Skocz do zawartości
cloudior

Ranking Popularności Laptopów

Ktora firma jest najsolidniejsza?  

141 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora firma jest najsolidniejsza?

    • 1. Sony
      8
    • 2. Toshiba
      21
    • 3. Acer
      23
    • 4. HP/Compaq
      22
    • 5. Asus
      8
    • 6. Dell
      19
    • 7. IBM
      25
    • 8. Medion:)
      1
    • 9.??????
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam to ranking popularnosci, czy solidnosci ? Jedno z drugim ma niewiele wspolnego :)

Jak widac niektórzy nie odrózniaja słowa "popularność" od "solidność i jakosć" :blink:

Może trzeba było dać temat: "Posiadam/posiadałem/mam zamiar kupić laptopa firmy..........". Może nie byłoby wtedy dyskusji o solidności tylko rzeczowe głosowanie na marki...

 

maSTHa212 - zgadzam się co do Mediona ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastaha bardzo nie podoba mi sie twoj rzadzacy ton, opanuj sie troche. to ze jestes tu chyba czyms w rodzaju admina( nie znam sie na tych pojeciach) nie upowaznia cie do takiego "panoszenia sie". troszke dystansu zalecam, za bardzo sie spinasz :-P

sory za OT, ale musialem sie wypowiedziec w tej sprawie, bo mnie to juz troszke wkurza :blink:

pozdro dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem, ze jakos ta ankieta nie ma sie za bardzo do tematu, ale mastha to wyjasnil powyzej. zalozmy, ze ankieta dotyczy solidnosci. acery prowadza a w wielu ich egzemplarzach pekaja zawiasy :o wiec teoretycznie powinny byc na szarym koncu. wiadomo, ze kazdy odda glos na swoja marke i rownie dobrze mozna bylo zadac pytanie jakiej marki laptopa posiadasz :). prawda jest tez taka, ze chyba najpopularniejszym laptopem na tym forum jest hp a dokladnie seria nx6110. wystarczy spojrzec na ilosc postow i wyswietlen w temacie mu poswieconym. mysle, ze jest to bardziej miarodajny wykladnik. na dodatek zapewne wiekszosc z nas nie miala stycznosci z wiecej niz 2-3 firmami z tych sondy, wiec nie jest w stanie ocenic, ktora z nich uwaza za najlepsza, najsolidniejsza, najladniejsza albo naj...whatever :) dlatego postuluje zeby ten topic zamknac i zalozyc od nowa jego ulepszona wersje z dodanymi firmami np. aristo, FS czy CA i ze zmienionym tytulem (proponuje: jakiej marki laptopa posiadasz i jako dodatek np dlaczego akurat na niego sie zdecydowales?) mastha zadzialaj cos w tym temacie a kolejna sonda na pewno bedzie ciekawsza, z bardziej interesujacymi wypowiedziami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ja tu widze taka bledna tendencje.

Moze posiadacza ACERa sie wydaje ze ludzie wybieraja ta firme nie ze wzgledu na cene tylko jakosc :lol: Prawda jest inna i po wybraniu notebooka dosc taniego doszukujecie sie w nim jakosci ktora musi przewyzszyc konkurecje nieco drozsza po to zeby mozna z czystym sumieniem powiedziec ze wybralo sie cos tanszego i lepszego od konkurecji.

Jakie kolwiek zle slowo na ACER jest atakowane i zawsze jest to pojedynczy przyadek natomiast to samo zdarzenie dotyczonce innej firmy(np FSC) jest uwzane za wade calej serii,wade wszystkich serii itd :D

 

Zgadzam sie z Exionem.Temat do zamkniecia(jak nie wykasowania bo potrafi wprowadzac w blad).Nastepny taki temat tez bedzie nieobiektywny.Toshiba to zarowno Tecra jak i L20,FSC amilo jak i lifebook.. sprzet sprzetowi nie rowny ;) A ludzie i tak beda zazwyczaj glosowali za tym co sami posiadaja(wkoncu kazdy staral sie wybrac optymalny sprzed dla siebie).

 

Nie uwazam ACERa za bubel.Ale jestem daleki od wychwalania go jak ty to robisz EjserzeEspajerze,rozumiem ze chcesz polepszyc sobie samopoczucie ze wybrales cos naprawde wyjatkowego za te kase,moze masz racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że w serii 169x pękały obudowy o niczym nie świadczy. Uważacie że Acer to tani bubel co się porysuje i rozleci w tydzień. JESTSCIE W BLEDZIE.

Ja nie uwazam, ja to wiem. I nie dlatego ze na forum sie naczytalem tyklo dlatego ze mam bezposredni, czesty kontakt z laptopem tej firmy. Przyznaje ze cenowo jest nie do zdjecia, niestety odbija sie to na jakosci. Poza tym baxxxio slusznie zauwazyl : w obrebie jednej firmy mamy modele low-endowe (ile by ten low-end nie kosztowal) i serie segmentu sredniego jak i absolutne wypasy za ponad 8k. Dlatego tak jak wspomnialem, taka sonda nie bardzo ma sens bo i tak przodowac bedzie firma ktora sprzedaje najwiecej laptopow czyli najwieksi gigancie : Dell, HP, Acer itd. Z solidnoscia nie ma to generalnie nic wspolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...