Skocz do zawartości
Szela

Boiling Point: Road To Hell

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Ale ludzie! Pzrecież gar oferuje obszar 25x25km i wy jeszcze chcielibyści żeby była lepsza grafa? Po co? Żeby gra nie chodziła nikomu?

1461084[/snapback]

Przecierz Far Cry mial podobna o ile nie wieksza a porownaj jak on chodzi i wyglada a jak to cos.Wogole to czemu nie ma gier na Cryteku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro2

 

Też nie kumam czemy nie ma gier na Cryteku ,może ktoś się wypowie w tym temacie , przecież Boiling Point na Cryteku mogło by być super gierką

bo fabułe ma całkiem całkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro2

 

Też  nie  kumam czemy nie ma gier na Cryteku  ,może ktoś się wypowie w tym temacie  ,  przecież  Boiling Point  na  Cryteku  mogło by być  super  gierką

bo fabułe ma całkiem całkiem

1464366[/snapback]

 

Kiedyś się o tym mówiono i wyszło, że engine Crytek, mimo że bardzo dobry to niestety jest za trudny w modyfikacji itp., dlatego niewiele, kto (o ile w ogóle koś) wykupił licencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mnie sie zastanawia czemu mi gra wychodzi do pulpitu jak tylko wejde w opcje graficzne ?? Musze wszystko ręcznie zmieniac w konfigu gry no ludzie ;(

1464433[/snapback]

Trzymaj sie tego co mowiles wczesniej.Powiedz tej grze - NIE.Naprawde NIE warto sie za nia brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Axl2000--> bo musisz zmienic na amd :lol:

a tak na serio to gra ma cholerne wymagania cos do ramu, bez przycyzn tnie, choc czasem wciaga ta gra, fabuła dobre

aha, ten koles, ktorym chodzimy to jest aktor naprawde grał w jakims tam serialu na jedynce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz Far Cry mial podobna o ile nie wieksza a porownaj jak on chodzi i wyglada a jak to cos.Wogole to czemu nie ma gier na Cryteku ??

1464078[/snapback]

czlowieku przestan sie udzielac jak nie masz pojecia o czym piszesz , boiling point ma mape okolo 40 razy wieksza niz kraina vvanderfell w morrowind , realia jak dobrze pamietam ma 625 km kwadratowych , a ty porownujesz wysepki fc do tego obszaru :lol:

 

po lekturze co niektorych postow od razu mozna odroznic graczy od n00bow :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porazka

zainstalowałem

pograłem (6minut)

pozegnałem ... kolejny niewypał ATARI , oni nie powinni zajmowac sie robieniem gier ... niech zostawia to tym co potrafią Dołączona grafika i robia to dobrze ...

Edytowane przez EaC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch jest do us wersji , a my mamy uk , lol , zreszta ten patch jak jest podane w info poprawia tylko bledy z misjami , nic innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A blad bo umnie path znacznie przyspieszyl gre zreszta zobaczcie podczas instaliki zmienia jakies pliczki render i cos tam jeszcze u mnie da sie grac teraz bez najmniejszych problemow:)

1465825[/snapback]

lol wystarczy zmienic drivery i bedziesz mial to samo , a podczas instalacji napewno nie zainstalowal ci wszyskich plikow bo sie nie zgadzaly z us version , to dobrze jak ci lepiej chodzi , ja tez to zainstalowalem i nie mam zadnych problemow ale niektorym powalilo savy i mape :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

To jej nie usprawiedliwia.Ta gra to i tak tragedia i nikomu bym jej nie polecil a co do tego obszaru to jakos mi sie nie chce wierzyc a nawet gdyby to i tak graficznie do far cry'a sie nie umywa a Far Cry ma ponad rok i popatrz.Malo ,ktora gra dorownuje jej grafika nawet dzisiaj a tam przynajmniej z najdalszej skalki widac obszar.Fakt,ze tu jest niby jak napisales 625 km kw. ale widocznosc masz ograniczona na 1000 m a w FC nie masz ograniczenia i wogole Boling Point porownac do tego to jakby porownac gruba babe do bardzo aterakcyjnej kobiety,albo trabant do mercedesa clk-gtr po tuningu.Czlowieku,ta gra jest zgubiona,stracona,kaput,delete,jedna z najgorszych jakie ostatnio wyszly i zaden patch jej nie uratuje nawet jak bedzie chodzila plynnie chodz i tak nie bedzie bo jest zwalona.Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jej nie usprawiedliwia.Ta gra to i tak tragedia i nikomu bym jej nie polecil a co do tego obszaru to jakos mi sie nie chce wierzyc a nawet gdyby to i tak graficznie do far cry'a sie nie umywa a Far Cry ma ponad rok i popatrz.Malo ,ktora gra dorownuje jej grafika nawet dzisiaj a tam przynajmniej z najdalszej skalki widac obszar.Fakt,ze tu jest niby jak napisales 625 km kw. ale widocznosc masz ograniczona na 1000 m a w FC nie masz ograniczenia i wogole Boling Point porownac do tego to jakby porownac gruba babe do bardzo aterakcyjnej kobiety,albo trabant do mercedesa clk-gtr po tuningu.Czlowieku,ta gra jest zgubiona,stracona,kaput,delete,jedna z najgorszych jakie ostatnio wyszly i zaden patch jej nie uratuje nawet jak bedzie chodzila plynnie chodz i tak nie bedzie bo jest zwalona.Amen

1466164[/snapback]

widac ze nie grales w ta gre , 1000 m jest az za nadto jesli chodzi o widocznosc a fc to tylko fps , bp to rpg w fpp , gdzie masz 625 km zyjacego swiata , fc nie ma ruchu ulicznego nie mowiac o powietrznym , npc z inventory itp , nie mowiac o zadaniach itp , niechce mi sie nawet pisac do gosci ktorzy nie maja pojecia o czym prawia , to nie moja wina ze gra nie chodzi na twoim sprzecie i sie zloscisz na caly swiat :P , pokaz mi inna gre fpp tak rozbudowana i nie linearna , gdzie wszystko co robisz zalezy tylko od ciebie , nie ma takiej drugiej , a fc to zwykly fps z dobra grafa , to wszystko na tym sie konczy , zagraj w gre przejdz kilka misji a potem sie wypowiadaj , gra jest warta zagrania nawet aby tylko zobaczyc ten swiat , i jego ogrom , zacznij gre i zobacz jakie wielkie jest pierwsze miasto potem wyjdz z niego dojdz do pierwszego mostu , a to tylko kawalek mapy , hehe , pokaz mi druga taka gre gdzie z dworu wchodzisz do domu i widzisz przez jego okna co sie dzieje na zewnatrz , bo swiat zyje , nawet jak rozmawiasz z npc to czas dalej plynie , wiec nie ma co porownywac fc do bp , daj spokoj czlowieku bo gra jest naprawde dobra , mimo nawet tych bledow swietnie sie w nia gra jesli ktos lubi takie gry jesli nie , to niech napisze kolejny post jaka ta gra jest zla i wogole , ja w nia gram i mnie wciagnela na maxa , szczegolnie ze nigdy nie wiesz co sie wydarzy , jedziesz hummerem w nocy przez puszcze a tu nagle slychac wybuchy i drzewa wala sie prosto przed maske po chwili wybiegaja rebelianci i otwieraja ogien do ciebie , i hummer za 5000$ przeszedl do histori :( a ty musisz wracac jakies 30 km na piechote jesli przezyjesz , lol , w zaleznosci z jaka frakcja trzymasz , moga cie sciagac helikoptery jesli popelnisz ten blad aby trzymac sie blisko glownych drog , nie mowiac o patrolach itp , gra jest trudna i dosyc wymagajaca , i wszystko zalezy tylko od ciebie jak trudna ona bedzie , tylko ty wybierasz czy sprzymierzysz sie z mafia bandytami policja rzadem indianami czy rebeliantami , dochodza jeszcze cywile , oni wszyscy oferuja misje albo pomoc , w pierwszym miescie mozesz poprosic o pomoc burmistrza albo policje , i pewnie wiecej osob aby pomogly ci w glownym quest'cie , gra wcale nie jest tak zla jak wy ja robicie ale hydro zapewne lepiej wie co jest dobre dla wszystkich , mnie wali twoja opinia i innych wazne ze gra mi sie podoba i dobrze mi chodzi , reszta mnie nie interesuje , szczerze mowiac to dawno zadna gra mnie tak nie przyciagnela do monitora jak boiling point

 

jedna rada hydro trzymaj sie typowych fpsow bo te z elementami rpg sa dla ciebie za trudne , wnioskujac z twojego wczesniejszego postu , jesli czegos nie lubisz to nie graj nikt cie nie zmusza i przestan pisac jak potluczony bo to juz sie robi nudne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po części rację mają wszyscy... Gra jest ciekawa, interesująca i ma potencjał, ale ma skopny engine...

Modle się o patcha który dorzuci jakieś 20FPS, zwiększy płynność i poprawi AI ludności, bo kilka razy widziałem jak przechodnie sami wpadają do rzeki, a samochody blokują się na domach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

widac ze nie grales w ta gre , 1000 m jest az za nadto jesli chodzi o widocznosc a fc to tylko fps , bp to rpg w fpp , gdzie masz 625 km zyjacego swiata , fc nie ma ruchu ulicznego nie mowiac o powietrznym , npc z inventory itp , nie mowiac o zadaniach itp , niechce mi sie nawet pisac do gosci ktorzy nie maja pojecia o czym prawia , to nie moja wina ze gra nie chodzi na twoim sprzecie i sie zloscisz na caly swiat :P , pokaz mi inna gre fpp tak rozbudowana i nie linearna , gdzie wszystko co robisz zalezy tylko od ciebie , nie ma takiej drugiej , a fc to zwykly fps z dobra grafa , to wszystko na tym sie konczy , zagraj w gre przejdz kilka misji a potem sie wypowiadaj , gra jest warta zagrania nawet aby tylko zobaczyc ten swiat , i jego ogrom , zacznij gre i zobacz jakie wielkie jest pierwsze miasto potem wyjdz z niego dojdz do pierwszego mostu , a to tylko kawalek mapy , hehe , pokaz mi druga taka gre gdzie z dworu wchodzisz do domu i widzisz przez jego okna co sie dzieje na zewnatrz , bo swiat zyje , nawet jak rozmawiasz z npc to czas dalej plynie , wiec nie ma co porownywac fc do bp , daj spokoj czlowieku bo gra jest naprawde dobra , mimo nawet tych bledow swietnie sie w nia gra jesli ktos lubi takie gry jesli nie , to niech napisze kolejny post jaka ta gra jest zla i wogole , ja w nia gram i mnie wciagnela na maxa , szczegolnie ze nigdy nie wiesz co sie wydarzy , jedziesz hummerem w nocy przez puszcze a tu nagle slychac wybuchy i drzewa wala sie prosto przed maske po chwili wybiegaja rebelianci i otwieraja ogien do ciebie , i hummer za 5000$ przeszedl do histori :( a ty musisz wracac jakies 30 km na piechote jesli przezyjesz , lol , w zaleznosci z jaka frakcja trzymasz , moga cie sciagac helikoptery jesli popelnisz ten blad aby trzymac sie blisko glownych drog , nie mowiac o patrolach itp , gra jest trudna i dosyc wymagajaca , i wszystko zalezy tylko od ciebie jak trudna ona bedzie , tylko ty wybierasz czy sprzymierzysz sie z mafia bandytami policja rzadem indianami czy rebeliantami , dochodza jeszcze cywile , oni wszyscy oferuja misje albo pomoc , w pierwszym miescie mozesz poprosic o pomoc burmistrza albo policje , i pewnie wiecej osob aby pomogly ci w glownym quest'cie , gra wcale nie jest tak zla jak wy ja robicie ale hydro zapewne lepiej wie co jest dobre dla wszystkich , mnie wali twoja opinia i innych wazne ze gra mi sie podoba i dobrze mi chodzi , reszta mnie nie interesuje , szczerze mowiac to dawno zadna gra mnie tak nie przyciagnela do monitora jak boiling point

 

jedna rada hydro trzymaj sie typowych fpsow bo te z elementami rpg sa dla ciebie za trudne , wnioskujac z twojego wczesniejszego postu , jesli czegos nie lubisz to nie graj nikt cie nie zmusza i przestan pisac jak potluczony bo to juz sie robi nudne :/

1466415[/snapback]

Chrome jest juz dla mnie o wiele ciekawszy i jest z elementami rpg.Tak samo STALKER,na ktory bardzo czekam i zobaczysz,ze ten nie bedzie mial tak skopanego silnika,ale ok: Tobie sie podoba wiec graj.Ja tam odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo STALKER,na ktory bardzo czekam i zobaczysz,ze ten nie bedzie mial tak skopanego silnika,ale ok: Tobie sie podoba wiec graj.Ja tam odradzam

Czlowieku, co ty gadasz? Gra jeszcze nie wyszla, a ty juz mowisz, ze bedzie super i bedzie miala super engine. Takie gadanie jest bez sensu, bo BP wg. producentow mial chodzic na GF2, a jednak cos nie wyszlo... Bardzi prawdopodobne, ze STALKER zanim wyjdzie bedzie gra nie godna uwagi, bo na razie co widze to tworcy ida w slady Duke Nukem Forever i cos czuje, ze jej tak szybko nie zobaczymy...

 

IMO BP jest super gra i jakby byla sprzedawana w Polsce to bym chetnie kupil, a do STAKER'a sie zrazilem i do tego niewiadomo co z niego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Tam jest napisane wyraznie,zobaczysz czyli przewiduje,ze tak bedzie,ze nie spiepsza kodu.Tworcy stalkera sa porzadnej firmie,pomimo,ze atari jest tez w miare porzadna,ale ostatnio wogole sie nie popisuja.Wyjatkiem jest Conan i nie jestem pewny czy to tez nie ich ale jeszcze Knights of the Temple.Te gry byly bardzo dobre i godne polecenia a te ostatnie cos nie bardzo :P

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalkera robia i robia i robia i robia ... :blink: i pewnie nie zrobia :lol: nawet go nie bylo na targach e3 , a co do jego kodu to watpie zeby byl tak dobrze zoptymalizowany skoro na trailerach widac jak przycina :P , nie ma sensu porownywac gier typu bp do gier typu chrome , kazdy ma inny gust i opinie , ale jak chrome moze byc ciekawszy od boiling pointa ? :blink:

 

tworcy stalkera sa w porzadnej firmie ? :lol: , to nie od nich zalezy kiedy gra sie ukaze i w jakim stanie , od tego jest publisher , sry ale ja juz nie moge , taka porzadna firma a leca sobie w kulki ze wszystkimi , na poczatku byly daty premiery przez kilka lat a teraz bedzie jak zrobimy , nawet dema nie ma a one istnieja , wiec co to za porzadna firma ktora ma w ciezkim powazaniu ludzi ktorzy kupuja ten syf co oni nazywaja grami , niedlugo wychodza gothic 3 , oblivion i kilka innych gier , a stalker , kto to wie , pewnie duke nukem forever go wyprzedzi

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...