Skocz do zawartości
darch

NBA Live 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Mi czasem sie uda ale mam inny problem gdyz sciagnalem sobie ta grez z kazzy i jak wychodze to wisnie i nie zapisze paramterow grafiki i musze za kazdym razem ustawiac od nowa wie ktos gdzie to jest zapisywane w pliku ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo wie ktoś czy nba obsługuje wstrząsy?? ,komuś to działa bo w opisie jest na stronach z grami że jest ale u mnie nie działa mimo że mam najnowsze stery i nba rozpoznaje mojego pada(ma go w ustawieniach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to troche z innej beczki :P

 

Czy wy tez macie taka zajebiscie duza ilosc strat (All-star***)??!!

Bo jak gram LALakers to na mecz mam ok.30 strat !!!!! I nie mowcie

ze ni umiem grac bo w NBA2000 gralem 1.5 roku i tam cos takiego

sie nie zdarzalo !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gram sezon LA i gram na All Starze i mam max 10strat na mecze trzeba uwazac zeby nie podawac do tylu i przez szerokosc boiska.

Macie moze taki problem jak ja ze nie umiem wyjsc z gry naciskam x i pisze mi czy napewno chce wyjsc daje tak i gra stoi i co najgorsze to wszelkie paramtery ustawien detali mnie sa zapamietywane i musze za kazdym razem to ustawiac.Wiecie w jakim pliku to jest zapisywane ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos w stanie mi pomoc badz tez przeslac swoj plik z ustawieniami detali rozdzielczosc 1024*768 32bit triple buffery on i detale maximum ????? Moze to jedyny sposob zebym nie musial ustawiac od nowa wszystkiego za kazdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bialy ,a ilu masz chetnych??

 

Co do podan ,to ta gra jest ostro niedopracowana. Nie bede juz sie tu wywodzil na ten temat ,ale jezeli koles ,ktory ma "passing" 99 podaje do zawodnika ktory jest podwajany ,a obok stoi inny zawodnik z jego druzyny to mnie normalnie <span style="color:red;">[ciach!]</span>icaaa bierze. A gram na Superstarze. Ostatnio Lakersow 20pkt objechalem :D (aha grajac na takim stopniu trudnosci trzeba byc konsekwentym i uwaznym ,az do przesady).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bialy ,a ilu masz chetnych??

 

Co do podan ,to ta gra jest ostro niedopracowana. Nie bede juz sie tu wywodzil na ten temat ,ale jezeli koles ,ktory ma "passing" 99 podaje do zawodnika ktory jest podwajany ,a obok stoi inny zawodnik z jego druzyny to mnie normalnie <span style="color:red;">[ciach!]</span>icaaa bierze. A gram na Superstarze. Ostatnio Lakersow 20pkt objechalem :D (aha grajac na takim stopniu trudnosci trzeba byc konsekwentym i uwaznym ,az do przesady).

Nie dosc tego to nie mozna powtorek sejwnac :?. Ale ogolnie to gra jest milutka. Mysle, ze najlepsza ze wszystkich gier sportowych EA tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He,he

Ja gram Wizards z Mj na superstar ,raczej wygrywam, ilość strat to około 15

Co to ? Wszyscy grają LA? Ten zespół to prawdziwe LESZCZE,

Shaq jeszcze ok ale ten pion i pozer nasladujący MJ Kobe jest żałosny

zresztą chłopaki grają w tym sezonie całkiem,całkiem :D

 

ech Bulls no i może Bad Boys Pistons to były kiedyś ekipy...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech Bulls no i może Bad Boys Pistons to były kiedyś ekipy...........

O TAK!!!! You are my brother!!!!!!!!!!!! Dajcie mu Vodki za to zdanie!!!! Dobrze myslisz :!: :twisted: . Wiesz moze z kad mozna sciagnac jakies stare mecze nba? z lat 70-80? Albo konkursy wsadow? Lata 80-90 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech Bulls no i może Bad Boys Pistons to były kiedyś ekipy...........

O TAK!!!! You are my brother!!!!!!!!!!!! Dajcie mu Vodki za to zdanie!!!! Dobrze myslisz :!: :twisted: . Wiesz moze z kad mozna sciagnac jakies stare mecze nba? z lat 70-80? Albo konkursy wsadow? Lata 80-90 :D.

THX.

Ha,ha sam bym chciał, niestety nie mam pojęcia gdzie to znależć :(

fajnie że są jeszcze ludzie którzy naprawdę znają sie na koszykówce :)

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He,he

Ja gram Wizards z Mj  na superstar ,raczej wygrywam, ilość strat to około 15 

Co to ? Wszyscy grają LA? Ten zespół to prawdziwe LESZCZE,

Shaq jeszcze ok ale ten pion i pozer nasladujący MJ Kobe jest żałosny

zresztą chłopaki grają w tym sezonie całkiem,całkiem :D 

 

ech Bulls no i może Bad Boys Pistons to były kiedyś ekipy...........

e tam ja gram tylko Detroit Pistons zawsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rekord to ilosc z rzedu czy w ogóle? nom i poziom jaki All-star superstar, rookie?

wogole w meczu a poziom ... ten ktory jest normalnie na poczatku :D qmasz?? bez zmiany ...

TAk przy okazji to tez jaj na pierwszy dzien sporo tych postów walnales, niektórzy w tydzien tyle nie pisza

jeszcze nie koniec dnia :D ponad godzinka :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rekord to ilosc z rzedu czy w ogóle? nom i poziom jaki All-star superstar, rookie? TAk przy okazji to tez jaj na pierwszy dzien sporo tych postów walnales, niektórzy w tydzien tyle nie pisza

szyderca :lol:

Niektorzy lubia sie masturbowac cyferkami...

-> http://forum.purepc.pl/profile.php?mode=vi...wprofile&u=3362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rekord to ilosc z rzedu czy w ogóle? nom i poziom jaki All-star superstar, rookie? TAk przy okazji to tez jaj na pierwszy dzien sporo tych postów walnales, niektórzy w tydzien tyle nie pisza

szyderca :lol:

Niektorzy lubia sie masturbowac cyferkami...

->http://forum.purepc.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=3362

szaleje chlopak :D za pol roku bedzie mial z 10 000 postoof :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...