Skocz do zawartości
dayus

Jaki Garnitur?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako 16-latek potrzebuje na zakonczenie gimnazjum+egzamin gimn. jakis garniturek

 

Podobaja mi sie garnitury z szerokim kolnierzem + koszula z szerokim kolnierzem.

Jakei teraz sa modne? Doradzcie cos.... najlepiej czarny w biale paski, osobiscie chcialme bialy,lecz mama sie nie zgadza:(

Ma to byc cos czego nie maja inni!! Nie zwykly, tylko jakis niezwykly :)

Edytowane przez dayus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm niezwykly to bialy :P zajedwabiscie sie w takich wyglada :P a jesli masz ciemna karnacje to juz woogole :P ja sam mam z szerokim kolniezem do tego zawsze biala koszula z szerokim kolniezem lezacym na garniturze :) i na calym lewym płacie wielki czarnyyyyy smok :D robi wrazenie :] pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - od kiedy kupiłem porządniejszy garniak pod koniec LO na studniówkę i potem egzamy na studia, to przez cąłe studia nie włożyłem ani razu...

 

A garnitur - nie każdy każdemu pasuje - idź do sklepu i przymież kilkanaście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wolę taki czarniutki - najszykowniejszy

biały dla szpanu - nie gustuję... ;D

Najszykowniejsze są popielate :P

 

dayus jak nie chcesz "zwykłego" garniaka to proponuje taki w stylu japońskim! Sam zamierzam sobie taki sprawic :) . Wysoki kołnierz, szerokie rekawy, fajne zapiecie marynary;] Ostatnio chyba moda na takie zapanowala (po equilibrium? :lol:) :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moda moze i jest na te japonskie - ale czlowiek w nich wyglada jak ksiadz...

Poza tym kupowanie garniaka zgodnie z aktualnie panujaca moda jest w Polsce chyba malo popularne, chyba nie zamierzasz na kazda okazje kupowac nowy garnitur (ani nie miec ich cala szafe) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki japonski to trzeba by uszyc na zamowienie, fajny jest!

Ale bardziej podoba mi sie bialy(opcjonalnie w paski) z szerokim kolnierzem + czarna koszula rowniez z szerokim kolnierzem.

ALe jakie zapinanie do takiego czegos...?

 

Niewiecie gdzie mozna znales foty takiego garniuturu, musze mamie pokazac.

 

A co do szafy garniturow, to owszem chcialbym miec taka szafe,ale fundusze nie pozwola, beda inne wydatki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to ma byc gajerek na rozdanie świadectw itp. to w żadnym przypadku nie napalaj się na ten japoński - nie ta moda, nie ten region, nie będzie pasował do takiej uroczystości, no chyba że chcesz zaszpanować, ale to nie jest dobry pomysł - co innego na imprezy nieoficjalne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exactly - nawet dziwnie by to wygladało :)

wszyscy w tradycyjnych/normalnych garniakach a Ty wypadasz w takim wypasionym :D tez uwielbiam ten japński styl, bal juz mam za sobą czeka mnie tylko egzamin i rozdanie swiadectw <_<

podobny gajer o ile mozna to tak nazwac mial Jet Li w filmie Pocałunek Smoka (btw. zajefajny film :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy czy to bedzie Twoj jedyny garnitur, bo jezeli jedyny to raczej klayszczny na 3 guziki, kolor najlepiej grafitowy - bedzie pasowal na kazda okazje, polecam Vistule, ja sie ubieram tylko w garnitury Vistuli i nigdy sie nie zawiodlem na ich kolekcji, jezeli chcesz dokupic drugi garniak lub trzeci, to mozesz wybrac cos w stylu Wloskim w ksztalcie litery V, dopasowany do ciala, lub np. garniak na 1 guzik, w tym sezonie sa bardzo modne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się dobrze bo garniak na TAKĄ okazję musi być zajebiściasty :)

Fe... biały? blee będziesz raczej nie za dobrze wyglądać- festyniarsko...

paski? hmmm też nie bardzo... lepsze moim zdaniem będzie coś klasycznego- to że ciemne wcale nie oznacza że jest takie same jak wszystkie- możesz ubrać się jak szykowny lord w jakieś szarości- i choćby cała klasa była też na szaro i tak powalisz wszystkich. Zresztą pomyś o nauczycielach- co pomyślą na widok kolesia w białym garniaku- jeszcze napewno poplamionym- bo na białym widać najmniejszy pyłek :o

 

POZDR od daaaawnego maturzysty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały garniak to chłopie będą Ciebie brali za kelnera.

 

Ja rok temu kupiłęm swój pierwszy.

 

Przymierzyłem ich kilkanaście, od 300 do 2200PLN a byłem w chyba 7 sklepach.

Warto pochodzić, poszukać. Napewno coś znajdziesz. Zajrzyj do ROYAL COLLECTION.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze przeczytałem kwote 2200zł... ;]

Ałć... zapodajcie linki do takich garniaków...

1383020[/snapback]

Wiesz, od garniturów firmy odra po DIGEL czy Pierre Cardin.

Ja np. zrezygnowałem z kamizelki i zaoszczędziłem ze 400zł.

 

 

btw. Armaniego to marynarki samej za 2200 nie kupisz, o Zegnie nie będe nawet wspominał.

 

Ja swój kupiłem na egzaminy gimnazjalne. Potem byłem w nim na balu gimnazjalnym. Rozmowie ustnej do liceum. Potem na bierzmowaniu i 2x w teatrze. A 2 dni temu na ślubie. Więc się troche przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czy ja mowie ze to źle? Moj pierwszy garniak kosztował 300, drugi kupilem juz lepszy - 800 zł (+ buciki 200) i bardzo sobie go chwale - w ogole sie nie mnie :) . Kiedys po wyjatkowo meczącym (i nudnym) przyjeciu połozylem sie w nim spac na 2 godzinki i wygladał jak dopiero co wyprasowany, az sie ludzie dziwili;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy chyba maja kompleksy, widzieliscie najnowsza kolekcje Vistuli(?)

Vistula

nie dosc, ze to Polska firma, to maja bardzo dobre kolekcje w normalnej cenie (garniak za 1100 - 1500 pln), nie rozumiem podniecania sie Pierre Cardin, czy Giorgio Armani'm, mamy swietna polska firme, osobiscie uwazam, ze przewyzsza wymienione przeze mnie wczesniej, przewyzsza jakoscia, a nie cena, i ubiegloroczna kolekcja Vistuli pobobala mi sie bardziej niz ta z Pierre Cardin, ale o gustach sie nie dyskutuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje bo studniowka sie zbiliza i musze kupic jakis ladniutki garniaczek, ktory na 99% zostanie takze uzyty w maju w czasie matur. To wlasnie nie pozwala na zbyt wielka finezje.

 

Nie wiecie albo nie macie jakis fotek garniakow ala lata 30-40 XX wieku ? Wczoraj ogladnalem sobie filmik trwajacy w tych czasach i po raz kolejny zakochalem sie w tych najbardziej stylowych latach, jakie byly (mam nadzieje ze wroca ;))...

 

Istniejea jakies wypozyczalnie garniakow? Wtedy mozna byloby przyszalec z czyms barrdzo orginalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istniejea jakies wypozyczalnie garniakow? Wtedy mozna byloby przyszalec z czyms barrdzo orginalnym.

Istnieją, chociaz osobiscie sie nie spotkalem nigdy... Moze to dlatego, ze nie miałem potrzeby? :) Jak znajdziesz takową wypozyczalnie to powiedz, jakie mają ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...