Skocz do zawartości
smk

Mod Bombera- Próba Druga

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynam mod budy AT big tower. zasiłka prawie gotowa, a buda dopiero idzie do cięcia, rżnięcia i malowania :D

 

W planie mam zrobić:

-2 okna na jednym boku (rysunek lub foto potem)

-drzwi na zawiasy i mały śiłowniczek (prawdopodobnie zawiasów nie będzie oryginalnie)

-oplotki na zasilator, nabyłem linę 12mm 50 cm i 8 mm 100 cm wyciągnąłem środek i gotowe (koszt 6,95 w castoramie). Pomaluje je lakierem uv (do paznokci bo widziałem taki w sklepie)

Dołączona grafika

-malowanie środek- zielony z zewnątrz- niebieski (prawdopodobnie hamereit w ostateczności spray)

-4 diody led uv jak na foto koszt 6 zł

-no i wc home made (w planie mam zrobić chłodzenie w filtrze kubełkowym oczywiście bez wkładów filtracyjnych, ale to się zobaczy.

 

No nareszcie dopadłem bude mich mażeń (ale nie do końca).

jest to bigtower AT. ścianki boczne połączone razem z dachem taka litera "u" do gury nogami:D (okienka jak wytne to podam fotki). malowana będzie z zewnątz na niebiesko, front będzie wyszpahlowany na gładko, cdromy pomalowane na zielono, flop też. środek budy zielony.dwa okna z boku i jednow dachu na wentyl 120 mm.pierwsze co zrobie to wycinanie okien i szpahlowanie, potem szlifowanie i wiercenie otworków pod atx w środku i z tyłu budy. fotki niedługo.

 

zdjęcia budy przed modem

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

ok. nabyłem lakier świecący w świetle uv za 2.90zł (taki do paznokci, ale świeci całkiem nieźle). rurke termokurczliwą 13 mm ale kurczy się do 6.5 mm za 3 zł.

 

 

no zasilator zrobiony ale tylko w połowe, bo jeszcze go pomaluje na zielono i zrobie okienko (praca wstrzymane na gura 2 tygodnie- fundusze)

 

tak to wygląda no foto, linki pomalowane są lakierem uv bezbarwnym.

 

Dołączona grafika

to jest ten lakier nazywa się:"simple beauty"

 

Z powodu zawału serca jednego z uczestników zdjęcie mojej facjaty musiałem usunąć :D

 

no i zasilator, moim zdaniem wygląda ciekawie

 

w dzień

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i w nocy

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

przepraszam za słabe foto (nie potrafie za dobrze robić fotek w nocy :mur: )

 

A wentylatorku diody wstawiałem sam, bo szkoda kasy na nowy.

 

miałem proble jak zrobić wtyk od płyty głównej ten 20 pinów, muj pomysł na to, to obplątanie go wnętrznościami linki, wygląda nieźle.

 

Wiem, że część to tylko pomysy a najważniejsze jest ich zrealizowanie ale jak wspomniałem, zakładam topic teraz co by mnie motywowało do pracy.

Edytowane przez smk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do autora:

 

nie "Pruba" tylko próba

nie "leprzy" tylko lepszy

nie "muwie" tylko mówie

 

bierz sie do roboty ;] pisac kazdy umie (nie kazdy poprawnie gramatycznie ;] )

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radek z dysgrafów sie nieśmiej  :wink:  B) wież mi ze to niejest przyjemne;) :P a co do moda to weź pokaż fotki bo kazdy może chcieć ale nie każdy umieć ;)

1382488[/snapback]

moglby dac w podpisie jakas wzmianke o tym tak dla uprzedzenia ludzi ;]

ale tak czy siak sprostowanie nie zaszkodzi, moze dzieki temu zapamieta co jak sie pisze i nastepnym razem nie zrobi takich bledow a to juz cos ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten opleciony kabel (20pin) od zasiłki to masz troche dziwnie upchniety nad procesorem. Nie wiem czy to tak zdrowo. :blink:

A ta płyta główna to tez troche dziwna, bo gniazdo (20pin) jakos tak nisko po lewej stronie od proca jest. Beznadziejnie zaprojektowana mobo.

 

Niezły pomysł z tym laikierem do paznokci :lol:

 

Pozdro

 

P.S.: A tak na marginesie, to ty na ty zdjęciu masz na głowie peruke babci czy co?

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysl z tym lakierem. a on przewodzi prąd? bo jak nie to cos pomaluje na mobo i w nocy fajny efekcik :P

1390822[/snapback]

Tak lakier sam muszę kupić :)

 

Po pomalowaniu lakier powinien spełniać rolę izolatora, cyba że jest nafaszerowany opiłkami metalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lakier sam muszę kupić  :)

 

Po pomalowaniu lakier powinien spełniać rolę izolatora, cyba że jest nafaszerowany opiłkami metalu  :)

1390840[/snapback]

no to nie przewodzi? :E to juz widze mojego nf7 calego w UV :E mozna z niego zrobic NF7 LAN PARTY :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem proble jak zrobić wtyk od płyty głównej ten 20 pinów, muj pomysł na to, to obplątanie go wnętrznościami linki, wygląda nieźle.

1380524[/snapback]

Widze, ze nie wyciagasz wnioskow...

 

Jesli cos napiszesz kliknij ponizej na "sprawdz pisownie", bo odechciewa sie czytac.

 

A btw tego moda, to zdjecia zniknely.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...