Skocz do zawartości
Zielik

Neostrada: 640 2kompy Na 2048 Nic To Nie Da ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam routera i mam obecnie 640kb neostrade jeszcze stara :) I mam dwa kompy podłaczone jeżeli ja coś sciągam to automatycznie drugi komp ma taki zamulony int ze nie mozna działac w ogóle :( Mam pytanie czy to wina prędości wysyłu ??(mam tylko 128kb czyli tylko około 16kb/s) predości pobierania ??(max 76kb/s) czy moze wina routera ze nie roździela transferu ?? jeżeli wina routera to jak zrobi!c zeby roździelał transfer. Mój router to: Full Rate ADSL Router

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli cos sciagasz (nie podales czy przez siec p2p czy z ftp badz http) to na drugi komputer nie powinno miec to az takiego wplywu. Jesli cos wysylasz (jak na przyklad podczas korzystania z p2p) i obciazasz caly upload to problem tkwi tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W neostradzie masz taka wade:

jesli cos wysylasz lub sciagasz z maxymalnym transefer to niestety ale internet chodzi jak krew z nosa.

Dobrze by bylo w takim wypadku zalozyc jakis ogranicznik skoro masz 2 kompy w sieci,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogranicznik mozna sobie zrobic samemu korzystajac z odpowiedniego programu np.

NetLimiter lub bandwidth limiter czy cos w tym stylu.

Przydzielisz kazdemu kompowi po 50% pasma i spoko

No dobra tylko czy te programy wystarczy zainstalowac na jednym kompie jak tak to looz a jak nie to czy sa darmowe(legalne) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak masz router to powinienes miec w nim opcje przydzielania pasma dla kazdego usera. Poszukaj

1383363[/snapback]

Hah, takie routery to nie kosztuja 200 złotych... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...