Skocz do zawartości
Singer

Jaki aparat do 1500zl?

Rekomendowane odpowiedzi

Co sie obecnie oplaca kupic do 1500zl? zastanawiam sie nad s3 ale moze jest cos wg Was godniejszego polecenia w tej cenie

Myślę, że Fuji S6500 mógłby być ciekawą propozycją. Na allegro można go dostać już od 1300 zł. Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przymierzam sie do kupienia aparatu po nowym roku, jak myslicie co bedzie lepsze? nie mam zamiaru wychodzić poza 1200zl

A moze Canon 710IS ?? :blink: , na karty SD, stabilizacje ma. W sumie sam chyba go łykam po nowym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Canon Power Shot S3 IS Black 1GB SD za 1400 zl wraz z dostawą.

cieszymy się razem z Tobą, ale mógłbys opisać co i jak, i dlaczego Canon, skoro część osob uzna że można coś ciekawego kupic w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, macie rację...

 

do kupna przygotowywałem się od września, postawiłem tylko jeden warunek: w Bośnii w górach potrzebuję cyfrówkę, bo na lustrzankę mnie nie stać ;) przynajmniej 10 x zoom optyczny...

kuzyn mi różne doradzał: Fuji FinePix S5600, Sony DSC-H5 Black, a także Kodaka no i tego Canona. Wybór padł na Canona, bo ma 12 x zoom optyczny i obrotowy wyświetlacz (przydaje się, gdy duży tłum ludzi dookoła: aparat w górę, wyświetlacz do odpowiedniej pozycji i można spokojnie robić zdjęcia).

znalazłem za 1499 zl w 'proline', ale nie mieli w magazynach. Napisałem email kiedy go można dostać, bo święta a oni że nie ma go u żadnego dystrybutora. Rozczarowany miałem kupić innego, ale szwagier zobaczył go w sklepie "dla idiotów" z tym że za 1649 zl. Wydawało mi się za drogo... Po dwóch dniach rzuciłem okiem jeszcze raz do internetu a tam (też w 'proline') ten aparacik jest dostępny w dużej ilości ale w opcji z dodatkową kartą SD 1 Gb, co mnie jeszcze bardziej ucieszyło. Zamówiłem w czwartek 14.12 i czekałem na potwierdzenie (email lub telefon), a tu w piątek o 11.00 już przyjechał kurier z dostawą i komentarzem, że się ledwo wyrabiają (za dostawę zapłaciłem 12 zl!!!, normalnie jest jakieś 26zl).

W kartonie o wymiarach 40 x 30 x 15 cm był papier i oczywiście pudełko z wymarzonym aparatem, z którym otrzymałem kabel do tv, kabel do podłączenia pod komputer na USB 2.0, instrukcję, kartę gwarancyjną, dwie płyty CD (!), przykrywkę na obiektyw, pasek do zamocowania zeby aparat nosić na szyji, 4 baterie, kartę canona SD 16 Mb oraz dodatkowo w tej opcji kartę kingston SD 1Gb; w zestawie nie było akumulatorków (tylko zwykłe baterie), ładowarki i zasilacza sieciowego (aparat ma wbudowane wyjście obok wyjścia "digital").

Aparat jest ciężki (stąd może pasek do noszenia na szyji) i duży, wygląda dość profesjonalnie.

Żre (dosłownie!) energię, po wyładowaniu się baterii z zestawu, na zwykłych bateriach się nawet nie "podniósł"... Po dokupieniu akumulatorków i ładowarki (energizer, 2500 mAh) sprawuje się wyśmienicie, choć trochę szumi i czasem mam problemy z ostrością.

Jest łatwy w obsłudze: obsługa jest naprawdę prosta i intuicyjna, praktycznie jeszcze nie zajrzałem do manuala, a muszę bo do poznania zostały mi jeszcze 2 przyciski.

Programy: auto, portrety, krajobrazy, sceny nocne, sport, śnieg, panorama, film, nastawa własna, ręcznie, preselekcja przysłony, preselekcja czasu, program AE.

Zdjęcia robi w formatach: 2816x2112, 2272x1704, 1600x1200, 640x480, 2816x1584 (szeroki), w 3 trybach kompresji: mała, średnia i duża, z manuala np.: 2272x1704 i komp. śred. to 1,1 Mb, u mnie nieco większa...

Filmiki kręci dobre, w formatach: 640x480 30 i 15 klatek/sek. oraz 320x240 60, 30 i 15 kl/sek. Dźwięk stereo chociaż nie za ciekawy, ale można robić zdjęcia podczas kręcenia filmu, z tym że błysk i dźwięk będą nagrane w filmie. Długość ograniczona do 1 h lub 1 Gb lub do pojemności karty (jeden z tych warunków spełniony wyłącza się nagrywanie).

Posiada tryb makro i supermakro.

12 x zoom optyczny i 4 x zoom cyfrowy oraz optyczny stabilizator obrazu (bardzo się przydaje).

Wyświetlacz obrotowy => gdy aparat wyłączony => schowany jest do wewnątrz => zapobiega uszkodzeniu.

Lampę błyskową trzeba podnosić ręcznie.

Do aparatu można podłączyć zewnętrzną lampę błyskową i telekonwerter lub konwerterszerokokątny.

Jest oczywiście samowyzwalacz i 2 tryby fotografowania seriami: ok. 1,5 i 2,3 zdj/sek.

Przyciskiem zmienia się opcję wizjer / wyświetlacz.

Oprócz tego posiada jeszcze dużo innych funkcji, ale nie będę o nich tutaj pisał...

 

Kupiłem go tutaj (myśle że mnie za to nie zbanują):

 

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=CANON+PS+S3+IS+BL+1G

 

ale nie widzę go w tej chwili na stanie...

Edytowane przez misico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze aparat ma mozliwosc podlaczania lampy blyskowej ale czy ma tzw. goraca stopke, czyli mozliwosc podlaczenia lamp studyjnych,bo szukam aparatu do 1400 z ta funkcja, moze ktos moze cos polecic?

Edytowane przez tyr83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym niestety się nie znam, ale podam pewien szczegół z manuala (może Ci to coś wyjaśni):

można podłączyć zewnętrzną lampę błyskową High-Power Flash HF-DC1 do fotografowania z większej odległości, zwłaszcza we wnętrzach. Nie ma elektrycznego połączenia z aparatem. Ma własne zasilanie i jest wyzwalana błyskiem lampy wbudowanej w aparat. Ma też własny czujnik światła i własne układy regulacji błysku światła.

Niestety reszta to wodolejstwo a ja się na aparatach nie znam (przynajmniej nie wiem co to jest gorąca stopka... ale wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości, w przeciwnym razie bym coś zauważył...

Edytowane przez misico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misico a nie rozważałeś przy kupnie aparatu czegoś ze stajni Fuji?? ostatnio czytam sobie opisy i dosc duzo ludzi jedzie po S3 :/ piszac ze bardziej oplaca sie wlasnie Fuji :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale który model masz na myśli, bo rzeczywiście zastanawiałem się nad modelem Fuji FinePix S5600 (choć w tej chwili w cenie S3 IS można kupić Fuji FinePix S6500)?

Na kupno Canona przeważył ostatecznie obrotowy wyświetlacz, który zamykam do wewnątrz i w ten sposób go dodatkowo zabezpieczam...

Edytowane przez misico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale który model masz na myśli, bo rzeczywiście zastanawiałem się nad modelem Fuji FinePix S5600 (choć w tej chwili w cenie S3 IS można kupić Fuji FinePix S6500)?

Na kupno Canona przeważył ostatecznie obrotowy wyświetlacz, który zamykam do wewnątrz i w ten sposób go dodatkowo zabezpieczam...

Chodzilo mi np o S6500. Hmm czyli gdyby nie obrotowy wyswietlacz w S3.. nie kupilbys canona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kupnem cyfraka do 1200zł, myślałem nad canonem a640 i a630 -różnica w cenie około 100zł ale czy warto dopłacać ? A może jest inny dobry aparat w tej cenie, zalezy mi na małych rozmiarach i dużej liczbie opcji w menu np. ISO, przysłona, makro itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kupnem cyfraka do 1200zł, myślałem nad canonem a640 i a630 -różnica w cenie około 100zł ale czy warto dopłacać ? A może jest inny dobry aparat w tej cenie, zalezy mi na małych rozmiarach i dużej liczbie opcji w menu np. ISO, przysłona, makro itp.

Daj sobie spokój z jednym i z drugim. Moim zdaniem jak już chcesz kompakt to albo A610 albo A710 IS. Jeśli już upierasz się na któryś z podanych przez Ciebie modeli to skłaniałbym się w stronę A630 - niższe szumy i cena, a Megapiksele to marketing :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym kupić jakiś lekki, wygodny aparat o małych wymiarach

z jak najlepszą jakością zdjęć oraz dużym wyświetlaczem.

Cena to coś z zakresu 1-2 tysiące.

Co byście mogli mi polecić?

 

Myślałem już wstępnie nad:

http://www.allegro.pl/item177606221_canon_...f_vat_raty.html

lub

http://www.allegro.pl/item176326521_sony_d...eral_f_vat.html

 

z tym, że ten drugi dużo ładniejszy :D

Edytowane przez koparka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o reklamowanym w telewizji aparacie: Panasonic DMC-TZ2 ? Mojego Fuji S5100 wcielo gdzies ostatnio (ktos dostal niezly prezent - aparat, karta 1gb, futeral lowpro) i tym razem szukam czegos mniejszego, mysle tez nad Canon'em PowerShot A710 IS.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proszę o opinie na temar Panasonic-a Fz50, zaczołem szukać jakiejś hybrydy, bo jednak czasami lustro jest zbyt nie poręczne :mur: .

Dołączona grafika

, ewentualnie jak ktos ma jakieś inne propozycje podobnego sprzętu do ok 1,6k proszę o podzielenie się nimi :)

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupowalem Fuji S6500 za 1.2k to FZ50 stal ok 1.8-1.9k. Roznica byla wtedy zbyt spora, zeby go wziac, a teraz widze ze sie troche zatarla. Nie mialem tez wtedy za bardzo doswiadczen z tej klasy aparatami, wiec musialem wybrac na podstawie opinii uzyszkodnikow, co wiazalo sie z wieloma godzinami przebytymi m.in. na forum CF.

Gdybym mial kupowac drugi raz dzisiaj z uwzglednieniem doswiadczenia, ktore zdobylem od czasu kupna tego Fuji to mialbym troche trudniejszy orzech do zgryzienia niz mialem wtedy :)

Naprawde fajna maszynka, aczkolwiek brakuje jej szerokiego kata, ktory jest w Fuji, ale ma za to wiekszy zoom. Zalezy co chcesz focic.

Za ta cene ciezko bedzie Ci kupic cos lepszego. W zasadzie jedynym konkurentem bedzie chyba Fuji S9500/9600, tak wiec wybor masz dosc zawezony. Wada Fuji jest to, ze jego algorytm redukcji szumow jest lekko przegiety i w 1:1 zdjecia wygladaja dziwnie.. FZ'tki z kolei bardziej szumia, ale z tego co widzialem w testach FZ50 akurat tutaj stoi najlepiej, wiec nie powinno to juz byc przeszkoda (zreszta i tak rzadko uzywa sie wiekszych ISO). Wybor jednak nalezy do Ciebie, poogladaj sobie fotki z jednego i drugiego, poczytaj opinie userow i powinienies wiedziec co bedzie dla Ciebie lepsze.

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szerokim kącie mi nie zależy zbytnio bo jak potrzebuje takowego to mam sigme 10-20 w lustrze, zależy mi na aparacie na wypady gdzie lustra z akcesoriami tachał nie będe. Jutro jeszce zobacze na żywo fz50 i najprawdobodobniej ją kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie powinienes byc zadowolony. Przy okazji mam prosbe.. jak bedziesz go juz ogladal to zobacz jak sie zachowuje ten pierscien do zmiany ostrosci na MF. U mnie w Fuji jest lekki, ale odczuwalny lag w reakcji elektroniki, co jest troche denerwujace. Jestem ciekaw jak to rozwiazali chlopaki z Panasonica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze opinie/doświadczenia z Panasonic'kiem FZ8. Zastanawiam się nad jego kupnem. W internecie w większości opinii z jakimi się spotkałem wynika, że jest to całkiem niezły aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1500 złotych jak w temacie, to myślę, że finepix s6500fd jest najlepszym wyborem i można go śmiało polecić.

Spore możliwości, żywe kolory, niskie szumy (w porównaniu do reszty) przy wysokich ustawieniach ISO, ogniskowa 28-300mm, bardzo dobry stosunek wielkości matrycy do upchanych na niej megapixeli.

Podobnie jak FiDO, bardzo długo wertowałem fora w tym również CF zanim dokonałem wyboru. Ceneo pomógł mi znaleźć ten aparat w Warszawie za 1249 złotych w fotoit.pl, i jaki usmiech wczoraj pojawil sie na mojej gebie jak zobaczyłem w empiku w PROMOCJI tego finepixa za 1399 :). Tak wiec podsumowując. Do 1500 (w moim przypadku to nawet do 1300 xD ) dla wymagających amatorów polecam Fuji.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

I ja mam duży problem. Ostatnio się napaliłem na cyfraka... Chodzi mi o jakiegoś porządniejszego kompakta(czy może już hybryde, nie znam sie dobrze). Kolega też kupuje w najbliższym czasie. Interesuje się tym tematem więc szukał szukał i znalazł optymalne rozwiązanie: Canon S3 IS. I wszystko było OK, dopóki nie dałem mu linka z opiniami o S6500fd. I zaczęło się na nowo. W dodatku jeszcze do stawki dołączył ostatnio Panasonic Lumix fz50 bodajże.

 

I teraz nie wiem co wybrać. Fuji S6500fd mogę mieć już za 950zł - sąsiad z Anglii może przywieźć(Chociaż z gwarancją średnio wtedy chyba :/ && moja płynność finansowa na ten tylko pozwala obecnie, ale nie chce potem żałować, więc jak coś moge zaczekać). Canon S3 IS to kwestia ~1300zł. Lumix to już wyższa szkoła - ~1600.

 

Jak myślicie, który będzie najodpowiedniejszy? Chcę żeby mi długo służył. Raz już się sfrajerowałem jak po tym jak tylko sie cyfraki pojawily kupilem HP PS 120C - kompakcik 1mpix z zoomem 2x cyfrowym o.O.

 

Jeśli chodzi o Canona to przekonuje mnie do niego stabilizator obrazu, obrotowy wyświetlacz, nagrywanie filmow stereo w 640x480 30fps. Ponadto dotykałem Canona i widzialem mnostwo opcji w manualu, tak ze jakbym sie podszkolil to byloby sie czym bawic. Inne też tak maja?

 

Jeśli chodzi o Fujifilm s6500fd to odstrasza mnie brak stabilizatora. Za natomiast przemawia cena, zoom w pierscieniu, co dla mnie jest wypas. Też się nim moment bawiłem. Czytałem jeszcze że ma mniejsze szumy. I jeszcze jedno, że jak zawsze na forach się pojawia pytanie "S3 IS czy 6500fd" to z tego co widziałem wiekszosc opinii jest za 6500fd... Hm jeszcze szerokokatny obiektyw sie moze przydac chyba, nie? Jeszcze tam było coś że matryca lepsza bo fizycznie większa.

 

Jeśli chodzi o Panasonica, to chwalili się tam podobno obiektywem bardzo dobrym. Zoom też niczego sobie, matryca 10mpix, stabilizator. Jeszcze co tam było. Co do minusów to że jest tam akumulator i to mi nie pasuje(wolę paluszki), i do tego 750mAh... Trzebaby dokupić jeszcze z jeden/dwa(a w tamtych mam paluszki 2,7Ah i sie nie martwie).

 

Hm. Mam nadzieję że mi pomożecie. Wiecie chyba jak to jest dziwnie wybierając produkt spośród 3 o podobnych/zbliżonych cechach, jeśli się człowiek nie zna i nie wie co jest najważniejsze. Chciałbym kupić cyfrówkę, że tak powiem na lata, a nie popstrykac rok i żeby potem leżał, bo kiepski, bo nie mogę się "rozwijać" pod względem fotografii...

Na początku pewnie na Auto będę robił. Ale szczególnie ciekawią mnie manualne możliwości ustawień, bo kiedyś chcę poza tryb Auto wyjść. Jak pisałem widziałem tylko tryb Manual w canonie, histogramy live, bleh rozne bajery... A ten Fujifilm tez ma tryb manualny rozbudowany czy eee? I jeszcze czy ten stabilizator naprawde taki ważny i przydaje sie?

 

Z góry thx za odpowiedz...

Edytowane przez Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Canona to przekonuje mnie do niego stabilizator obrazu, obrotowy wyświetlacz, nagrywanie filmow stereo w 640x480 30fps. Ponadto dotykałem Canona i widzialem mnostwo opcji w manualu, tak ze jakbym sie podszkolil to byloby sie czym bawic. Inne też tak maja?

Nagrywanie filmow nie powinno byc argumentem za aparatem, no ale jak lubisz :P Tak dla Twojej informacji pozostale dwa tez nagraja Ci film w 640x480@30fps, wiec ten wlasnie odpadl, ale to powinienes sobie sam znalezc.

FZ50 ma tez stabilizacje, ale IMHO to przydaje sie tylko do zdjec, ktore musisz zrobic na szybko.. jak idziesz w plener z celem focenia to masz ze soba statyw i IS staje sie niepotrzebny (jesli statyw jest dostatecznie dobry).

 

Co do manuala to pozostale 2 na pewno maja co najmniej tak samo duze mozliwosci ustawiania parametrow jak ten Canon (nie robilem porownania, ale to raczej standard juz, ze aparaty tej klasy maja wszystko co trzeba). Nie wiem jaka jest definicja hybrydy, ale z tej trojcy wg mnie Canon jako jedyny nia nie jest. Moj dobry kumpel go ma (mialem okazje sie pobawic, zanim kupilem swojego) i jak dla mnie to troche bardziej zaawansowana zabawka, ktora w dodatku niezle szumi. Nie zrobila na mnie prawde mowiac wrazenia, przynajmniej pozytywnego...

Jesli chcesz sie w przyszlosci czegos nauczyc i byc moze przesiasc kiedys na lustrzanke to ja proponowalbym jednak wybierac pomiedzy tym Fuji a Panasonic'iem.

 

Jeśli chodzi o Fujifilm s6500fd to odstrasza mnie brak stabilizatora. Za natomiast przemawia cena, zoom w pierscieniu, co dla mnie jest wypas. Też się nim moment bawiłem. Czytałem jeszcze że ma mniejsze szumy. I jeszcze jedno, że jak zawsze na forach się pojawia pytanie "S3 IS czy 6500fd" to z tego co widziałem wiekszosc opinii jest za 6500fd... Hm jeszcze szerokokatny obiektyw sie moze przydac chyba, nie? Jeszcze tam było coś że matryca lepsza bo fizycznie większa.

O stabilizacji juz pisalem, reszta sie raczej zgadza. Szeroki kat przydaje sie chyba glownie do krajobrazow (chociaz brakowalo mi jeszcze szerszego jak bylem w Szkocji.. moj nauczyciel ;] mial obiektyw 16mm w swoim lusterku, robil wrazenie), ale za to masz mniejszy zoom.. nie wiem czego potrzebujesz bardziej.

Najbardziej pro wydaje mi sie FZ50, ale i on nie jest bez wad. Roznice w cenie masz spore, wiec nie wiem czy warto. Sam stalem przed wyborem S6500 vs. FZ50 i wybralem tego pierwszego ze wzgledu na cene (1.2 vs ~1.9k w tym czasie), aczkolwiek teraz roznice w cenie sie zmniejszyly i z obecna wiedza nie wiem czy nie dolozylbym do tego FZ50.

 

Hm. Mam nadzieję że mi pomożecie. Wiecie chyba jak to jest dziwnie wybierając produkt spośród 3 o podobnych/zbliżonych cechach, jeśli się człowiek nie zna i nie wie co jest najważniejsze.

Wiem(y), dlatego wlasnie poswiecilem troche czasu na doszkolenie sie, zeby wiedziec na co patrzec. Poszlo na to troche czasu, ale przynajmniej nie mam pretensji do nikogo, wiem ze wybralem sam.

 

Chciałbym kupić cyfrówkę, że tak powiem na lata, a nie popstrykac rok i żeby potem leżał, bo kiepski, bo nie mogę się "rozwijać" pod względem fotografii...

Na początku pewnie na Auto będę robił. Ale szczególnie ciekawią mnie manualne możliwości ustawień, bo kiedyś chcę poza tryb Auto wyjść.

Nie mam zielonego pojecia jak sie sprawuja tryby Auto w tych aparatach.. i nie wiem czy ktos bedzie mogl pomoc, bo przynajmniej tego Fuji i Panasa kupuja raczej ludzie z ambicjami ponad Auto. Ja nie zrobilem ani jednej foty na Auto.. nawet na poprzednim Canonie A60 malo ich bylo (glownie jak ktos robil mi fote, zeby nie musiec za duzo tlumaczyc). Wbrew pozorom naprawde niewiele trzeba wiedzy wchlonac, zeby zaczac korzystac z trybow P, A, S (P, Av, Tv w Canonie). Pelny manual przyjdzie z czasem. Sam rzadko z niego korzystam, bo w wiekszosci sytuacji wystarczaja pozostale tryby.

 

Jak pisałem widziałem tylko tryb Manual w canonie, histogramy live, bleh rozne bajery... A ten Fujifilm tez ma tryb manualny rozbudowany czy eee? I jeszcze czy ten stabilizator naprawde taki ważny i przydaje sie?

W Fuji tez jest histogram live i inne bajery :) FZ50 tez. O stabilizacji juz pisalem, mozna tez o jej przydatnosci poczytac w necie.

 

Z góry thx za odpowiedz...

Mialem akurat pol godzinku luzu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem po naradach że raczej wezmę Fuji s6500fd. Kolega mi ten wybor rowniez doradzil ;) Mowil ze na makro/krajobrazy bedzie OK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest w końcu z tymi hot-pixelami w Fuji S6500? Jeśli np pójdę do sklepu i przetestuję czy nie ma ich i naprawdę nie będzie, to czy mogą się pojawić np w trakcie użytkowania? Tak jak w monitorach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...