Skocz do zawartości
malcolm28

Kabel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze ten txt. w imieniu kumpla.Sprawa wyglada tak: kupil sobie wzmacniacz 1600W do tuby.Pojechalismy dzis do sklepu aby kupic kabel tak zeby podlaczyc mase wzmacniacz-akumulator(nie wiem czy to dobrze powiedzialem ale sie na tym nie znam)

i koles w sklepie powiedzial mu ze to musi byc bardzo gruby kabel(i porownal go do malego palca u reki).Szukalismy po sklepach i nic takiego nie znalezlismy.I teraz pytanie czy do tego musi byc az taki gruby kabel czy wystarczy jakis z mniejsza srednica??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się myle, ale nie sądze że to jest wzmacniacz 1600W (chyba że P.M.P.O), bo jeśli tak to potrzebował by 133 Amperów z 12V, a raczej 'troche' ciężko by było tyle wyciągnąć z akumulatora, to jest moc dawana na głośnik, a że wzmacniacze nie mają 100% sprawności, to pobierał by pewnie jeszcze więcej

Edytowane przez TOMAHAWK_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie masa powinna byc na karoseri, ale czesto tak nie jest, i wprawiałoby to w zakłócenie prace urzadzen elektornicznych :]. W moim peugeociku jak wlacze klime(a wzmacniacz od radia ma mase na karoseri) to mam niezle zakłocenia:-) morze slysze, bez klimy wszystko oki... nie wiem na czym to polega :D ale sie odczuwa roznice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze to nie jest pelne 1600W(nieraz w sklepach widzialem wieze na ktorej widnial napis 2600W PMPO i lamerzy mysla ze beda mieli zajebisty sprzet). Kumpel mowil ze musi pociagnac kabel od akumulatora do wzmacniacza i jeszcze do karoserii.Ja sie na tym nie znam tylko pisze to co on mi mowil.Koles w sklepie mowil ze to musi byc dosyc gruby kabel.Ale mi takze sie wydaje ze cienszy tez da rade.(tak jak to pisalAMD POWERED)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on kce podlaczyc mase do akumulatora i karoseri i kce wiedziec jaki kabel do tego bedzie dobry gruby czy cienki tez da rade??Oto mi chodzi.Bo tak jak pisalem wczesniej koles w sklepie mowil mu ze ma to byc pozadny kabel na grubosc palca.Ale mi sie wydaje ze az taki gruby to nie musi byc.I moje pytanie brzmi czy kabel o mniejszym przekroju bedzie spelnial swoje zadanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...