Skocz do zawartości
vako

Co Sie Dzieje Z Kompem ?

Rekomendowane odpowiedzi

problem w tym że jak naciskam na ! ikone to zaznacza sie dziesięć ikon kazda strona wyswietla mi sie w innym oknie chociaz ze jest zaznaczone zeby sie wyswietlała w tym samym zamiast kropki naciska mi sie >>> a jak naciskam shift to to samo niemoge postawic jednyki dwójki itp> !@$%^^&**(()_+ to jest zamiast cyfr zeby pisac małymi literkami musze miec wcisniety caps lock oco tu chodzi wczoraj jeszcze normalnie mi wszystko chodziło a dzisiaj ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m kompa i prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawdziles te SHIFTY czy nie sa zblokowane?

Bo na to wyglada....

 

+EDIT01:

Ewentualnie wylacz komputer. Odlacz klawiature i sprawdz czy bolce we wtyczce nie sa pogiete. Podlacz z powrotem i wlacz komputer.

Edytowane przez 2002JSQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w Panel Sterowania - Opcje regionalne - Jezyki [zakladka] - i wybierasz 'Szczegoly'.

Nastepnie robisz wszysko, zeby zawartosc wyhladala tak:

1373519[/snapback]

 

hmmm Bardzo dziwne ale teraz siadłem na kompa i problem poprostu znikną...Tak jakby komputer sam sie uzdrowił :? :D

 

PS.Dzięki za chęć pomocy :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeny, jest taki skrót klawiszowy który zmienia te znaki, przypadkiem jak naciśniesz to siętak robi, te sutawianie w panelu i resety itp to niepotrzebna zabawa:] mi siętak zdarza tez czasami jak szybko w wordzie pisze, to coś sięrobi jak bierzesz alt i shift albo coś takiego, wystarczy wcisnąc ponownie, tak na przyszłość....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SHIFT napewno mu sie przyblokowal, a co do jezyka, to zawsze zostawiam tylko 'Polski (programisty) i nie mam takich problemow, ze cos wcisnalem i sie przestawilo.

Przeciez jest logiczne, ze jezeli uzywasz 'naszego' ukladu klawiatury, to nie bedziesz mial problemu z angielskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...