Skocz do zawartości
Włodarrr

Mp3 W Fonie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, moze zainteresuja Cie telefonki juz trzeciej generacji, gdzie mozna prowadzic video rozmowy a przy dobrym oprogramowaniu komorka staje sie telewizorkiem :D

 

Oto moje skromne typy:

Neca:

E313 za 350zl nowka

E228 od 350-430zl

 

Motorolla:

A835 juz od 380zl

telefonik ten ma w przeciwisntwie no NECa Bluetooth i w nim mozna ustawic mp3 jako dzwonek, ale jak wiadomo motorolki maja slbe baterie, wiec trzeba by mocniejsza zapodac.

 

c975

ladniejszy i troszke mniejszy od a835 ale nie ma Bluetooth i AGPSu ale mp3 posiada itp

 

to chyba na tyle ;)

Edytowane przez Shantillas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem niedawno nokie 3300, bo tez chcialem cos z mp3 (oprocz mp3 ma jeszcze radio). jakosc dzwieku w porownaniu z sl45i i 5510 jest rewelacyjna. Z telefonow ktore ogladalem lepiej gra tylko motka e398, no ale to juz nieco wiekszy wydatek. W standardzie karta mmc 64 mb oraz ok. 3,5mb w pamieci wewnetrznej telefonu (na gry i jakies aplikacje). Jak cos chcesz wiedziec to pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś już przy 3300, to na twoim miejscu zastanowił bym się nad n-gage Classic. Ma sybiana, a więc mnóstwo gier w 3d i programów. Mp3 jest dobrej jakości, a oprócz tego masz radio.

 

Jak dla mnie to super telefonik, tylko trochę zaduży (wiem bo miałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J-A-J-O ogladalem n-gage przed zakupem 3300 i nie wizialem go glownie przez jego rozmiary. poza tym komorki nie uzywam raczej do grania wiec gry 3d mnie nie przekonywaly. Wolalem miec nieco mniejszy telefonik i wiecej pamieci zamiat symbiana i gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motka mpx200 jest bardzo fajna, lecz niestaty za droga, pewnie dziś kupie na allegro 3300, bo jest pare fajnych ofert, N-gage jest za duzy, nie zależy mi zbytnio na grach 3D, więc wole Nokie 3300.

Dzieki za doradzenie.a, i co myślicie o ngage-ngage QD?

Który jest lepszy? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten NEC to jest kloc straszny ... : / Poza tym wiesza jak mało co, po 2 dniach sprzedałem.

1377072[/snapback]

Moj sie nie wieszal, chodzil spoko nawet po wymianie oprogramowania. Faktycznie kloc z niego :lol: ale cos za cos.

Jak dla mnie 3300 tez jest ceglasta, a wyglad typowo szpanerski, dlatego bym bral c975.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl to dobrze :)

 

3300 może być dobra jak chcesz tylko mp3 . N-gage ma jeszcze większe pole manewru - jak interesuje cie zabawa + aplikacje na symbiana np. oglądanie divx na telefonie i wiele innych . N-gage QD sobie odpuść bo nie ma on mp3 można sobie wgrać aplikacje pod symbiana ale wtedy działąja mp3 tylko w mono . Jak chcesz Motorole np. E398 lub C975 to będziesz musiał dokupić słuchawki w stereo oraz karte pamięci , ponieważ posiada jeszcze mało popularne w Polsce kart T-Flash , 128 mb karta do niego koszuje ponad 100 zł . W nokiach Masz mmc więc nie problem . 3300 i n-gage to dość nietypowo trzymające się w dłoni telefony ale można się do rozmiarów przyzwyczaić , n-gage jest duża . C975 też nie jest piękna (kwestia gustu ) ale możliwościami nadrabia straty ; - )

 

Decyzja należy do ciebie ..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli koniecznie interesuje Cie kolorowy wyswietlacz to polecam 3300... A z telefonow z wyswietlaczem mono to Siemens SL45i wymiata :). Uzywalem go dwa latka i nie mialem zadnych zastrzezen... Ma mp3, jave, dyktafon, wbudowany modem i pare innych bajerow... a cena tez jest przystepna jak na jego mozliwosci(~200 zl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...