze na radku 9600 (czyli lepszym niz 9550) Bartonie 2500 (proc tez lepszy) a takze 512 ram i nawet na low potrafilo zarwac (czasem niezle) a wygladalo to koszmarnie, wiec mi nie wmawiaj, ze Ty miales plynnie. Nie zmienia to faktu, ze gra ma bardzo niskie wymagania poniewaz jest to sprzet 3 letni (dokladnie kazdy podzespol). Fakt. Radek 9500pro tez ma 3 lata, ale ta karta byla wtedy super wypasem, nieco tansza wersja najszybszej karty na rynku wiec sam widzisz

@Lysyn - tam wystarczylo uzyc ducha tylko raz, by przejsc na druga strone. Na Twoim screenie jest rozwiazanie. Teraz jest juz tak to ustawione zebys skoczyl na ten szescian przed Toba i z niego do dziury :D

Edytowane przez hose27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hose27 coś mi się wydaje że twoj kolega miał albo system zasyfiony, albo nie mam pojęcia co...

Ten tytuł na mojej karcie wygląda przepięknie, chodzi znośnie... ( jeden lewel był nie grywalny)

I nie wiem czemu tak się przyczepiłeś Bio zostaw go w spokoju. chodzi mu ładnie to ok niech tak bedzie jak chłopak sądzi, a że mu się nie podoba to jego sprawa.... ehh... gusta i guściki o tym się nie dyskutuje... Mi się bardzo podobał Doom 3, a Far Cry to dla mnie syf i też mam być linczowany ?? To bie się tez może coś podobać, a mi nie i też mam non stop na ciebie jechać ?? eh...

 

Skończcie z tym i zajmijcie sie grą ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...