Skocz do zawartości
Szela

Boiling Point: Road To Hell

Rekomendowane odpowiedzi

moze podasz jakies argumenty skoro chcesz zeby inni sie wypowiedzieli , chodzi mi o gameplay a nie performace czy bledy , tego jestem ciekaw

 

hxxp://www.justcausegame.com/JustCause_TechE3TrailerLg.mov to raczej wyglada jak far cry :P moim zdaniem

 

bp mi przypomina morrowind tyle ze z bronia , a nie wiem czy w jakiejs grze jest wiekszy swiat niz w bp , szczerze w to watpie , jedyna gra ktora mi przychodzi na mysl to the elder scrolls II daggerfall ale to zamierzchle czasy :)

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Just Cause wyglada jak poprawiona wersja BP z ladniejsza grafika :). To jest chyba jedyna gra ktora mozna uznac za podobna do BP. Gdzies czytalem, ze bedzie jeszcze wiecej terenu do eksplortowania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectra

"IMO BP jest super gra i jakby byla sprzedawana w Polsce to bym chetnie kupil,"

1466609[/snapback]

:blink: ja chętnie ja sciągne ... czyli ukradne, podpierdziele itp ale nie dam złotówki za tak zle dopracowany program, bo kasa za taki badziew po prostu producentom sie nie należy :mur:

 

za beta testerów chyba biora niewidomych z grupą inwalidzka, bo jak mozna testowac gre i nie dostrzec tak koszmarnych błędów ?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest patch: http://www.gamershell.com/news/22383.html

 

- Occasionally, the game would crash following the attempted load of a save game.

- Occasionally, an NPC would not appear visible though they could be selected an interacted with.

- With the watch out, if the user attempted to bring up the cell phone, the previous weapon would instead appear.

- Under certain conditions, the mission to get the young man accepted by Commandante Ricardo was completed prematurely.

- Occasionally, with 0% technical aptitude, the user's character would succeed at using level 4 weapon upgrades.

- The NPC Simon (in Pueblo Faro), needed for the completion of a mission, would run away and disappear if he was wounded and not killed.

- With the mission to kill the betrayer for Commandante Raul, if the enemies were killed and the user left the area and returned, the enemies would be respawned and could be killed again.

- During the game's final mission objective, if the user's character died in the process of completing the objective, the ending cutscene would play with no graphics visible.

- The options to drive and access the trunk of Taxis were removed.

- The entrance to Don Pedro's villa located at the river was inaccessible due to the game positioning the character in the water when exiting a boat. A ladder was added.

- Occasionally, during the course of gameplay, the character's car would disappear after leaving it somewhere and later returning.

- During the police mission to kill the gang leaders, if the user's character shot at one of the bandits from an elevated position, he would run through mid air.

- The user's character was able to engage enemy civilian NPC's in conversation while they were still shooting at him.

- Occasionally, when answering the cell phone, the message would remain on the screen after the call was completed.

- There existed a location in Puerto Sombra where a car could get stuck.

- The police station in Puerto Sombra could be destroyed with a single crossbow bolt.

- The main menu behaved unpredictably if the user pressed escape while the menus were transitioning from one to another.

- Grenades thrown at cars would have no effect on their drivers.

- In the mission to destroy the government planes for Mr. Botanist, the user's character was not given enough missiles to destroy all the necessary planes.

- If the mission to persuade the suicide jumper to not jump was failed, the mission remained on the objectives list.

- In the government mission to destroy the mafia transport helicopters, if the user's character died in the helicopter, the mission could not be repeated.

- It was impossible to drop less than the entire quantity of any item that was stacked.

- Debug information appeared when holding the = key.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne - u mnie chodzi na 1024x768 bez problemu. Jedyny mankament to fakt, że po zakończeniu gry bardzo długo wychodzi mi do windowsa.

Ale gra przesadzona z wymaganiami to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę w tą gierkę i nawet mi się spodobała. Jako, że jest w niej dużo gadania to chętnie bym ją przetłumaczył na nasz język. Wiecie może, które pliki są odpowiedzialne za tekst? Szukałem ale nie znalazłem. Może Wy wiecie? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również pograłem chwilkę i jestem tą grą oczarowany ! Czegoś takiego jeszcze nie było ! Obszar gry jest ogromny, zadań jest mnóstwo i są tak różne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Normalnie twórcy stworzyli coś co mogło zjeść na śniadanie GTA ! :D Niestety, Boiling Point ma tyle błędów, ilu jest murzynów w Afryce :D Moim zdaniem obecna wersja tej gry to nawet nie jest Beta, to jest jakaś Alpha chyba :mur: Atari z nieznanych nikomu przyczyn postanowiło wydać niedokończoną grę. A wystarczyło dopracować kod, poprawić błędy (brak kwestii mówionych, AI wroga, niska ilość klatek itd.) i wydać grę w przyszłym roku, tyle chyba by wystarczyło na poprawki. Gdyby ta gra nie miała błędów krytycznych które przeszkadzają znacząco w rozgrywce, dałbym jej bez zastanowienia 10/10 ! W tej chwili mogę dać tylko 5/10. Szlag mnie trafia jak pomyślę jaki potencjał zmarnowano :mur: Żeby jednak nie było tak pesymistcznie, opiszę co mnie w tej grze urzekło. Cudowne są podróże samochodem po rozległych obaszarach Realii. Cudowne jest zatrzymywanie się na stacjach benzynowych i bazarkach, u staruszków można kupić życiodajne owoce oraz śmiercionośne granaty :) Normalnie jak w realu ! Na stacjach benzynowych można naprawić autko, kupić benzynę, piwo i całą masę broni palnej, szkoda tylko że ceny są straszne, a ceny skupu skandalicznie niskie :) Cudowne są nocne podróże po rozległych dżunglach. Wczoraj naprzykład łaziłem nocą po lesie. Księżyc na niebie i grafika w nocy wygląda obłędnie ! Nocnym wędrówkom towarzyszy też superowa muzyczka rodem z taniego horroru klasy C :) Ale najlepsze są węże, jeden z nich mnie ukąsił i to był koniec nocnych wędrówek po lesie :)

W tej chwili robię misje dla Mafii. Ciężko się gra przy niskim framerate i ciągłych zawieszakach obrazu podczas jazdy autkiem, ale znalazłem sposób na ciut lepszą płynność gry. Wystarczy ściągnąć i podmienić konfig (był na forum gamefaq.com). Oczywiście nie zapomnijcie zrobić backupa swojego własnego konfiga ! U mnie ten zassany konfig poprawił znacznie płynność gry. Dalej nie jest idealnie, ale gra się znacznie lepiej. Gracze liczą na jakiegoś mega-patcha który solidnie poprawi grywalność. Podobno ten patch co wyszedł ostatnio został... wycofany bo wprowadzał nowe błędy :D

 

Plusy:

 

-Gigantyczny obszar gry

-Swoboda

-Mnóstwo zadań i misji

-Oprawa graficzna (ale tylko na maxymalnych detalach uniemożliwiających płynną grę)

-Fabuła i główny bohater

-Pojazdy

-Przeróżne frakcje

-Zmienna pora dnia

-Superowa muzyczka podczas gry i podczas instalacji

 

 

Minusy:

 

-Totalnie niedopracowany silnik gry !

-Tragicznie niski fps na potężnych kompach

-Grafika na średnich i niskich detalach

-Cała masa drobnych i większych błędów i buraczków

 

Podsumowując, nie jest to gra dla każdego. To jest gra dla hardkorowców :D Trzeba mieć naprawdę silną wolę i masę cierpliwości żeby w to grać. Ale kiedy już się przyzwyczaimy do błędów i niedociągnięć, to gra nas wchłonie bez reszty... Genialna gra, zniszczona przez kretynów z Atari ! Niech się smarzą w piekle ! :D

 

Tutaj jest ten konfig o którym mówiłem

A tutaj jest szczegółowa, drogowa mapa gry

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialna gra, zniszczona przez kretynów z Atari ! Niech się smarzą w piekle !  :D

1474108[/snapback]

Tym miłym akcentem kończymy dzisiejszy program... ;P

 

Grałem w gre 15min. po czym została przezemnie usunięta, może jak się pojawi mocny patch który poprawi co nieco, to się skusze... ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo pisac , atari zamiast skupic sie na beta testach i wylapaniu bledow itp to wydali gre traktujac graczy jako beta testerow , zapomnieli dodac elementy o ktorych tak glosno prawili , nawet broni nie mozna naprawic bo nie ma narzedzi do tego , nie mowiac o tym ze nie da rady zatankowac samochodu jesli nie podjedziesz do cpnu co czasami moze byc trudne , system frakcji tez jest troche dziwny ale moze to tak specjalnie dla utrudnienia , wczesniej czy pozniej musisz wybrac z kim chcesz byc i kogo chcesz miec przeciwko sobie , z ekonomia tez nie jest za mocno , nie wiem po co mam zbierac loot po przeciwnikach praktycznie on nie ma wartosci , zeby zarobic kase trzeba robic misje nie ma takiej wolnosci jak w morrowindzie ze mozesz robic co chcesz , nadmundo owocow nie musisz kupowac , mozna je zestrzelic z drzewa :) , pomagaja jak masz malo energi i wszedzie jest ich duzo :) , noc w dzungli jest niebezpieczna jesli nie nocujesz w wozie to w nocy ilosc drapieznikow sie podwaja jak nie lepiej , nawet sa fazy ksiezyca i tu az sie prosi zeby mozna bylo rozbic oboz zapalic ognisko itp , zmarnowali olbrzymi potencjal ale moze jakies mody to naprawia jesli wogole takie beda , bo widzac co sie dzieje teraz , to smiem watpic , patch do us wersji wyszedl na tydzien przed wersja us , a do europejskiej nadal nie ma , z wszystkich bledow jakie napotkalem najgorszym jest zanik dzwieku podczas rozmow , mimo tego wszystkiego przyjemnie sie gra , i dosyc trudno w zaleznosci z kim trzymasz wystarczylo by poczekac miesiac , dwa dopracowac i wydac gotowy produkt zamiast zrazac 90% graczy czyms niedokonczonym :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mam patch do tej gry ma 35mb podono ma to zmiejszyć doczytywanie i poprawic pare zeczy np.zapadywanie sie aut pod ziemie i jak sie strzela do kogoś w aucie to bez patcha niemozna zabic a z tym mozna i pare tekstur tej gry ale według mnie po zainstalowaniu tego patcha jest bardzo mała rónica prawie niewidoczna w tej grze jak sie doczytywała tak sie doczytuje :( poczekamy na następny patch moze bedzie lepiej :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratuj sie kto moze, ta gra to pomylka tego kto ja robil i tego co ja kupil

 

tym postem pragne uratowac wszystkich ktorzy sie nad ta gra zastanawiaja

 

zapamietajcie ten tytul ale tylko po to zeby sie zawsze trzymac od niego z daleka

 

gniot jakich malo, przy niej driver trzy jest dopracowany maksymalnie hahaha

 

moja ocena nic/1000000000000

 

:) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to nalezy jej przyznac, ze miodnosc i grywalnosc jest rewelacyjna. Gdyby brak byl tak wielu bledow, przez,ktore ciezko grac /: ..siedzial sobie koles przy biurku, podnioslem lampe i sie wystraszyl, tak bardzo,ze az w polowie zapad sie pod podloge i stal sie calkowicie bezuzyteczny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wymiata ! Robię teraz misje w 2 mieście dla pana z CIA. Czy ktoś już robił te misje ? Muszę wleść na jakąś górę i nagrać na mikrofon rozmowę gangesterów którzy mają tam spotkanie na szczycie. Nie wiem jak to zrobić bo mnie ochrona wykrywa i jest "mission failed". A druga sprawa to pierwsza misja dla księdza :D Też w drugim mieście. Muszę znaleść złodzieja i odebrać to co ukradł z kościoła. Idę we wskazane miejsce ale tam nic nie ma. Czy ktoś może mi pomóc ? Czekam też na patcha, bo podobno są w grze błędy z misjami, że naprzykład brakuje czegoś żeby ukończyć misję itd. Super gierka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 12 lat, albo przynajmniej wygladam tak mlodo bo nie trace nerwow nad czyms takim, jak ci sie spodobala historia albo sposob gry to graj, ale dla mnie w ta gre nie da sie grac, caly czas czyta dysk, a ja nie jestem az tak zdeterminowany zeby sie zmuszac i na sile meczyc,

 

pozdro dla wszystkich ( z wyjatkiem kojak_ct )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 12 lat, albo przynajmniej wygladam tak mlodo bo nie trace nerwow nad czyms takim, jak ci sie spodobala historia albo sposob gry to graj, ale dla mnie w ta gre nie da sie grac, caly czas czyta dysk, a ja nie jestem az tak zdeterminowany zeby sie zmuszac i na sile meczyc,

 

pozdro dla wszystkich ( z wyjatkiem kojak_ct )

1478942[/snapback]

nie musisz krytykowac gry tylko dlatego że masz za słaby sprzęt :?

 

pomimo bugów gra jest niesamowicie grywalna i wciągneła mnie jak żaden tytul ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy za slaby sprzet, gierka mi nie skakala, tylko doczytywala caly czas, praktycznie w[ciach!]ialo nawet zwyczajne chodzenie...na 1gb ramu tez doczytywala, wiec troszke ja spartolili,

 

moze jest ciekawa, nie wiem, nie dalem jej szansy bo nerwy mi puscily, wiesz napewno dlaczego, nie bede wiec powtarzal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nie musisz krytykowac gry tylko dlatego że masz za słaby sprzęt  :?

 

pomimo bugów gra jest niesamowicie grywalna i wciągneła mnie jak żaden tytul ostatnio

1478961[/snapback]

Wybacz Leborg,ale ja osobiscie bym wybral jego karte niz Twoja jakbym mial wybor,mimo,ze Twoje ma PS3.0 a pozatym kolega ma racje,gra jest byla i bedzie traficzna i zaden patch jej nie uratuje.Taka prawda.Z Driverem 3 to kolega moze przesadzil, bo to juz calkiem jest zgubione,ale np jesli by popatrzec na krytykowana przez wielu z Was Angel of Darkness to aniol ma dla mnie w porownaniu do tego 10/10 i wszystkie znaki jakosci.Poza tym on mi (jak i wielu osobom,ktore znam) sie podoba a BP nie za bardzo :lol: i nie powinna to byc wina sprzetu bo na radku 9700 pro jeszcze gram w kazda gre w 1024 z detalami na very high tylko,ze bez AA i jakos mam idealna plynnosc.Wyjatek stanowia gry,ktore sa tak fatalnie zabugowane jak to cos czyli Driver3,Stolen i Stronghold 2 grajac na obrzezach zamkow po pol godziny grania.Od taka prawda, a co do obszaru to bylbym wdzieczny jakby ktos na podstawie jakiegos rozsadnego newsa (moze byc po angielsku) udowodnil mi,ze ten obszar jaki ktos podal jest prawdziwy bo w to nie wierze i wymagania sprzetowe gry sa nie zbyt po mojemu uzasadnione zwazywszy na tak fatalna grafike (do FC sie nie umywa a HL2 - to juz lepiej nie mowic). Jeszcze tylko sprawa tego,ze to gra RPG.Od kiedy to elementy gatunku gry wplywaja na jej wymagania sprzetowe :P poza tym ja tam nie widze elementow RPG, to juz wieksze ma wspomniany wczesniej AOD :P :lol: Tam przynajmniej Lara rozwija swoja sile.Fakt,ze tworcy troszq slabo to rozwiazali,ale lepsze to niz w tym czyms co niektorzy nazywaja RPG.Poprostu - pogodzcie sie z tym,ze twocy chcieli dobrze,ale im nie zabardzo to wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...