Skocz do zawartości
ryba

Nowy Blok Home Made In Garage....

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze co się rzuca w oczy to te białe rękawiczki.. ;]

Równiez zaciekawiło mnie rozmieszczenie króccy - conajmniej niestandardowe.. Prosiłbym o przybliżenie tej sprawy..

Ni i ofcors ładniutki bloczek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kroccow: ostatnio myslalem nad czyms podobnym - krocce po boku, tyle ze nie proste a katowe, wychodzace w kierunku 'od mobo'. ale to juz zalezy od tego jaki kto ma wystroj kompa.

 

te lekkie nawiercenia w 'podlodze' bloku to ostatnio chyba popularna rzecz. jakies cascady itp. sam wlasnie robie blok i tez z tego korzystam. w troche inny sposob, acz i tak zapewne chroniony trylionami patentow ;)

 

jedyne zastrzezenia mialem do srub laczacych spod z topem ale widze, ze w ostatnich zdjeciach jest juz lepiej :)

 

coz.. wizualnie bardzo ladny blok. gratulowac.

Edytowane przez Luc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kyniek

Ja ja widziałem go dziś rano :D świetnie przemyślana konstrukcja - znaczy się króćce wychodzące z boku :) jeden będzie kątowy - lecz narazie Pit nie ma złączki kątowej - ale fajny patent :) w moim przekonaniu ułatwi montaż bloku - mniej zagięc na wezach.... no zależy jak kto rozplanuje... ale fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiedz z mojego watku (odnosnie poprzedniego, zaniechanego projektu w ktorym krocce katowe mialem miec po bokach).

(...) te gwinty na kroćce po przeciwnych stronach to jakoś mi sie zdaje nie najlepszy pomysł..standardem są obok siebie i chyba jakiś sens to ma..takie na przeciwko nie bęą utrudniać czasem montażu bloczku?

moim zdaniem po bokach sa calkiem dobrym pomyslem. blok jest wtedy 'nizszy'. i jak widac na przykladzie bloku Pita wyglada to tez calkiem ladnie i nie utrudnia montazu. Edytowane przez Luc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiedz z mojego watku (odnosnie poprzedniego, zaniechanego projektu w ktorym krocce katowe mialem miec po bokach).

 

moim zdaniem po bokach sa calkiem dobrym pomyslem. blok jest wtedy 'nizszy'. i jak widac na przykladzie bloku Pita wyglada to tez calkiem ladnie i nie utrudnia montazu.

1480062[/snapback]

taki montaz moze tobie utrudnic na niektorch grafach, kondensatory itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki montaz moze tobie utrudnic na niektorch grafach, kondensatory itp....

1480224[/snapback]

nie no.. jesli chodzi o moje zdanie to krocce po bokach mi sie podobaja i w moim przypadku z niczym by nie kolidowaly.

jak powroce do projektu bloku GPU to na bank bede mial krocce z boku.

Edytowane przez Luc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloczek pierwsza klasa, tylko zastanawiam się jak będzie z oporami. No bo złączka kątowa, zaraz potem znowu ostry kąt x 2- w dodatku z przewężeniem.[b/b]

1480254[/snapback]

ej co za jakies stereotypy panuja w tym kraju kolanka wzrbornione bo bedą opory cienkę weże wzbronione bo opry i mały przepływ wody to jakas paranoja

chłopie to nie jest przepompownia wody tylko układ do chłodzenia komputera !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje zajżeć do kolanka miedzianego zobaczycie że on jest zbudowany tak jakby z dwóch 45 tylko odległość środkowa jest mniejsza. Przynajmnej jest tak w moich. u mnie będzie 8 kolanek i szczeże to mam w głębokim poważaniu opory. A węża to będzę miał w najcieńszym miejscu 10wew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej co za jakies  stereotypy panuja w tym kraju kolanka wzrbornione bo bedą opory cienkę weże wzbronione bo opry i mały przepływ wody to jakas paranoja

chłopie  to nie jest przepompownia wody tylko układ do chłodzenia komputera !!

1480515[/snapback]

Wiem, ze to uklad chlodzenia. Na widok cienkich wezy i kilku kolanek tez nie dostaje wysypki ;) A o tym, ze zbyt duze opory moga ograniczyc znacznie wydajnosc bloku świadczy przyklad ostatniego bloku Mate'a. Dlatego bylem ciekawy jak jest w tym przypadku. Nie byl to zarzut.

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...