Skocz do zawartości
Nargil

Gmplayer + Slack 10.1

Rekomendowane odpowiedzi

gdy probuje odpalic gmplayera nie otwiera sie zadne okno ;/ Fonty i skin wgralem. Sam mplayer dziala normalnie. konfigurowalem z opcja --enable-gui.

 

gmplayer 1.0pre6 nie wyrzuca zadnych bledow... po prostu nic sie nie dzieje. odinstalowalem i zainstalowalem dziadka 0.93. Ten wyrzuca do konsoli:

MPlayer 0.93-3.3.4  (C) 2000-2003 MPlayer TeamCPU: Advanced Micro Devices Athlon 4 PM Palomino/Athlon MP Multiprocessor/Athlon XP eXtreme Performance (Family: 6, Stepping: 2)Detected cache-line size is 64 bytesCPUflags:  MMX: 1 MMX2: 1 3DNow: 1 3DNow2: 1 SSE: 1 SSE2: 0Compiled for x86 CPU with extensions: MMX MMX2 3DNow 3DNowEx SSEReading config file /usr/local/etc/mplayer/mplayer.conf: No such file or directoryReading config file /root/.mplayer/config[cfg] read config file: /root/.mplayer/gui.confReading config file /root/.mplayer/gui.conf: No such file or directoryvo: X11 running at 1024x768 with depth 24 and 32 bpp (":0.0" => local display)Reading /root/.mplayer/codecs.conf: can't open '/root/.mplayer/codecs.conf': No such file or directoryReading /usr/local/etc/mplayer/codecs.conf: can't open '/usr/local/etc/mplayer/codecs.conf': No such file or directoryUsing built-in default codecs.conffont: can't open file: /root/.mplayer/font/font.descFont /usr/local/share/mplayer/font/font.desc loaded successfully! (206 chars)Using Linux hardware RTC timing (1024Hz).Can't open input config file /root/.mplayer/input.conf: No such file or directoryCan't open input config file /usr/local/etc/mplayer/input.conf: No such file or directoryFalling back on default (hardcoded) input configSKIN dir 1: '/root/.mplayer/Skin'SKIN dir 2: '/usr/local/share/mplayer/Skin'

nic mi to niestety nie mowi. Oprocz tego ze paru configow nie moze odczytac ( bo ich tam nie ma - skad je wziac ? ), ale imho to powinien na default wystartowac.

 

Aha i dodam jeszcze ze po wyrzuceniu tych komunikatow program nie zostaje zakonczony. Dziala tylko go nie widac. Gdy wcisne CTRL + C ( terminate ) wyskakuje messagebox: MPlayer interrupted by signal 2 in module: unknown

 

i dopiero wtedy idzie wpisywac nowe polecenia do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś takiego miałem... Tylko nie pamiętam jak wybrnąłem...

 

Spróbuj tak: ściągnij jakąś skórkę i podmień ją jako domyślną. To bodajże u mnie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...