Skocz do zawartości
Mikeft

Gry Z Kosmicznymi Wymaganiami

Rekomendowane odpowiedzi

LOL- gdzie ty byłeś przez ostatnie 2 lata, przecież większośc gier, także tych starszych na full nie będzie działać płynnie.

1383313[/snapback]

Płynnie...wiadomo że nie.Chodzi mi o to żeby dało się grać...

A pacific żeczywiście nie ma świetnej tej grafy a tnie się jak... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny bezsensowny topic

zreszta jestem pewien ze był juz podobny (na 1oo%)

skibson>>programisci to diałby :[ powiesic ich za ****

leniwe ^*^%&%&^$ !!!!!!!

coraz mniej optymalizacji enginów i w zwiazku z tym wieksze wymagania

gdyby wykonywali swoją prace dobrze to ja grałbym na full detalach w zasrane Enemy Teritory a tak pocinam w 800*600 i detale na medium (chociaz gra wcale nie jest super wymagajaca i optymalizacja jest niezła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie krolowa na maxa zle zoptymalizowanych gier jest Stolen

1383547[/snapback]

ale chyba street legal i street legal 2 nic nie przebije :P :P :P

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna i najwiecej wymagajaca gra jest medal of honor pacific cos tam gra syfna ale wymagania bosheeeee widzisz i nie grzmisz!! Jak narazie tworcy tej gry prowadza w glupocie !

pozdro

1383320[/snapback]

Czy to ma duze wymagania?? U mnie na wszystko na max i dzialalo 25-30 klatek na sekunde i wcale nie jest taka syfna.

 

A co do stolen to wcale nie jest najgorzej zoptymalizowany. Zagraj sobie chlopie w Deus Ex 2 :-P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma duze wymagania?? U mnie na wszystko na max i dzialalo 25-30 klatek na sekunde i wcale nie jest taka syfna.

 

A co do stolen to wcale nie jest najgorzej zoptymalizowany. Zagraj sobie chlopie w Deus Ex 2  :-P

1384532[/snapback]

25 do 30 klatek ? (po pierwsze to jakoby minimum płynności)

a po drugie - na jakich detalach <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do stolen to wcale nie jest najgorzej zoptymalizowany. Zagraj sobie chlopie w Deus Ex 2  :-P

1384532[/snapback]

Deus ex 2 mi chodzi plynnie w 1280x1024 w detalach na high :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25 do 30 klatek ? (po pierwsze to jakoby minimum płynności)

a po drugie - na jakich detalach  <_<

1385228[/snapback]

Raczej 50- 60 (u mnie) w 1280x1024 z wszystkim procz AA na max'a.

 

Trudno wymagac by na wiekowym duronie nowy gry chodzily plynnie, wiec po co ta twoja gadka... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam się poważnie nudzi :>

 

Wg. mnie najbardziej wymagajaca grą (moze nei na tyle wymagajaca co skopana i przez co wymagajaca) byl Street Legal. Dajcie spokoj, nawet w 640x460 (cos w tym stylu) potrafilo mi na starym sprzecie zgrzytnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co grałem to Medal of honor: pacific assault. Na tym co w podpisie (proc na 2GHz, karta wykrecona) 1024x768 musialem zjechać z paroma rzeczami (tekstury, cienie) do medium żeby nigdy nie spadało poniżej 25fps. Bez AA i AF oczywiście. Na drugim miejscu driv3r chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to mnie rozsmieszacie - proponuje Americas Army Operation v2,3 - gra DARMOWA i testujcie mapy Hospital lub Urban Assault(oczywiscie online) - to dopiero wyzwanie dla sprzetu.

 

podales 2 najbardziej z[ciach!]e mapy w AA ale to szczegól a jak checie grac w AA to nie krzyszcie K U R W A co chwile jak wywalicie typowi w plecy 18 magow a on sie odwroci i walnie wam heada bo to jestz[ciach!]y silnik unreala jak na singlu gre odpalicie zaladujecie kukly to sie nie raz okazuje ze 5hs to malo a o dopiero on-line :P

 

a filmik pokazuej co sie dzieje kiedy ma sie szczescie bo w aa skill sie nie liczy od wersji 2.0a ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie bylo : Jak sądzicie które z nadchodzących gier będą najcięższe dla naszych kompów?

 

A nie: ktora jest/byla najbardziej skopana.

 

IMHO: gry na UE 3.0 beda bardzo wymagającymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie F.E.A.R nawet jak go przyspieszą (zoptymizują) o 20% w stosunku do MultiPlayerBeataDemo to i tak będzie masakra

do max detali potrzebny minimum ATI 800XL

 

Następna gra to Call of Duty II , 1GB Ramu ,Proc 3000+ i grafa klasy 800XL

i to w max detalach średni fps nie przekroczy 30 klatek :/

 

nie pytajcie skąd te informacje

wystarczy czytać po roznych forach

polecam gamespot gamespy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie  F.E.A.R    nawet jak go przyspieszą (zoptymizują) o 20% w stosunku do  MultiPlayerBeataDemo  to i tak będzie masakra

do max detali  potrzebny  minimum  ATI 800XL

 

Następna gra  to  Call of Duty II  ,  1GB Ramu ,Proc  3000+  i  grafa klasy 800XL

i to w max  detalach średni  fps  nie  przekroczy 30 klatek  :/

 

nie pytajcie skąd te  informacje

wystarczy  czytać  po  roznych forach

polecam  gamespot  gamespy

1390339[/snapback]

Te gry jeszcze nie wyszly a jak wyjda to zobaczysz,ze posiadasz sprzet, ktory to pociagnie z przyzwoitymi detalami z plynnoscia przynajmniej 30 fpsow.Natomiast co do CODA to podkreslam jeszcze raz.768 ram a nie giga :P Jesli posiadacie giga ram w kostkach 256,256,512 to wyjmnijcie jedna kosc 256 i zobaczymy czy poczujecie roznice.Wezcie najbardziej pamieciozerne gry:Far Cry,Tribes,Doom3,MOHPA (innych nie znam).Najlepiej sprawdzcie to na Tribes gdyz ta gra jest na maxa zle zoptymalizowana pod tym wzgledem i na 512 ram z texturami ustawionymi na hgih nie da sie grac bo dogrywa dogrywa i dograc nie moze a na 768 ?? Ani sladu jakiej kolwiek doczyteczki.Moglem miec dawno giga ram,ale zamiast tego wolalem przeznaczyc kase na 19 calowy moniek czego nigdy nie bede zalowal. Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...