Skocz do zawartości
flodins

Szrot->chłodnica/nagrzewnica-> Cena?

Rekomendowane odpowiedzi

30 zl łada razem z oryginalnym shroudem :-P

teraz pytalem o zuka i łade za 2 mi krzyknal 50zl

Tylko szukaj jak najmniej wysluzonych bo moja ładajeszcze po roku wyrzuca z siebie niespodzianki,ale juz niedlugo czeka ja rozlutowanie wiec zoabcze co w trawie piszczy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej będzi ekosztować jakas łada kadet star zuk czy fiat czy cokolwiek innego miedzianego na szrocie?

 

Czyli: "Ile dałeś za swoja na szrocie?" :)

1374018[/snapback]

Mam podać średnią czy każdą z osobna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałem się o nagrzewnicę do łady, to ze zbiornikami mosiężnymi i radiatorem miedzianym około 150 zł. Ale jak ktoś nową kupuje, to i tak musi pozbyć się tych podkładek stalowych ze środka, a może w nowych już są miedziane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdą z osobna, szczególnie pogromce :twisted:

1376281[/snapback]

he he

muszę w poniedziałek księgową zapytać czy zrobi mi wydruk wszystkich bo sam dokładnie nie pamiętam :lol:

Edytowane przez kalwero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zkołowałem od kuzyna nagrzewnice od dużego fiata tylko finu są stalowe i pordzewiałe częściowo , wiec jest jakiś środek chemiczny coby z mich zeżarł rdze???a czy da się takom nagrzewnice na częsci pierwsze rozebrać żeby karzdy fin przeleciec papierem sciernym i czy da sie to puzniej złożyć??? co jes dobre do odkamienienia ??może jakiś cilit alboe "kret" sie nada???? i ile kosztuje pasta do lutowania bo złom cieknie i trzeba bendzie gruntowne lutowanko zapodac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem na szrocie i przywlokłem 2 nagrzewnice nie wiem od czego :P ale 20 zł/szt

 

1 "mini star/żuk' full miedź , zbiorniczki moziądz

 

2 cos ala kadet tyle ze wchodzi pod cd i jest dłuzszy (nie ma harrison , czy jak to tam) po 2xelektrolizie i moczeniu ocet/kwasek wyłania sie jakby miedź(nie jestem pewny bo prawie wszystko jest srebrne ) po rozlutowaniu w srodku mosiądz ale te finy srebrne/miedz zobaczymy, zbiorniczki mosiądz

 

edit: dałbym sobie głowe uciąć że mosiądz w środku i zbiorniczki a tu wyciągam jak czysta miedz (ostatnie zdięcie) czy to tylko tak moziądz zmienia barwe? 2xelektroliza, i moczy sie wyciągnołem do zdięca na chwile ... cziekawe co będzie jutro

 

 

 

 

1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

2

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

Ktoś wie od czego to?

Edytowane przez flodins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało sie ze finy są miedziane i rozpuszczona miedz osadziła się na częsciach mosiężnych

 

apropo syfu w srodku jak widać na zdięciu to wsrodku prawie idealnie czysto(od kupienia)

 

 

P.S. Prosze mnie dopisac do nielicznej grupy rozutowujących nagrzewnice B) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało sie ze finy są miedziane i rozpuszczona miedz osadziła się na częsciach mosiężnych

 

apropo syfu w srodku jak widać na zdięciu to wsrodku prawie idealnie czysto(od kupienia)

P.S. Prosze mnie dopisac do nielicznej grupy rozutowujących nagrzewnice  B) :P

1379525[/snapback]

 

a jest jakas lista rozlutowujacych ? ;]

 

ja w czwartek rozlutowalem... zbiorniczki sa juz wypucowane papierkami sciernymi z zew. i wew. ... jeszcze troche odkamienie finy w srodku i bede zalutowywal... aha i zamiast rurek w troche inne miejsca wstawie choinki ;]

 

aaa moja tez nie wiem od czego jest a wyglada tak:

http://members.lycos.co.uk/bartool/forum/nagrzewnica.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

butla z gazem-> palnik :)

 

 

 

wie ktoś moze co to jest i jak sie tego pozbyć, mianowicie na 2'giej jest białe, maziowate, ukłądające się w jakby cienitkie gluty/nitki "coś"

 

nie mam jak zrobić zdięcia bo robione komorka a zbliska nic nie widać(brak ostrości)

 

Wie ktoś od czego te nagrzewnice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...