Skocz do zawartości
Gość Widmo90

Programowanie Czy Hardware

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Widmo90

Programowanie czy hardware. Nie mogę sie zdecydowac w jakim kieruku pójśc. Czy możecie mi doradzić co i dla czego :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Widmo90

Nikt se jaja nie robi tylko w tych 2-óch rzeczach jestem dobry. Obie sa moja pasia i niewiem jaki kierunek studiów. 2 a gdzie indziej w takim razie dac to pytanie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja a ile masz lat kiedy idziesz na studia :>? Software czyli programy czyli częściowo programowanie (dużo matemy ) sprzęt to elektronika (też dużo matemy). A pytanie powinno być na oślej i chyba tam już jest jeden taki temat lub był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemq

Ja na twoim miejscu wybrał bym software, może w przyszłości by cie zatrudnił majkrosoft ;) :lol:

Edytowane przez Przemq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hym ale zabezpiecznia przed hakierami ;) na uczelniach ....... :>?chyba raczej samemu studia zazwyczaj dają podstawę a Ty sam musisz dużo się uczyć .........

1377872[/snapback]

W zupełności się zgadzam, tylko prawda jest taka, że pracodawca, który nie ma pojęcia o informatyce, weźmie prędzej kogoś z dyplomem niż samouka(który de facto może wiedzieć więcej). Niestety sam się już zetknąłem ze stereoptypem, że dyplom znaczy wiedza.

A skoro dla Widmo90 komputery to pasja, to powinien sobie zdawać sprawę z tego co napisałeś.

Edytowane przez zariro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale masz problem chłopie, robisz to co lubisz i tyle..., ja proponuje programowanie i skupienie sie na www, czyli php, mysql i coraz bardziej zlozone projekty, a z hardware to cie wezma do sklepu z kompami i zarobisz gorsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby dwa działy maja przyszłość. I programiści i informatycy którzy znają sie na sprzęcie są poszukiwani. Jaki kierunek wynierzesz bedzie dobry tylko jak wybierzesz software to nie zapomnij o hardware i odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...