Skocz do zawartości
Szela

Boiling Point: Road To Hell

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie zapowiadajaca sie gra w koncepcji FPS-TPP-i troszke RPG

 

Graficzka moze nie jest najciekawsza (Ulepszony engin Codname Outbreake zapewniajacy niskie wymagania [karta grafiki juz od pierwszego gForca] ) ale grywalnosc moze byc wysoka.

Koncepcja gry to taki troche GTA in Collumbia. Najciekawszym pomyslem jest wprowadzone pozwolenie na prowadzenie niektorych pojazdy ktore mozna albo zrobic albo kupic na czarnym rynku. Autorzy chwala sie dosc wysoka AI przeciwnikow. Do dyspozycji gracza oddane bedzie 625 km2, ok. 300 NPC, 20 rodzajow giwer (ktore mozna dowolnie modyfikowac), kilkanascie gadzedow(m.in. zegarek ze swiecaca tarcza[mini latarka??], mikrofon kierunkowy[widoczny na jednym ze screenow]), mnostwo pojazdow (procz wozow takze motory, motorowki, jachty, helikoptery i czolgi[!!!]).

 

Premiera: kiedys w Maju br.

 

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,28,5772 kilka screenow

 

Co sadzicie o tej grze??

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę,giera może być fajna jeśli tylko nie przegną ze skomplikowaniem.A grafa to nie wszystko,nawet w FPP.

 

EDIT

 

Zobaczyłem screeny i muszę przyznać że grafa nie jest zła,może H-L 2 to to nie jest ale mimo wszystko jest fajna.Ciekawe kiedy w Polsce wydadzą i za ile?

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jest w Niemczech. Jesli ktos ma niech sie wypowie. Szczegolnie interesuja mnie elementy RPG, bo mam nadzieje ze nie bedzie to kolejna nudna strzelanka.

 

Jesli ktos wie czy jest to wersja multilanguage, niech tez da znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Pojawila sie juz jakis czas temu,graficznie mysle ze nak bed.Jutro sie wypowiem na jej temat bo dzis wrocilem z imprezy i jestem troszq nie w formie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się ktoś wypowie bo podobno gra ma jakiś poważny błędzik i ci co już grają czekają na patcha. A pozatym jestem strasznie ciekaw co to za gierka.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem 20 min i dochodze do wniosku , ze kazda gra Atari ostatnio jest bardzoooo slaba , gra jest tak samo zbugowana jak driv3r , cywile przenikaja przez sciany , wypadaja z samochodow przez otwarte drzwi , samochodem skreca sie jak kartonowym pudlem , nie mowiac juz o plynnosci , ktorej chyba wogle nie ma :/

Jak ustawie wszystkie detale na maxa to juz na poczatku mam jakies 22f-15fps, zmieniac na medium/low mam jakies 4-7fps wiecej co jest i tak tragiczne , grafika zdecydowanie nie stoi na wysokim poziomie :( a wymagania ma wieksze niz D3.

Innym problem jest czeste i spore doczytywanie z dysku , jak wylaczylem gierke okazalo sie , ze szczyt pamieci mialem cos okolo 1,4gb. Mialem nadzieje , ze gra bedzie dobra i chociaz w ten weekend bede mial co porobic , mylilem sie i to bardzo :(

Na patcha pewnie i tak nie ma co liczyc , tak samo jak to bylo w przypadku driv3ra :sad:

http://img245.echo.cx/my.php?image=xenus20...103228629wn.jpg

http://img245.echo.cx/my.php?image=xenus20...103233263hn.jpg

http://img245.echo.cx/my.php?image=xenus20...103314324gv.jpg

http://img245.echo.cx/my.php?image=xenus20...103334239uv.jpg

http://img245.echo.cx/my.php?image=xenus20...103506561qt.jpg

http://img245.echo.cx/my.php?image=xenus20...103624405mv.jpg

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boooże... a już chciałem to kupić! Mam nadzieje że patch jednak się pojawi i pozabija wszelkie "robale". Szkoda tytułu, bo z tego co widać to w grze możliwości penetracji są ogromne.

 

Prawdziwe ATARI umarło wraz z końcem ery komputerów tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sew333

Giera spoko, tylko na 512 ram raczej nie pogracie. GRam i ciągle doczytuje z dysku. I jakieś skoki są, obracasz się w jakieś miejsce i zawsze skok o 180 stopni. (lag taki).

ALe co do buggów , to nic nie widziałem, jak kolega powiedzial wcześniej. DRIVER 3 owszem miał, ale w tej grze nic nie widzialem z błędów takich. MOze musze wiecej pograć. zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sew333

Być może patch poprawi te skoki w grze.....

Chociaż:

On systems with ATI Radeon graphics cards: using the latest drivers (ATI Catalyst 5.4) may cause some graphics corruption. We are working on a patch to resolve this issue, but for the time being we suggest using ATI Catalyst 5.2 drivers to avoid this problem.

Edytowane przez sew333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerny RAM ! Wiecznie go za mało... ech

 

Czy możecie porobić jakieś filmiki za pomocą Frapsa ? Na razie nie mam możliwości kupić tej gry ale strasznie mnie ciekawi sposób gry i w ogóle wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sew333

Wg mnie grafika tej gry nie jest w ogole proporcjonalna z jej wielkimi wymaganiami .

Takie doczyty ze szok. Pewnie wina tak obszernego swiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlak mnie chce trafić ja k czytam i widzę że kolejna długo oczekiwana gra okazuje sie niedorobionym gniotem , czytałem przed chwilą na jednym forum w U.K że gra w obecnej formie niepowinna sie wogóle ukazać !!!!!

na owym forum również porównywali ją do Driver3 :)

Ponoć zna chodzi całkie m znośnie na kartach klasy GF6800GT

widać optymizacja pod karty NVidi .

 

Ludzie co za czasy że takie niedokończone gnioty wypuszczają :/

 

 

i znowu pierw wypuszczają grę żeby ludziska w ciemno kase wydali

a za miesiac puszczą demko które niejednego uczciwego gracza

poprostu odstraszy

 

sew333

To że ponoć ta gra chodzi tak kulawo to nie wina ogromnego świata

tylko błędnie napisanego kodu gry

FAR CRY też ma ogromne przestrzenie a w ustawieniach Medium

chodzi cacy na sprżęcie 512MB RAM i karcie klasy Radek 9200

nic ,narazie trza czekać na DEMO

pirata nie ruszam :/

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sew333

RACJA. W TEJ grze jak dam na VERY HIGH nie da sie po prostu grać. A na Medium jak zmienie , nie jest zbytnia roznica. A jak wam chodzi na 512ram?

Edytowane przez sew333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta gra.. tzn dziwny engine. u mnie na very high skacze co jakis czas, tzn tak jak cos kiedys battlefield, no ale mam 1gb ramu :o wogole jak wczytuje ja i pisze loading to trwa tez troche czasu. za wielki plus uwazam ciekawie wykonane menu. no i sam aktor Arnold Vosloo (Mummy i ostatnio znany jako Habib Marwan z 24 :)). no zobaczymy..posiedze i potestuje pozniej jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...