Skocz do zawartości
Szela

Boiling Point: Road To Hell

Rekomendowane odpowiedzi

Pod linkiem jest konfig. Autor twierdzi, ze gra chodzi plynnie na kiepskim sprzecie (1,6GHz, GeForce3, ale 1Gb RAM). Moze ktos potestowac, bo ja nie mam teraz dostepu do gry?

 

1535937[/snapback]

 

Nie omieszkałbym gdybym miał taki sprzęt jak on ale nie będę pchał takiego config'u do mojego kompa.Taki sam efekt da ustawienie jakości grafiki na minimum.

Temat "oklapł", zdaje się, że nikt w tę gierę nie napiera.

Z wyjątkiem mnie.

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat "oklapł", zdaje się, że nikt w tę gierę nie napiera.

Z wyjątkiem mnie.

B)

1536542[/snapback]

Ja napierałem, ale zrezygnowałem - czekam na jakiegoś sensownego patcha - za pierwszym razem przechodziłem kilkakrotnie gre bo gra myliła się przy misjach, gdy przeszedłem już znacznie gre (dorobiłem się hummer'a & ferrari (kupione) + około 30 tys peso) gra zatraciła całkowicie większość dźwięków - winą nie jest sama gra, a sposób zapisu (savey). Naprawde nie warto w to grać teraz, potrzebny jest patch... a nie jakieś shity jak teraz wypuszczają. Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lada dzień pojawi się patch z numerkiem 2.0 (ok 120MB). Łatka dostępna jest już dla rosyjskiej wersji językowej gry, amerykanie i europejczycy muszą się jeszcze kilka dni wstrzymać.

 

Zmainy:

 

- fixed: crash while loading some save files;

- fixed: camera control when firing from the Pirania;

- fixed: rendering error in landscape while flying a plane;

- fixed: some situations where the user car would disapear;

- fixed: sometimes in the vehicle list NPC names are displayed;

- fixed: list of vehicles, now the last car you were using is N1;

- fixed: when FPS are low you could fall through the map while driving a car;

- fixed: the snake wasn't able to bite you while you were crawling;

- fixed: car kills NPC's from slight touch;

- fixed: car map indicators remained even after it was destroyed;

- fixed: when you fire the RPG and quickly switch to a different weapon the remaining ammo does not decrease;

- fixed: size of the moon;

- fixed: corrupted frames beetween AVI movies were visible;

- fixed: windows appear as dark squares while it's raining;

- fixed: some open doors dissapear at certain view angles on indoor levels;

- fixed: flickering triangles on bus (3rd person view);

- fixed: boat appears to be filled with water;

- fixed: boat trace can dissapear and flicker under some viewing angles;

- fixed: flickering carpets in federal base;

- fixed: posters in bar vanish as you turn away from them;

- fixed: dog does not cast shadows;

- fixed: water and landswell are not animated in 6th cutscene;

- fixed: white square from car lights are visible on GeForce cards(1th person view);

- fixed: on some occasions a white square is clearly visible around the moon;

- fixed: savegame icon does not contain horizon and fog when saved in plane;

- fixed: slight screen borders darkening on GeForce cards with Bloom effect on;

- fixed: fog from car lights casts shadow;

- fixed: portals on airport and city;

- fixed: sports car's wheel are not clipping by the ground

- fixed: grenades get stuck in the doorways and windows;

- fixed: NPC standing in chairs;

- fixed: missions "The Intimate drama - 1 and 2";

- fixed: a metal clanking sound plays, if the user's character stabs the curtains;

- fixed: user character stands in the air inside don pedro's island house;

- fixed: passer-by's in Pueblo Faro walk in air near the bar;

- fixed: the dead body lies in incorrect positions;

- fixed: money obtained from the bus drive missions is not consistent;

- fixed: if the music settings is set to min (any %), and the user rests in game, then suddenly the music blasts to 100%;

- fixed: characters speach is too quiet;

- fixed: wrong message when paying for a vodka shot at the Puerto Sombra bar;

- fixed: change a tire icon does not update correctly;

- fixed: no driver in the taxi in pueblo-faro;

- fixed: PSS is not available in the Trade Menu;

- fixed: jaguar floats across screen at treetop level;

- fixed: character fails to stop running if objectives window is open;

- fixed: hint appears if the user is on the other side of wall;

- fixed: soldiers do not hold Shotguns properly;

- fixed: the two Policemen appear to stare at the ground;

- fixed: npc die on contact with grenades, and not from the actual explosion;

- fixed: prison A.I. gets stuck in doorways;

- fixed: remove voice "A-a-a" when passer-by's are running away from player.

- fixed: problem with invisible NPC

 

- improved: car dynamics;

- improved: NPC & Combat AI;

- improved: weapon's balance;

- improved: helicopter dynamics, you can now turn on the spot;

- improved: barrel physics;

 

- added: cans to refuel different kinds of vehicles;

- added: Weapon repair upgrades;

- added: support of non-4:3 video modes;

- added: the Nissan(Melarud) car now has it's own gfx-interface (cockpit);

- added: NPC reacts on car horn;

- added: steering Wheel Sensitivity lacks Plus and Minus signs;

- added: informative messages appear while upgrading;

 

- optimized: grass rendeing and fixed flickering on hilltops;

- optimized: Bodies of Drivers accumulate over time;

Edit:

------

Patch zostanie wydany z piątku/sobote (5-6.08.05).

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takiego syfu dawno nie było. Po wgraniu patch'a 2.0 gra chodzi jeszcze wolniej i na ustawieniach jakie miałem poprzednio nie da się grać. Więcej się doczytuje i teraz dopiero błędy widzę jak na talerzu.

Porażka, tak niedopracowaną grę zaj3bać jeszcze bardziej. Kpina.

Słów mi brak(a w zasadzie mam ich wiele ale chcę sobie oszczędzić i Wam rzucanego mięsa) na to co oni z nią zrobili. Pewnie system został tak obciążony dodatkowymi kanistrami z benzyną. Muszę jeszcze raz zainstalować i wgrać tylko pierwszego patch'a bo z tym to nie mam chęci w to grać.

Może Wy macie jeszcze jakieś spostrzeżenia na temat rewelacyjnego patch'a 2.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takiego syfu dawno nie było...Może Wy macie jeszcze jakieś spostrzeżenia na temat rewelacyjnego patch'a 2.0?

1589031[/snapback]

Weż [ciach], powiedz że żartujesz ? TAK SPIERD*** taką gre + do tego patcha ? To jakaś kpina. Po cholere są takie gry wypuszczane wogóle na rynek ? Sama gra ma taki potencjał, który został [ciach] przez [ciach] programistów. Oni wogóle grali w to co zrobili ? Gdyby naprawde ktoś zabrał się za poprawienie tej [ciach] gry wyszłoby coś idealnego, coś co imo dorównywałoby deuexowi, a tak ? 150 zł w błoto, bo w to grać nawet się nie da. Piractwo jest łamaniem prawa, natomiast wypuszczanie gów** (inaczej tej gry nie da się nazwać) na rynek - oczywiście full legal. Każda gra ma jakiś poryty znaczek ESERB note dopuszczający gre dla graczy x wieku, czemu nie ma takiej samej organizacji testujących gry ?

 

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

 

Grasz od nowa po zaaplikowaniu patcha ?

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie spostrzeżenia po 5 minutach grania, gdy chciałem wejść w inwentarz wyskoczył kursor z windowsa i do widzenia. Po tym doświadczeniu miałem dosyć a i czasu brak. Dobrze, że zachowałem stary(jeszcze z pierwotnej instalacji) plik menu.ini bo po update ponownie jest błąd w zaawansowanych opcjach grafiki z których nie można się wycofać.

Bez paniki, może coś akurat u mnie nie tak było z systemem albo jakiś program w tle był włączony. Najlepiej sprawdźcie sami i podzielcie się swoją opinią.

 

:arrow: Nexer

Zaliczyłem mnóstwo misji , nawaliłem kilometrów co nie miara, na lądzie w powietrzu i wodzie, istot ludzkich życia pozbawiłem bez liku(napatoczyły się i zwierzaki) więc szkoda mi od tak wszystko do kosza wyrzucić. Będę więc kontynuował moje poszukiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest tak biedna,ze po mojemu patchowanie jej nie ma zadnego sensu.Ale to oczywiscie moje zdanie :)

1590351[/snapback]

???

 

Gyby poprawione zostały wszystkie bugi (tj 90%? tej gry...), to miałbyś wreszcie "hit" jak to określasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy chcecie od tego patcha. U mnie gra dostała skrzydeł, średnio w 1024x768 High 4xAA mam 35FPS, czasami jeszcze coś przytnie... ale generalnie jest już bardzo dobrze. Wielki krok do przodu!

 

Patch EURO działa też na wersji US.

 

P.S.

Polecam forum: http://www.boiling-point.net

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???

 

Gyby poprawione zostały wszystkie bugi (tj 90%? tej gry...), to miałbyś wreszcie "hit" jak to określasz.

1590469[/snapback]

Watpie to.Z ciekawosci jutro sobie zainstaluje ta gre bo dzis nie mam czasu i sprawdze owe patche,ale czarno to widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro: powiedz ile grales w BP?

1594340[/snapback]

Z godzine ?? Potem nie mialem cierpliwosci.Dzien pozniej odpalilem gre 2 raz sadzac,ze sie czepiam za bardzo i mialem podobne uczucia a na dodatek rwalo mi bardziej niz za 1 raz i wszedzie mi sie zrobily biale textury na jakichs drzewach a chce zaznaczyc,ze stery mialem wtedy najnowsze wiec to nie przez nie.Kto widzial,zeby gra o tak biednej grafie tyle dogrywala na 768 ramach,ale o tym mowilem juz sporo wczesniej.Ale mowie - dzis to zainstaluje bo mam lepszy sprzet,jednak watpie bym zmienil zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z godzine ?? Potem nie mialem cierpliwosci.Dzien pozniej odpalilem gre 2 raz sadzac,ze sie czepiam za bardzo i mialem podobne uczucia a na dodatek rwalo mi bardziej niz za 1 raz i wszedzie mi sie zrobily biale textury na jakichs drzewach a chce zaznaczyc,ze stery mialem wtedy najnowsze wiec to nie przez nie.Kto widzial,zeby gra o tak biednej grafie tyle dogrywala na 768 ramach,ale o tym mowilem juz sporo wczesniej.Ale mowie - dzis to zainstaluje bo mam lepszy sprzet,jednak watpie bym zmienil zdanie

1595130[/snapback]

hydro, to ze masz biedny konfig nie daje ci powodu pisania bzdur o biednej grafice <_< Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro, to ze masz biedny konfig nie daje ci powodu pisania bzdur o biednej grafice  <_<

1595715[/snapback]

Coś mi się zdaje, że kolega Hydro ma konfig trochę lepszy od twojego hehehe...boże co za ćwok ten leborg... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze czy  jest jakas recka w necie bp gierki jeszcze niemam ale widze slysze i czytam ze wymiata

1595924[/snapback]

Wymiata błędami. Nie polecam wogóle interesowaniem sie oryginałem, nie jest wart nawet 29,99 zł jakby był w dobrej grze czy innej gazecie. Jeśli masz zamiar pograć sobie z nerwami - Twoja sprawa, ale odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że kolega Hydro ma konfig trochę lepszy od twojego hehehe...boże co za ćwok ten leborg... :mur:

1595857[/snapback]

i co z tego ze ma lepszy? <_<

i skąd wiesz co ja mam? :blink:

jego jest conajwyżej sredni jak na dziesiejsze wymagania gier <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze po Twoich punktach w 3dmarkach?

 

kurde chyba sproboje tej gierki, moze trafie na mniej wkurzajace bugi :D

 

nie pamietam kto, ale ktos pisal, ze dla dzisiejszych gierek 1GB ramu jest wystarczajacy-> chyba sie myli :]

1596163[/snapback]

Giga ramu jest wystarczające dla 90% gier. W zasadzie tylko kilka tytułow ma wielkie wymagania, zresztą sztucznie zawyżane, a służy to temu by maniacy wskaźnika FPS wydawali grube pieniądze na nowe zabawki....Boiling Point akurat jest niesamowicie niedopracowany, grałem w niego kilkadziesiąt godzin, po czym trafiłem na bug, który uniemożliwia mi skończenie głównego wątka gry...nie powiem, żebym się wtedy ucieszył... :mur: słowem - dla masochistów gra w sam raz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam kto, ale ktos pisal, ze dla dzisiejszych gierek 1GB ramu jest wystarczajacy-> chyba sie myli :]

1596163[/snapback]

a kto mógl pisac? oczywiscie ze hydro ze swoimi herezjami <_<

przy dużych obszarach rozgrywki to 1gb jest prawie niczym :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...