Skocz do zawartości
poca

Hamburgery

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie pisze OUT wszyscy ktorzy bede sobie jaja robic w tym temacie. Od jakiegos czasu w ogole nie zagladam na testowe bo to dno. Wiec sobie darujcie "smieszne" wypowiedzi w tym topicu.

 

----------

 

Macie jakies przepisy na wlasne, zdrowe hamburgery? Ja sobie kupuje bulki w Geant, a mieso to roznie. Albo robie mielone dosc cienkie, albo jakas szynke kroje cienko i wrzucam do bulki. Do tego jeszcze jakis serek i do mikrofali. Nie dodaje zadnej salaty bo osobiscie tego nie lubie. Na koniec jakis ketchup, majonez, sos obojetnie.

 

Osobiscie bardziej wole te moje hamburgery od tych sklepowych.

 

Tyle ode mnie ;] Wy tez cos tam pichcicie? Oprocz frytek z chleba :lol:

 

... osobisty topic [;

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostro zacząłeś ale mnie nie zniechęciłeś

oczywista z mielonego domowe są najlepsze + sosik tatarski + keczupik + duuuużo różnych surówek + ogoreczek konserwowy + sałata

czasem jadam również takie gotowe jak można kupić np w makro - ale ogólnie to są takiese ;)

no ale najlepsze to są w mojej rodzinnej miescowości na dworcu

pyszny ham (lub chicken) + cheeze + suruwek taka kupa, że warto przyjść popatrzeć jak ludzie sobie z tym radzą. To nie jest tak jak czasem podwójny czy potrójny - spod surówek nie widać kawałka mięsa.

Najśmieszniej jest jak ktoś nie wie co podają - robią się im takie zajebiste oczy jak widzą co będą jedli.

 

ale ogólnie nie wspieram fastfoodów bo mam przeżarte bebechy i żle reaguję na psie żarcie zwane padliną, niezależnie od tego czy upichcę sam czy kupię na mieście :(

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mięsko kupywane w sklepie w 6 paku :P, albo smażona szynka taka swojska :P home made by wieś :D

dle mnie sos jak i do frytek ,hotdogów i hamburgerów jest jeden, czyli kechup zmieszany z majonez no i czasami jakieś przyprawy do tego,

przy robieniu tegoi typu fast :P foodów nie moze zabraknąć ani ogórka ani pomidora i słodkiej cebuli, zdarza się czasami sałata, kapucha pekińska lub marynowana papryka ;]

 

bułki po "faszerowaniu" wszystkim wędrują na 30-45 sec w mikrofali na max ;]

 

ps. jadł ktoś hamburgery w Belgii?? długośc ok 40 cm, zajebisty sos, no i wszytsko posypane.......... FRYTKAMI

mniam, mniam ale oychota :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

A ja tam wole McDonalda

1376264[/snapback]

Tylko porównaj wielkość hamburgera z McDonalda z tymi z zwykłego baru.

Nie ma co porównywać, McD jest do [gluteus maximus] !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Ja tam wole jakość, a nie ilość...

1376304[/snapback]

Nexer mówisz o jakości, a ja nie moge przełknąć tego mięsiwa z McD, jakoś mi to dziwnie pachnie ( nie dosłownie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Może to kwestia oddziału mcdonalda w katowicach ;] Mnie to jakoś smakuje, natomiast nie przełknąłbym żadnych ham-burgerów od innych sklepów, a co dopiero od przydrożnych barów :<

1376342[/snapback]

Ja najcześciej smakowałem McD w Tarnowie i powiem wam coś na wymioty mne zbiera jak pomysle o tym swiństwie co tam serwują !!!

 

Ale to jest moje zdanie o McD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było na świecie gdyby normalne (nie szalone) krówki dawały mleczko z mleczka by się robiło śmietankę a z śmietanki serek a po serku szły by milusio (bez bicia i cierpienia) do hamburgerków a całe swoje życie spędziły na łące pasąc się i obcując z świstakami które zawijają wszystko co popadnie w TE sreberka!!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość white_nigga

Ja w domciu rzadko jem hamburgery bo naprzeciwko szkoły jest taki bar fast food... zajefajne żarcie mają (i niedrogo). 100% lepsze od tego g...a z mc donalda ;]

A jak w domu to buła+mielone smażone + pomidor + pekińska+ keczup + herbatka = jest elo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było na świecie gdyby normalne (nie szalone) krówki dawały mleczko z mleczka by się robiło śmietankę a z śmietanki serek a po serku szły by milusio (bez bicia i cierpienia) do hamburgerków a całe swoje życie spędziły na łące pasąc się i obcując z świstakami które zawijają wszystko co popadnie w TE sreberka!!! B)

1376392[/snapback]

nie sycisz tym tekstem.

 

w maku to kiedys dostalem super smacza kole cos ala smak polokokty czy jak mu tam. Hamburgery domowe mniam. Kotlet schabowy w byle polane keczupem i musztarda to mikrofali i super jedzonko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sycisz tym tekstem.

 

w maku to kiedys dostalem super smacza kole cos ala smak polokokty czy jak mu tam. Hamburgery domowe mniam. Kotlet schabowy w byle polane keczupem i musztarda to mikrofali i super jedzonko

1379095[/snapback]

 

Eeee Szwisto-świstak co ci nie pasi co?

 

ALE DAŁEM TEKSTA (he he) ALE ZE MNIE KOZAK!!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie pisze OUT wszyscy ktorzy bede sobie jaja robic w tym temacie. Od jakiegos czasu w ogole nie zagladam na testowe bo to dno. Wiec sobie darujcie "smieszne" wypowiedzi w tym topicu.

 

1375967[/snapback]

Nerki? Wątroba?... ;] :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...